Welk matras?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door moonchild, 21 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    28 okt 2009
    1.798
    1.292
    113
    Vandaag hebben wij een babykamer besteld.:)
    Nu zijn we ons aan het oriënteren op matrassen, maar er zijn zoveel verschillende soorten matrassen:(
    Welk matrasje hebben jullie? En hoe bevalt deze? Wat raden jullie ons aan?

    Alvast bedankt!
     
  2. jewe

    jewe VIP lid

    16 feb 2009
    9.544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant
    Ik heb zelf een koudschuim matras met daarbovenop een aerosleep dekje. Het voordeel van koudschuim is dat het goed ademd en ventileerd. En je krijgt nooit geen ligkuilen in het matras omdat koudschuim altijd terug veert in oorspronkelijke staat.

    Polyether matrassen heb je ook in verschillende soorten. Zijn ook gewone goede matrassen, maar bij deze is het wel heel belangrijk dat je ze regelmatig omkeerd. Bij Polyether matrassen krijg je anders ligkuilen in het matras ongeacht het gewicht van je kindje.

    De duurste matrassen zijn binnenveringsmatrassen. Maar let op die heb je eigelijk helemaal nog niet nodig. Pas bij een gewicht van 15 kg heeft zo'n matras enig nut.

    Aerosleep matrassen zijn matrassen met een speciaal dekje erop met een honingraat structuur. Onder die laag zit een absorberende laag. Mocht er een ongelukje gebeuren met spugen of een lekkende kruik dan trekt dit meteen in de absorbtie laag waardoor het kindje droog blijft liggen. De honingraat structuur zorgt ervoor dat wanneer een kindje met zijn gezichtje op het matras komt het gewoon door kan ademen zonder steeds zijn eigen lucht te herinademen. Over aerosleep bestaan veel discussies en sommige kraambureau's willen er niet mee werken veelal omdat ze het niet kennen. Dus het is echt een product dat je voor je eigen gevoel wel of niet aanschaft.
     
  3. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    28 okt 2009
    1.798
    1.292
    113
    Dankjewel Jewe!:D
     
  4. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Wij hebben eentje voor 40 euro bij de leenbakker gehaald. Dat was volgens mij polyether. Dit matras is 2 jaar gebruikt, en een volgende baby krijgt waarschijnlijk wel een nieuwe. Dat vind ik wel zo fris.

    Dingen als aerosleep hebben we wel overwogen, maar besloten om niet te doen. De 1e 6 weken heeft de kleine bij ons op de kamer in een wiegje gelegen. Dus daar hadden we ook niet zo'n aerosleep. En verder was het een kerngezond kind..
     
  5. mamavanmeisje

    mamavanmeisje Fanatiek lid

    17 jan 2010
    3.076
    0
    0
    Leenbakker bevalt prima.
    De hoes van het matras kan in de was, heel makkelijk.
     
  6. debq

    debq Fanatiek lid

    10 mrt 2010
    3.797
    761
    113
    We hebben aerosleep. Als ze spugen of de luier doorlekt is dat gelijk droog dus als dat 's nachts gebeurt liggen ze niet in het nat..
     
  7. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    28 okt 2009
    1.798
    1.292
    113
    Bedankt voor jullie antwoorden:)!
     
  8. Hansje123

    Hansje123 Bekend lid

    3 feb 2009
    921
    0
    16
    Ik heb begrepen dat je bij Aerosleep speciale matraslakens nodig hebt. ik ben ook aan het rondkijken. maar wil wel gewone matraslakens kunnen kopen dan gelijk gebonden te zijn aan die witte van aerosleep. Of is dit onzin. Kunnen we gewoon normale katoenen lakens eromheen doen?
    Je hebt geloof ik aerosleep matrassen en een aerosleep dekzeiltje, maakt dat nog uit? En als je het zeilte neemt maakt het dan uit welk matras je eronder koopt?
     
  9. Lola86

    Lola86 Fanatiek lid

    12 jan 2010
    1.660
    0
    0
    aerosleep heeft wel gekleurde hoeslakentjes :) in elk geval heb ik ze in roze en groen gezien
     
  10. Trees

    Trees Niet meer actief

    Ik had hier pas een topic over geopend. Als je gewone matraslakens om de aerosleep doet is het effect van de aerosleep grotendeels weg en kun je net zo goed geen aerosleep aanschaffen. Ik ben net bij de prenatal geweest en daar had je de speciale aerosleep lakentjes in verschillende kleuren. Ze zijn wel rond de 15 euro per stuk.
     
  11. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    wij hebben de matras bij de Leenbakker gehaald. We zijn er erg tevreden over! En Emma volgens ook ook haha!!
     
  12. Vera

    Vera Fanatiek lid

    17 apr 2006
    2.604
    1
    0
    Hier ook bij beide bedjes Leenbakker. 40 euro en bevalt prima.
     
  13. Kapedi

    Kapedi Fanatiek lid

    18 aug 2009
    1.483
    94
    48
    Hoi,

    Ik heb die van de prenatal van 60 euro. Prima dik matras.
     

Deel Deze Pagina