Ik mocht pas op zaterdag testen (zou dag 33 zijn) maar heb op woensdag (verjaardag) getest en gelijk dik positief! Erg vroeg dus maar blijkbaar is de hcg fabriek enorm op gang gekomen..
Hoi Nikkie, Goed onderwerp, heb er ook wat aan, gelukkig zijn er dus ook vrouwen die veel later pas positief testte. Hadden jullie al wel klachten?
2 dagen voor mijn NOD als ik me niet vergis, het streepje was erg dun maar en streep is een streep! Verder waren alle symptomen aanwezig incl lekkende borsten, heb zelfs een nacht wakker gelegen zo'n pijn dat mn boobs deden. Dus zonder test wist ik al dat het raak was.
vraagje poepoei, hoe kan je 22 zwanger zijn zonder dat je het aan je lichaam merkt? Ik bedoel na 22 weken heb je toch een behoorlijke zwangerschaps buik..... :
hier ben ik weer. Inmiddels ben ik al 2,5 week overtijd, maar nog geen menstruatie. Wel veel witte afscheiding. Heb het idee een opgezwollen buik te hebben, kan moeilijk mijn buik inhouden. wat zou het toch zijn?
@Annelie: ben je misschien (ook) net gestopt met de pil? Dan kan alles nog wel ontregeld zijn. Net als bij mij waarschijnlijk. Ben nu nog niet ongi, deze week wel meer krampen, dus ik ben benieuwd. Ik ga het weekend pas weer testen als ik dan nog niet ongi ben. Slopend dit wachten. Als je dan ook weet dat je niet zwanger bent dan is het anders vind ik. Maar nog wel erg vervelend om dan zo'n lange cyclus te hebben. Ik heb trouwens ook meer afscheiding gehad wel anderhalve week lang. Erg vochtig zeg maar. Op mijn cyclus kan ik geen peil trekken. Ga er niet (meer) vanuit dat ik zwanger ben. Dus als ik dit weekend negatief test dan zal het niet zo zijn. Dan bel ik misschien wel ff de HA kijken wat die zegt. X Nikkie
Ik heb op veel mogelijke momenten getest, voor en na NOD, maar tot nu toe dus nog geen blije berichten! Ik zou i.i.g. wachten tot een dag na je NOD.
Ik ben half jaar geleden gestopt met de pil. Steeds cyclus van ongeveer 30 dagen gehad. Je kan maar beter ongesteld worden dan al die onzekerheid. Je blijft stiekem toch hoop houden.
Ja dat is zeker zo. Heb ik ook hoor. Dan weet ik tenminste waar ik aan toe ben. En kun je je weer op wat anders richten Tweeënhalve week, dat is ook best lang. Heb je al een keer getest? Anders zou ik nog een keer testen. Hier schreef iemand immers ook dat ze pas 9 dagen na NOD positief testte. groetjes
ben benieuwd, maar ook bang voor weer een negatieve test. misschien toch nog maar een keer testen. groetjes
Ik test wel rond me nod maar er net wat voor of er net wat na maakt me niet zoveel uit. Mijn vorige zwangerschap was ik 7 maanden lang gewoon ongesteld geworden dus daar kijk ik niet meer naar....
Hey ik heb PRECIES hetzelfde normaal kan je je buik intrekken en nu niet hihi raar is dat he.. en veel witte vloed Bah hihihi
Hallo dames, Ik ben waarschijnlijk gewoon aan het ontpillen. Er is nog geen druppel bloed te bespeuren, al 36 dagen niet. Ook geen bruin bloed gehad, helemaal niks. Ben ik wel normaal? Ik heb gisterochtend weer getest, negatief. Ik test maandag of dinsdag nog een keer en dan gooi ik de testen het raam uit Maar misschien word ik in de tussentijd wel ongesteld, who knows? X Nikkie
Vervelend zeg die onzekerheid. Ik ben al 2,5 week overtijd, maar nog niets te bespeuren. Wacht nog even af en ga anders na de kerst naar de HA
Hoi allemaal, Zoals je misschien wel aan mijn banner hebt gezien zit ik weer in een nieuwe cyclus. Ik ben gister ongesteld geworden! Best wel heftig en veel krampen, vooral vannacht. Het begon gisterochtend en ik had overdag ook al gelijk krampen. Hoop dat het nu snel weer voorbij is. Maar ik ben ook wel een beetje blij, klinkt misschien stom, omdat ik tenminste nog onder de 40 dagen ben gebleven. Maar weten jullie wat voor gemiddelde ik nu moet nemen voor mijn cyclus? Ik heb maar weer 30 gedaan of kan ik beter 34 nemen? Deze was dus 37 dagen. X Nikkie
Ik dacht van de week (donderdag) ook even "blij" te zijn omdat er bruinverlies was. Het begon met een klein beetje rozig slijm en daarna dus bruin. Ik dacht dat het een voorbode was voor mijn menstruatie. Maar het zet niet door... Vorige week zondag was mijn NOD en toen getest. Maar was negatief. Hoop toch dat ik wel weer ongesteld ga worden want dan weet ik tenminste dat mijn cyclus op gang is.. Maar zal nog wel ontregeld zijn van het ontpillen. Aan de ene kant blijft het wel weer kriebelen als ik dan weer zie dat sommige mensen op hun NOD negatief testten en een paar dagen erna toch positief. Op de een op andere manier blijf ik dan toch hoop houden. Stom he!
Joepie, kan hier nu eindelijk ook wat neerzetten. As. zaterdag pas mijn NOD, maar vanmorgen kon ik het niet laten om toch te checken en wat denk je? Hartstikke positief! Dat zelfs 2 dgn voor NOD... ben zo blij!
Ik heb gisteren ook nog een test gedaan en jawel hoor ik zag een lichtblauw streepje verschijnen. Vandaag naar de dokter geweest en deze heeft me verwezen naar het ziekenhuis om een echo te laten maken, zodat ik weet hoever ik ben. Dinsdag moet ik ernaartoe. Spannend !