Ik dacht dat we wel uit waren over een jongensnaam, maar nu twijfelen we toch tussen 2 namen: Dani Raff We hebben al 4 meiden. Zij hebben geen top 20 namen, maar ook niet dat je denkt nooit van gehoord. Allemaal 4 letters. Welke van de 2 namen vinden jullie het leukst en waarom? Vast dank!
Hbeide wel leuk, maar vind Dani altijd een beetje vrouwelijk klinken. Raff is stoerder. Maar zonder de namen van je andere kinderen te weten is het lastig zeggen wat daar het beste bij past.
Hoi! Raff klinkt inderdaad mannelijker en stoerder dan Dani, maar ik vind hem ook heel "bot" klinken en moet direct aan een paar Duitse woorden denken (Raffgier = graaizucht, raffen = iets snappen, raffen = iets bij elkaar rapen) - maar daar moet je je zeker niets van aantrekken, dat is alleen mijn associatie, omdat ik Duits ben. Ik weet dat deze naam van Rafael komt en er is echt niets mis mee. Het zou gewoon mijn keus niet zijn. Maar goed, ik heb daarom op Dani gestemd ;-D Ik vind de jongensnamen Sami en Levi ook leuk. Succes met kiezen!
Ik vind Raf leuk, maar daar de 2e f echt niet mooi bij. Dus op Dani gestemd! Ravi zou ik dan wel weer leuker vinden. (of Revi)
Ik wil de namen hier liever niet allemaal noemen. Ik vind beide namen even goed passen. Moet zeggen dat ik dat ook niet het aller belangrijkste vind, omdat het toch individuen zijn. Alhoewel ik het stiekem wel leuk vind als alle namen met 4 letters zijn
Hmm, Dani vind ik meer meisjesnaam. Raff klinkt stoerder maar op papier ziet het er niet uit vind ik.
Als ieman tegen mijn zei "Ik heb vier kinderen: Nora, Anna, Ilse, Lotte en Dani", zou ik denken, dat die iemand vier meisjes heeft Ik kan me moeilijk Dani als jongensnaam voorstellen Raff vind ik een beetje onaf, maar van die twee heb ik toch voor Raff gestemd
Zo'n half uurtje terug in een ander namentopic ook al gereageerd dat ik de naam Raff echt vreselijk vind. Veel te hard, die dubbele f aan het eind is echt niets, met 1 f ziet het er ook niet uit en in dit geval vind ik het ook overkomen alsof de naam Rafael niet mooi genoeg is en er dan maar Raff van gemaakt wordt. Dani doet mij denken aan Dani Bles, vrouwelijke BN-er. En in de trant van dat ik bij Raff het idee heb 'alsof Rafael niet mooi genoeg is', lijkt het bij Dani weer alsof Daniël niet mooi genoeg is.. Ik kan niet kiezen dus, al vind ik sec gezien Dani mooier.
Ik ken een jongen genaamd Dani en ik vindt het een hele mooie naam. Hij kan denk ik voor zowel jongen als meisje. Raff vind ik populair aan het worden, daarom vind ik hem al minder leuk. Dus duidelijk dat ik voor Dani heb gestemd.
Ik vind Raf leuk! Vandaag super leuk jongetje bij me in de winkel die ook zo heette paste heel leuk! Dani vind ik een vrouwen naam
Dani, stond hier ook op het lijstje maar zijn toch voor Jari gegaan. Ken alleen jongens die dani heten.