Wanneer vertellen?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door missym, 24 sep 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    Wanneer hebben jullie het verteld aan ouders en de rest van de familie?En het geslacht? Vertel je dat ook?

    Ik denk dat wij ervoor kiezen het te vertellen als ik 20 weken zwanger ben omdat wij niet getrouwd zijn en ik als eerste reactie van mijn schoonouders (van de oude stempel) verwacht dat ze willen dat we gaan trouwen en het daardoor makkelijker is nee te zeggen. Maar ik twijfel nog heel erg want dan zou ik het pas over 2,5 maand kunnen vertellen.ook omdat mijn ouders er heeel blij mee zullen zijn en het misschien als vervelend ervaren dat we het zo lang hebben verzwegen.

    De uitslag wat het word een meisje of een jongen hebben we voor gekozen helemaal niet te vertellen tot het er is.
     
  2. Tanja20

    Tanja20 Fanatiek lid

    6 sep 2006
    2.958
    0
    0
    wij hadden smiddags getest en savonds zaten we al bij ouders en schoonouders :D
     
  3. Mijn moeder had de test voor me gekocht. Dus zij wist het meteen. Dat was op zaterdag. Mijn vader heb ik die maandag daarna ingelicht dat ie opa zou worden omdat ik eerst mijn afspraak met de huisarts wilde afwachten. Mijn schoonouders een paar weken later. Zij wonen wat verder weg en we wilden zeker weten dat alles goed zou gaan. Maar everybody is happy!
     
  4. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Niemand wist t tot mn verjaardag. Toen hebben wij t bekend gemaakt (ik was toen 11 weken en 5 dagen. De dag ervoor een goede echo gehad dus.
     
  5. wendy80

    wendy80 Bekend lid

    21 jun 2006
    510
    0
    0
    moeder
    overijssel
    Ik heb smaorgens getest en
    was die avond al bij mijn schoonouders ;)
    Ze waren helemaal superblij.
    Mijn ouders heb ik het een week later verteld,ik was
    toen 5 weken zwanger.
    Mijn zus heb ik het op de dag van de test nog verteld ;)

    Liefs Wendy
     
  6. leonietje24

    leonietje24 Fanatiek lid

    25 jul 2006
    2.529
    0
    0
    Wij hebben het verteld aan beide ouders met 6 weken :) We waren zo blij en konden niet wachten :D:D
     
  7. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    zoo dat is allemaal erg vroeg, kom ik met mijn 20 weken haha
     
  8. marina99

    marina99 Bekend lid

    12 sep 2006
    913
    0
    0
    ik denk dat ik het rond de 8 weken ga vertellen maar best kans dat ik het toh eerder ga vertellen hoor!haha

    en het geslacht wil ik zelf wel weten maar dat vertel ik verder dan aan niemand
     
  9. Sylvie

    Sylvie Fanatiek lid

    20 nov 2005
    1.733
    0
    0
    Belgie
    Wij hadden smiddags getest en onmiddellijk naar mijn ouders gereden om zo'n test als cadeautje af te geven :) ook tegen mijn broer en schoonzus en zijn ouders en broer hebben we het de dag erna verteld. Het geslacht weten ook alleen wij, onze ouders en de meter en peter.

    Grtz x
     
  10. Minyaweth

    Minyaweth VIP lid

    20 aug 2006
    9.082
    1
    0
    Overijssel
    Wij hebben het meteen aan mijn ouders verteld! De test kwam letterlijk vers van de pers toen wij daar al op de stoep stonden :)
    Zusje wist ook het ook dezelfde dag. Schoonsusje een weekje later, want die was met vakantie. Maar iedereen is superblij voor ons :D
     
  11. Danny

    Danny Niet meer actief

    Wij vertellen het pas na de eerste echo.zodat we zeker weten dat alles goed is.
    Dat zal zo ongeveer tussen de 10 en 12 weken zijn.
     
  12. Inky

    Inky Fanatiek lid

    12 mei 2006
    3.195
    0
    0
    Leerkracht
    mijn ouders en vriendinnen wisten het meteen.

    Schoonouders en collega's met 8 weken toen we een goede echo hadden.
     
  13. kiki en lili

    3 sep 2006
    32
    0
    0
    ik heb het ook dadelijk tegen men moedere gaan vertellen, met de rest van de mensen wacht ik nog tot ik 1O a 12 weken ben!
    doei
    kiki
     
  14. anniek

    anniek VIP lid

    5 feb 2006
    8.512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    20 weken hallo hee. hoe wil het het verborgen houden dan?
    wij hebben het volgens mij met een week of 7/8 verteld. aan ouders. daarna ana broers en zussen.
    op het werk isten ze het al met 10 wkn omdat ik het niet verborgen kon houden.
    en vanaf 12 weken weet geloof ik heel de wereld het wel.

    ik denk dat je het niet gaat volhouden om het tot 20 wkn te verbergen! tot 12 wkn is voor sommige al een hele klus. suc6 met het vertellen.
    Ik weet hoe het voelt,. Het was hier allemaal helemaal gepland maar ook wij zijn niet getrouwd. Het voeld een beetje vreemd om het te vertellen maar daarna is het allemaal prima! suc6
     
  15. Bianca

    Bianca Fanatiek lid

    5 jun 2005
    1.252
    1
    38
    onthaalmama
    Mere
    onze ouders wisten het meteen, onze beste vrienden ook! Vandaag gaan we het aan de rest vertellen. we hadden een super goeie echo op 7 weken en 5 dagen, dus waarom ook niet! het begint nu al wat te erg op te vallen, daarmee! en de kans dat het nog verkeerd gaat is nu toch al minder,hé! de vorige echo was echt perfect!

    Groetjes
     
  16. stitch

    stitch Fanatiek lid

    24 sep 2006
    1.561
    0
    0
    wij hebben op zaterdag de eerste keer gestest en dinsdag nog een keer een testje gedaan.
    en toen kon ik het echt niet meer voor me houden heb het meteen aan mijn schoonouders verteld.
    donderdag kwamen mijn ouders terug van vakantie en die heb ik het ook meteen verteld. en natuurlijk an de broers en zussen.

    maar mijn vrienden en collega's die heb ik het pas verteld toen ik wist dat het goed zat,dus na de eeste echo.

    groetjes susanne
     
  17. mama1986

    mama1986 Fanatiek lid

    wij hebben op 4 sep een test gedaan en op 6 sep zaten we bij onze ouders
     
  18. mamma2007

    mamma2007 Actief lid

    7 jul 2006
    146
    0
    0
    Tilburg
    wij hebben het onze ouders een paar uur naar de test verteld maar het geslacht willen wij voor ons houden
     
  19. Fleur1

    Fleur1 VIP lid

    14 apr 2006
    5.068
    0
    36
    Wij hebben op goede vrijdag getest en 1e paasdag tegen de opa's en oma's verteld. We wilde het eerst niet en wachten maar we konden gewoon ons mond niet houden haha.

    We hebben wel verteld wat het word maar voor de rest krijgen ze helemaal niks te horen ook niet dat hun kleinkind naar een opa of oma word vernoemd dat horen ze pas als ie is geboren
     
  20. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    Nou na alle verhalen hebben wij besloten na onze eerste echo (5 oktober) het te gaan vertellen. Ik denk dat dit dan 1 november word, wel lastig omdat mijn schoonmoeder nogal dominant en overheersend is en ik bang ben voor een negatieve reactie. En dat is natuurlijk niet leuk om aan te horen. het zit helemaal goed tussen ons behalve het trouw gedeelte, we zijn 3,5 jaar samen, hebben een huis gekocht werken etc alleen voor mijn schoonmoeder is trouwen denk ik wel erg belangrijk.!
     

Deel Deze Pagina