Hallo, Wanneer(welke leeftijd) en hoe hebben jullie de laatste avondfles niet meer gegeven. Hij kreeg vlak voor het naar bed gaan om 19:15 nog een fles van 200 ml (nu 16 maanden). Hij dronk hem de laatste dagen niet meer helemaal op dus ik heb hem nu om 18:00 uur avondeten gegeven met een toetje en nu voor het naar bed gaan bij het tandenpoetsen nog water laten drinken uit een bekertje. Nu lig hij lekker te slapen. Is dit goed of iemand nog andere tips? bedankt, wilma
lijkt me hartstikke goed. Mijn dochter krijgt sinds ze 11 maanden is geen avondfles meer. In plaats daarvan krijgt ze een toetje en nog wat te drinken na het eten.
Dat klinkt heel goed hoor! Ik geef Alyna soms nog wat yoghurt voor het slapengaan, ligt eraan wanneer/hoeveel ze gegeten heeft.
Hier is de avondfles er ook rond de 11 maanden afgegaan. Gewoon een keer geprobeerd en ze sliep evengoed als normaal.
ik ben nu sinds dik een halve maand van de avondfles af. Mijn zoontje is nu 9 maanden. Hij wilde hem gewoon niet meer. Dat was voor mij het teken om hem dus niet meer te geven, en hij doet het er goed op.
Sinds 2 dagen wil ze de avondfles niet meer goed drinken, gister kwam ie er weer uit... Heb haar nu dus een klein flesje gewone melk aangeboden (120 cc) vlak voor het slapen. Ben benieuwd hoe ze het doet!
Hier twee weken voor haar eerste verjaardag gestopt met de avondfles, ging prima. Gewoon om 17.30 uur avondeten + toetje. Daarna nog wat drinken en om 19 uur tandjes poetsen en naar bed.
Hier al met 9 maanden eraf... mn zoontje was een veelvraatje en at met 9 maanden al ca 250 mg eten en toetje na. Avondfles (uurtje na de maaltijd) was gewoonweg te veel. hij slaapt door als anders!
Dank jullie wel allemaal voor de reacties. Ik geloof dat ik het goed doe. Hij slaapt in iedergeval weer als een roosje.
Sinds dat ze 8 maanden is. Ze krijgt om 17.30u warm eten met een toetje, en gaat om 18.30u op bed en wordt rond 9uur weer wakker.