weet ff niet meer

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Jaimy en remco, 5 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jaimy en remco

    Jaimy en remco Bekend lid

    14 mrt 2008
    588
    0
    0
    Bakker Bosman
    Rijswijk Zuid-Holland
    haj meiden ik wil even me ei kwijt heb even duwtje in de rug nodig. ik ben al paar dagen helemaal brak, moe, hangerig niet lekker en helemaal zat. ik weet dat het nog maar ff is, heb nou nie bepaalde zwangerschap die lkkr is verlopen veel opgenomen, en zit nu echt op te wachte ken wel janken gewoon van alles is gewoon even te veel, vanaf weinig gegeten geen honger de rest van de dag wel redelijk gegeten. soms denk ik echt kom maar kleintje, ten zij ik weet dat het ff beter is als iej nog blijf zitten, kan gewoon niet meer opbrengen. bedankt voor luisteren. kus
     
  2. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Wat naar meid dat je je zo voelt :cry: . Maar zoals je zelf al zegt, tis echt beter als jullie kleintje nog lekker blijft zitten..... heel veel sterkte en ik hoop dat je de laatste weekjes toch nog fijn door komt!
     
  3. Jaimy en remco

    Jaimy en remco Bekend lid

    14 mrt 2008
    588
    0
    0
    Bakker Bosman
    Rijswijk Zuid-Holland
    dankje meis, wij zelf hebben tog niet zelf in handen waneer de beebs komen, en dat is maar goed denk ook. bedankt voor je goede wortjes
     
  4. Chamisa

    Chamisa Actief lid

    7 nov 2007
    111
    0
    0
    schippersvrouw
    Zuid Holland
    Kop op meid. Ik weet het, het is makkelijker gezegd als gedaan. Kijk voor een schrijfboekje en schrijf je zwangerschap eens op. Schrijf het lekker van je af. Probeer de mooie dingen erin te zoeken, maar schrijf gerust ook alle negatieve dingen erin op. Schrijf tot en met de bevalling, zodat je het af kan ronden. Dat heeft mij de vorige keer er doorheen getrokken.

    Heel veel sterkte en geniet van die hele kleine dingetjes die het leven mooi maken. Van het gesnurk van je mannetje tot dat kleine meisje op straat dat naar je lacht.
     
  5. Jaimy en remco

    Jaimy en remco Bekend lid

    14 mrt 2008
    588
    0
    0
    Bakker Bosman
    Rijswijk Zuid-Holland
    haha bedankt verheug me denk soms te veel op onze ukkiej
     
  6. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Ik weet nog dat je met 24 weken opgenomen was... Heb toen zo voor je gehoopt dat hij nog even zou blijven zitten! En hij heeft het nog gedaan ook :D Maar ik snap dat je er doorheen zit hoor. Ik hoop dat de tijd vliegt en jij ook snel je kleintje in je armen mag houden. Sterkte!
     

Deel Deze Pagina