Jaja, maandag gaan we trouwen en ik merk dat ik de hele week al een beetje onze relatie aan het herbeleven ben Dus kwam ik aan bij ons liedje, heel fout, waiting for tonight van Jennifer Lopez. Op ons allereerste afspraakje nam hij me mee naar de gay-kroeg van een van zijn beste vrienden. Vond ik zo cool, dat hij dat durfde.. was toch even iets anders dan een normale kroeg voor een plattelandsmeisje Waren trouwens ook veel m/v stelletjes, was echt een super tent en zijn kameraad was echt zo lief en grappig. En daar was onze eerste dans.. op Jennifer... zucht.. als de dag van gisteren.. anyway, hebben jullie ook een nummer met een mooie herinnering er bij? Fijne avond nog!
Bij dit nummer moeten wij altijd aan elkaar denken: Sade - No Ordinary Love - YouTube Intens, sexy, liefdevol, ongewoon en ingewikkeld... zo is (de tekst van) dit nummer, en zo is onze relatie ook wel.
geen romantische herinneringen aan, maar op 1 of andere manier doet dit nummer ons altijd aan het prille begin denken. Waarschijnlijk had mijn man een zinnetje uit dit liedje op zijn msn scherm staan en herkende ik het. Don Henley - Boys of summer
Gerald Troost - Ons moment - YouTube Dit liedje werd gedraaid op onze bruiloft, en als ik het hoor, dan moet ik altijd aan mijn lieve man denken.
Liedje van manlief en mij is van Lee Touwers - I can see clearly now We hebben altijd zo' n lol als we dit liedje horen en natuurlijk mag de elleboogstoot tijdens het liedje niet ontbreken Iedere vakantie staat ie dan ook keihard op in de auto...
thank you for loving me van bon jovi is toch wel ons lied deze kreeg ik van mijn vriend toen we een maand of 6 wat hadden en hij een aantal "problemen" bleek te hebben ik was net 2 maanden bij hem en menig vrouw was echt allang weg geweest en ik ben gebleven en heb hem eruit geholpen heeft 2 jaar lang geduurd.ik heb mij in die 2 jaar compleet weggecijferd en ben van hem blijven houden ook na alles hij kon dit niet begrijpen omdat ik in zijn ogen veel beter kon krijgen. vandaar thank you for loving me
Onder anderen 'there is a light that never goes out' van the Smiths. De beste band aller tijden, en een (in onze ogen) heel romantische tekst: 'And if a double decker bus crashes into us... to die by your side is such a heavenly way to die. And if a ten ton truck kills the both of us.. to die by your side, well the pleasure and the privilege is mine...'
Don't speak - No Doubt. Stond op nummer één toen we elkaar tegenkwamen tijdens het stappen. Heaven - Bryan Adams. Draaiden we altijd in de auto als hij mij thuisbracht. Ik heb je lief - Paul de Leeuw. Dat singletje kreeg ik op onze eerste Valentijnsdag. Reset your Brain - Soulvation. Stond op nummer één toen we trouwden. O ya Lelé - K3. Werd tijdens onze "huwelijksreis" in CP steeds gedraaid.