Welke kinderstoel?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Fnoepie, 12 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Fnoepie

    Fnoepie Actief lid

    25 nov 2008
    184
    0
    0
    Allround medewerkster dierenasiel
    Ik zit in dubio of ik gewoon zo'n hoge kinderstoel aan zal schaffen voor nu en als ze daar niet meer in past een peuterstoel of dat ik voor zo'n trip trap kinderstoel ga, die ook gebruikt kan worden als ze ouder is?

    Wat hebben jullie of wat raden jullie aan? Voor/nadelen?
     
  2. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.831
    3.354
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    wij hebben voor de simpele Ikea kinderstoel gekozen. Ik verwacht dat ze daar voorlopig nog wel in kan, tot haar 2,5 - misschien 3. En daarna kijken we verder, of ze gewoon aan tafel mee gaat eten - (met een verhoging op de stoel) of dat nog een junior stoel bij halen.
    Voor nu vond ik het financiele deel wel het zwaarste wegen. En ze zít gewoon ontzettend goed in deze stoel - nog steeds :) en ook met haar 6 maanden.
     
  3. chantal26

    chantal26 Fanatiek lid

    25 jun 2007
    4.181
    0
    36
    Ons meisje kan nog niet in de kinderstoel.
    Maar wij hebben de triptrap stoel.
    We hebben hem gekregen van mijn zwager en schoonzus hij is niet nieuw maar we hebben hem een likje verf gegeven.
    En hij is helemaal mooi :D
     
  4. Female24

    Female24 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    2.595
    0
    0
    ik heb n esprit stoep die kan in alle standen :D maar was limited edition dus nergens meer te krijgen toevallig dat ik laatst nog gezocht heb voor n nicht van mij die m geweldig vond! helaas...
     
  5. Suzanne1982

    Suzanne1982 Bekend lid

    16 jun 2008
    779
    0
    0
    Midden Nederland
    Hier de trip trap. Het is een hele investering, maar we hebben verschillende uitgetest en deze is gewoon voor ons het beste. Nu hebben we de verkleiner er in zitten en als ze daar niet meer inpast kan deze eruit en kan de stoel nog gewoon gebruikt worden. Net zo lang tot ze groot genoeg is om op een gewone stoel te zitten.
     
  6. Puppy78

    Puppy78 Fanatiek lid

    16 apr 2008
    2.099
    0
    0
    Hier ook een tripp trapp, tis wel een investering maar je kunt 'm dan ook wel heel erg lang gebruiken. En je kunt 'm altijd weer goed verkopen op mp. Ik vind andere stoelen vaak zo enorm groot en aanwezig, deze schuif je onder de tafel en je ziet de stoel amper.
     
  7. Fnoepie

    Fnoepie Actief lid

    25 nov 2008
    184
    0
    0
    Allround medewerkster dierenasiel
    Dat lijkt me idd wel een voordeel boven bijv. zo'n IKEA stoel.;)
     
  8. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Ik heb de brevi slex genomen. Dat is ook een meegroeistoel die vrij hoog kan staan en ook weer heel laag. Ik vind hem echt superfijn. Ik vind de stokke niet zo mooi. Deze pastte wat meer bij ons interieur :)
     
  9. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.814
    4.194
    113
    Absoluut de tripp trapp. Beste aanschaf die we hebben gedaan. We hadden eerst een chicco polly maar die hebben e weggedaan en alsnog een tripp trapp gekocht.
    We hebben als reserve trouwens een ikeastoel. Heel handig voor bv weekendjes weg of visite ofzo
     
  10. Krissa

    Krissa Bekend lid

    16 mei 2007
    585
    0
    0
    Sittard-Geleen
    Hier hebben we voor Max gekozen voor de triptrap.
    Het is inderdaad een hele investering maar hij kan hier al vanaf 4,5 maanden inzitten door de verkleiner etc. En zit hij altijd goed rechtop.

    De Ikea stoel staat bij opa en oma en daar hangt hij nog steeds in omdat hij wat onderuit glijdt.

    Ik denk dat je gewoon moet kijken waarin jou kindje goed kan zitten en wat in je budget past. En ook wat je prettig vind in de kamer.
    Het onder de tafel schuiven is hier een uitkomst omdat we een open kamer/keuken hebben die niet zo heel groot is.

    Veel succes en ik denk dat uiteindelijk een kindje in elke stoel kan zitten.

    Groetjes,
    Krissa
     
  11. Fnoepie

    Fnoepie Actief lid

    25 nov 2008
    184
    0
    0
    Allround medewerkster dierenasiel
    Zit net een beetje te speuren op internet of er nog meer soorten meegroei kinderstoelen zijn en ik heb wel een heel erg mooie gevonden (mooier dan de Tripp Trapp vind ik): Doorgroeistoel White Wash

    En voor 85 euro, een stuk goedkoper dus zelfs.
    Iemand ervaring met deze stoel?
     
  12. mora27

    mora27 VIP lid

    25 nov 2009
    6.381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    wij hebben de ikea stoel, heel simpel en makkelijk schoon te houden....
     
  13. Frieda

    Frieda Bekend lid

    24 feb 2009
    691
    1
    0
    Moeder, Huisvrouw, WAO-er
    #13 Frieda, 15 feb 2010
    Laatst bewerkt: 15 feb 2010
    Wij hebben de Bloom Fresco Loft kinderstoel en die is te gebruiken vanaf de geboorte tot aan de leeftijd van ongeveer 5 jaar (tot een gewicht van 36 kg, staat in de beschrijving, maar dan zou mijn dochter van 9 jaar er nog steeds in kunnen en dat lijkt mij toch niet helemaal kunnen).

    Maar ik vind die stoel dus echt ideaal. Je kunt hem in de ligstand zetten (dan heb je een soort wipstoeltje op tafelhoogte) en dan kan je kleintje er meteen vanaf de geboorte al in. Als je kindje groter wordt en zelf kan zitten, kun je hem later gebruiken met het tafelblad ervoor. En wanneer je kind nog groter wordt kun je hem, zonder tafelblad, als een gewone stoel aanschuiven aan een tafel. De Loft is dus ook nog in hoogte verstelbaar en doordat wij een hogere kinderstoel nodig hadden bij ons tafelblad aan het kookeiland was deze voor ons dus ideaal.

    Bij onze gewone eettafel in de kamer hebben we de tripp-trapp stoel staan, die we destijds bij de geboorte van onze oudste hebben aangeschaft. Daar zit Noelle nu dus ook wel in als we in de kamer eten, maar voordat ze werd geboren, werd deze nog steeds door Anouk (die 8 jaar ouder is dan Noelle) gebruikt. Het ideale aan die stoel vind ik dat je er heel lang plezier van hebt.
     
  14. Kletskous

    Kletskous Niet meer actief

    ik heb de chicco polly en bevalt mij en mijn zoontje perfect.
     
  15. Sjors82

    Sjors82 Niet meer actief

  16. kikker2

    kikker2 Bekend lid

    8 jun 2009
    760
    0
    0
    somewhere
    de kruidvatstoel hebben mijn schoonouders, maar er zit heel veel ruimte tussen het blad en je kindje.
    Mijn (stevige zoon, hij zat met 6 maanden stevig) zakt nog steeds onderuit in de stoel.en hij is nu 15 maanden.
    De Ikeastoel zit mijn zoon nu in bij ons, Hij zit er perfect in,ik heb er wel een tuigje ingedaan, anders sprong hij uit de stoel.en het voordeel is dat hij niet zo lomp zwaar is)
    Bij mijn dochter hadden we prenatal neptriptrap, ook een erg fijne stoel, ze gebruikt hem nog steeds, omdat ze met haar 4 jaar, regelmatig van haar stoel rolt en van deze niet.
    succes met de keuze.
     
  17. Chingy

    Chingy Actief lid

    28 apr 2009
    356
    0
    0
    Brabant
    Bedankt voor de tip! Ik heb er meteen een besteld ;)

    @:female24 is dit de esprit stoel die je bedoelde? Kinderstoel "ESPRIT" - bij baby-walz online bestellen!- baby-walz - Al het goede voor mijn baby
     
  18. mora27

    mora27 VIP lid

    25 nov 2009
    6.381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    bij de mac donalds hebben ze ook van die houten kinderstoelen staan met een ronde boog aan de voorkant.. weet iemand welk merk dat is en waar je die kan halen???
     
  19. Suzanne1982

    Suzanne1982 Bekend lid

    16 jun 2008
    779
    0
    0
    Midden Nederland
    Met die ikea-kinderstoelen moet je wel even letten op het max. gewicht. Bij oma staat er een van Ikea, maar daar mag max. 12 kilo in. En ik brak steeds mijn nek over de uitstekende poten. :x Superirritant!
     
  20. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    wij hebben op mp een bopita kinderstoel gevonden. Mooie kleur hout en je kunt hem later als stoeltje en tafeltje gebruiken. We zijn er heel tevdreden over
     

Deel Deze Pagina