Hallo! Op zoek naar een mooie 2e naam. de eerste naam wil ik niet verklappen, maar omdat het toch handig is om te zien of een naam erbij klinkt neem ik een naam als voorbeeld die qua opbouw/klanken soortgelijk is. als het met die naam goed klinkt klinkt het ook goed met de naam die wel in ons hoofd hebben naar mijn idee. eerste naam: Liva (een synoniem dus) 2e namen opties: Rosefien Roselinde Roseline Rosella Roosmarie Suzelot Soleil bij de eerste 3 2e namen twijfel ik ook over de s of de z. wat zouden jullie doen en waarom? combinaties: Liva Rosefien Liva Roselinde Liva Roseline Liva Rosella Liva Roosmarie Liva Suzelot Liva Soleil brand los met je mening!
Ik vind ook Liva Roseline het mooiste klinken. Een tweede naam ook weer op een a laten eindigen zou ik niet zo snel doen i.v.m. het rijmgehalte. Vind Liva Rosalie of Rosaline ook leuk
Ik vind als je twee namen gebruikt Roseline het mooiste klinken. Grappig genoeg hebben wij naast onze eerste naam (die qua klank en lettergrepen ook lijkt op Liva ) Er Rosa Maria achter geplaatst. Maar dat is vanwege het vernoemen. Dus Roosmarie vind ik ook mooi, maar iets minder lekker 'lopen' succes!