Ik ben zo supertrots op mijn zoon. Hij heeft vandaag voor het eerst een stuk met mijn man en mij meegefietst zonder zijwieltjes. Zijn pas een week geleden begonnen met oefenen. Hij is 3 jaar en 4 maand. Ben benieuwd of hij hier vlot of laat mee is?
Ik heb er nog geen ervaring mee, maar volgens mij is het hardstikke snel! Lekker trots wezen op je mannetje!
geen ervaring mee ik weet wel dat ik pas 6 was toen ik zonder zijwieltjes ging fietsen, ik vertikte het gewoon.
Mijn zusje was 2 jaar toen ze los fietste. Maar dat was erg vroeg. 3 jaar en een paar maanden is ook vroeg hoor. Erg knap. Ik wacht ongeveer ook tot die leeftijd en dan gaan we proberen. Het is echt een kwestie van gevoel ervoor hebben.
precies, het gevoel moeten ze hebben. De eerste keer zonder zijwieltjes kon hij nog niet eens zijn evenwicht houden maar dat ging echt razendsnel. Na de eerste dag een paar rustdagen en hij vroeg toen zelf weer om te gaan oefenen.
zo dat is flot! De mijne heeft het fietsen zelf nog niet eens door. Of het nu op een 3 wieler is of op een fiets met zijwieltjes hij snapt er niks van hihihi. Hij trapt alleen maar achteruit en dat werkt natuurlijk niet
Onze muppet is 3,9 en fietst sinds afgelopen weekend zonder zijwieltjes En net als met zindelijk worden -> ze wacht gewoon wat langer en doet het dan in 1 keer goed
Mijn oudste (over 1 maand 3 jaar) fietst nog niet eens echt goed met zijwieltjes, dus in mijn ogen is het ontzettend snel!
onze oudste was al ruim 4 en half toen fietste ze nog met zijwieltjes , en ineens had ze het door. de jongste is in dec 2 geworden en fiets al volop rond met zijwieltjes, maar ik denk dat die voordat ze 3 wordt zonder zijwieltjes fietst