hoi hoi heb een vraagje, is de hoeveelheid vruchtwater afhankelijk van de hoeveelheid wat wat je drinkt? of staat dat los van elkaar? gr.puntje
oke bedankt voor je reactie ik drink zoiezo heel weinig, wat natuurlijk niet goed is, maar ik heb gewoon geen dorst op de een of andere manier. ik probeer wel in elk geval aan 1 liter te komen met heel veel moeite. heb ook nog geen buik vandaar dat ik die link legde.
Dat je met 12 weken nog geen buikje hebt is helemaal geen slecht teken hoor. Zat vrouwen die nog helemaal niet tekenen met 12 weken. Maar 1 liter drinken is echt te weinig. Probeer dit op te hogen naar 2 liter! Drink dingen die je lekker vindt, neem een flesje mee naar werk etc. Genoeg vocht binnen krijgen is heel belangrijk voor jou en voor je ongeboren kindje Oja, er is geen verband tussen je vruchtwater en de hoeveelheid vocht die je drinkt... Ik zou anders echt een kameel zijn geworden !
hahahahaah dat is ook zo ik maakt me al zorgen elke dag sta ik voor de spiegel. jullie hebben gelijk, degene die veel drinken zouden dan een joekel van en buik hebben. morgen weer afspraak vk spannend. ik moet gewoon idd met een flesje rondlopen de hele dag zit 500 ml gaat sneller denk.