Heeeelp! Ik moet me gaan aanmelden voor een zwangerschaps cursus. Hier in Groningen geven ze uitgebreide cursussen van 10x en een compacte cursus van 5x. Volgens m'n schoonzusje is die van 5x echt wel voldoende...ook voor een eerste bevalling (zij is uiteindelijk bevallen met een keizersnede). Ik ben benieuwd wat jullie doen of adviseren. Ik doe opzich liever die van 5x maar ik vraag me af of het ook echt voldoende is.
Wij doen zelf de cursus samen bevallen, dit zijn 10 lessen, waarvan er 1 na de bevalling is. Ik vind 10 niet teveel je steekt er veel van op (partner ook), en bovendien erg gezellig
Ik heb yoga gedaan, 10 lessen voor en 5 lessen na de bevalling. Heerlijk een ontspannen moment voor jezelf waarin je bewust met je zwangerschap en baby bezig bent. Ik heb ervan genoten! Nayoga begint volgende week. En 10 lessne is echt niet veel hoor, het is juist erg gezellig al die zwangere vrouwen
ik doe zwanger&fit, 10 keer (2 keer mag mijn man mee), mij niet teveel hoor, beter teveel informatie dan te weinig maar dat is persoonlijk natuurlijk.
Hmmmm de samen bevallen cursus hebben we in derdaad ook aan zitten denken. Ik ben maandag avond altijd aan het zwemmen, m'n vriend is dinsdag avond altijd naar school. Komt opzich wel goed uit omdan de woensdag avond samen op cursus te gaan....zie we elkaar ook nog es en we bereiden ons samen goed voor op de bevalling. Ik ga ze es even proberen te bellen.
Ik vond 10 keer ook prima! Erg leuk om al rond week 20/25 te beginnen en samen te groeien (letterlijk!). Heb ook samen bevallen gedaan. Zag nu in Den Haag de cursus www.malalie.nl leek me super leuk... volgende keer ga ik die volgen!
Zo, heb ONS ook maar opgegeven voor de cursus samen bevallen. Lijkt me inderdaad wel gezellig om het samen te doen. Daarbij is het denk ik ook wel een geruststellend gevoel als m'n mannetje ook weet wat ie moet doen als ik het niet meer zie zitten tijdens de bevalling. Wel spannend hoor!
Nee hoor niks moet! Het mág ! Veel plezier op de cursus samen bevallen, ik hoop dat je er iets aan hebt !