wasbare luiers, ervaringen gezocht!

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Aimee85, 26 jan 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aimee85

    Aimee85 Bekend lid

    22 mrt 2014
    774
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,

    Het duurt nog even voordat ik ze kan gebruiken, maar ik zoek graag ervaringsdeskundigen in het gebruik van wasbare luiers.
    Zelf zijn wij steeds milieubewust er bezig en het is ook fijn voor de portomonee (op langere duur).

    Wat is jouw ervaring? Wat zijn do`s en don`ts en welk merk gebruik je/waar bestel je?
     
  2. Purk

    Purk Fanatiek lid

    19 nov 2013
    3.189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik was bij de oudste heel blij met luiers van totsbots; overdag easyfits, 's nachts bamboozle stretch. Maar voor mijn jongste werkte dat niet; pasvorm was gewoon niet mooi en ze blijkt een grote plasser. Nu Little Lamb luiers, tweedelig met bamboe en overbroekje, erg tevreden over! Mooie pasvorm, goede absorptie en geen lekken. Ze drogen wel traag, maar met 20 luiers red ik her prima! Ik was wel om de dag.
     
  3. Lenne

    Lenne Actief lid

    16 mei 2011
    218
    0
    16
    Ik heb voor mijn zoontje Tots Bots Easyfit, Rumparooz pocketluiers en Little Lamb pocketluiers gebruikt en ben over alledrie heel tevreden. Goede pasvorm, vrijwel nooit lekkage en ze zien er na anderhalf jaar gebruik nog super netjes uit. Je zou ook eens kunnen kijken op het forum van Dragen en Voeden, daar staan heel veel ervaringen met wasbare luiers op.
     

Deel Deze Pagina