Wie herkent dit

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door jmm, 6 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jmm

    jmm Bekend lid

    29 mei 2008
    766
    0
    0
    dat je kleintje haar linker of rechter voet, naar binnen zet als ze loopt , en wat doe je eraan ?
    gr jmm
     
  2. WesDaan

    WesDaan Fanatiek lid

    10 sep 2009
    2.358
    6
    38
    Dat is volgens mij heel normaal in het begin heb ik laatst gelezen.
    Google maar is, dan vind je er wel het een en ander over.
    Volgens mij trekt dat bij als ze een jaar of 4 zijn.
     
  3. WesDaan

    WesDaan Fanatiek lid

    10 sep 2009
    2.358
    6
    38
    Problemen aan benen en voeten


    Problemen aan benen en voeten zijn naar binnen of naar buiten gerichte tenen, O- of X-benen en platvoeten.
    Naar binnen en naar buiten gerichte tenen

    Dit komt heel vaak voor, vanaf de geboorte tot acht jaar. Voeten die naar buiten wijzen, komen minder vaak voor, maar dit kan rond de leeftijd van een halfjaar optreden.

    Het voetgewelf bestaat al, maar is door de aanwezigheid van vetkussentjes vaak niet zichtbaar. De voeten zijn ongeveer 7,5 tot 10 centimeter lang en hebben de vorm van een eendenpootje: smal bij de hiel en breed bij de tenen. ook de benen van een baby hebben in het begin nog een speciale vorm. In de periode dat baby's leren lopen, staan de benen in de zogenaamde 0-beenkromming. Na het eerste levensjaar draaien de knieën zover naar binnen dat er een X-beenkromming ontstaat. Deze 'krommingen' zijn normale verschijnselen. In de loop van de jaren komen de benen meestal vanzelf weer recht te staan. Zoals al eerder is gezegd, kan slecht schoeisel de natuurlijke ontwikkeling van de benen in de weg staan. 0-benen komen voornamelijk voor in de periode waarin baby's bij voorkeur geen schoenen dragen. Dan kan er dus geen sprake zijn van problemen door verkeerde of niet passende schoenen.


    misschien heb je hier wat aan?
     
  4. Mama81

    Mama81 Fanatiek lid

    2 mei 2007
    1.477
    0
    0
    Toevallig zit ik al een paar dagen te denken om hetzelfde onderwerp aan te kaarten!
    Onze zoon doet dat ook, voornamelijk met zijn rechtervoetje. Hij doet het met zijn schoenen aan, maar ook als hij op sokken of blote voeten loopt. Ik zat er al aan te denken om de fysio te bellen, maar toevallig is mijn man vandaag bij het CB geweest en daar zei ze dat we ons geen zorgen erover hoeven te maken en dat het inderdaad bij 4 jaar eventueel iets aan gedaan wordt.
     
  5. MvLiam

    MvLiam Fanatiek lid

    10 apr 2009
    2.053
    0
    0
    Nog druk aan de studie
    Assen
    Ja mijn zoontje doet dit ook.

    Hij begon met los lopen toen hij 10,5 maanden was en nu met 16 maanden loopt hij nog steeds met zijn teentjes naar binnen. Soms struikelt hij ook echt over zijn eigen voetjes, maar het blijkt vrij normaal te zijn bij kleine kindjes.

    Mijn zoontje doet het voornamelijk met zijn rechter voetje.
     

Deel Deze Pagina