Hoi, Ik heb een vraagje (of eigenlijk 2 ) ik geef mijn zoontje direct na zijn avondeten een toetje. Ik heb van die kuipjes yogolino (in aarbei en Banaan) Ik wil wat meer variatie, wat geven jullie als toetje? en geven jullie het toetje direct na het eten of wachten jullie daar nog eventjes mee? Hij krijgt ook nog wel een flesje voor het slapen gaan.. Groetjes Bella
Hier krijgt de kleine een beetje volle yoghurt met een klein scheutje roosvicee.. Vind ie heerlijk en niet te zoet.. Liefs Faith
volle yoghurt, met niks...of met diksap, of een beetje banaan, appel, uitgeperst sinaasappeltje. Ik geef bijna geen kant en klare fruityoghurt omdat ik daar zoveel suiker in vind zitten. Zuur vind ie eigenlijk ook wel prima.
Hier net als de rest van ons het toetje direct na het eten. Kian eet yoghurt,yoghurt met vruchten, kwark en soms vla.
Alyssa krijgt volle yoghurt zonder iets erin. Ze eet de lepel er zowat bij op, zo lekker vindt ze het. Ik geef het ook altijd gelijk na het eten.
Ik geef yoghurt naturel. Soms bewaar ik een beetje van het fruithapje en dat meng ik er dan doorheen.
Ik geef gewone (volle) joghurt met een schuitje diksap, vla, dubbelvla, vanillejoghurt, kwark, eigenlijk gewoon van alles met lekker veel afwisseling..
Daphne krijgt een bakje milde yoghurt na het eten. Andere toetjes begin ik nog niet aan. Die zoete dingen zal ze toch vast wel lusten, maar een bakje yoghurt lijkt mij een stuk gezonder.
Ik gaf meestal wat fruit. De vitamine C daarin helpt bij de opname van voedingsstoffen uit de rest van de maaltijd. Als er geen allergierisico is dan mogen aangezuurde melkproducten als kwark en yoghurt vanaf een maand of 6. Het liefste puur, of met een beetje fruitpuree erdoor. Vla kan als er geen allergierisico is pas vanaf 9 maanden op z'n vroegst. Nadeel is wel dat het erg zoet is.
Ja hoor dat kan gewoon. Ik geef het alleen zelf niet te vaak omdat het zoet is. Er is ook yoghurtvla, die is minder zoet.
ik kreeg als baby(en nog heel lang daarna) van mijn moeder wel eens warme vanille vla, dat had ze ooit als tip gehad als de kleine onrustig is, dus toen ik in NL was en keira super onrustig gaf ze het ook aan keira, nou ze was binnen 5 minuten in slaap! in een flesje omdat het heel dun word. Het is echt zo een troost hapje. hier geef ik haar als toetje natillas, een soort van vla achtige pudding, vind ze lekker want is het enige want ik kan vinden wat op vla lijkt. vrder vind ze yoghurtjes bij de oppas erg lekker(bij mij niet ook al zijn het die ik aan de oppas geef) ook een yoghurtdrankje vind ze heel lekker.