woombie inbakerzak large

Discussie in 'Te koop gevraagd' gestart door samloes, 21 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. samloes

    samloes Actief lid

    5 jan 2011
    485
    0
    0
    Noordwijk zh
    Ik ben op zoek naar een large inbakerzak. (die zijn vanaf 6 a 7 kilo geloof ik) Ik gebruik nu voornamelijk de woombie newborn, maar daar zijn de meiden bijna uitgegroeid.

    Het liefst een woombie, maar mag ook ander merk zijn, als het maar een zak is en niet doeken. Het liefst ook voor een zacht prijsje. geeft niet als er een vlekje op zit of beetje pluist, als het maar heel is.

    Ik zoek er in ieder geval 1, maar heb je er 2 liggen, mag ook aangeboden worden. Kleur maakt niet uit.
     
  2. samloes

    samloes Actief lid

    5 jan 2011
    485
    0
    0
    Noordwijk zh
    ik ben voorzien!
     
  3. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    mag ik vragen, kan je bij deze zakken op die leeftijd nog een vorm van inbakeren doen?
    gr brenda
     
  4. samloes

    samloes Actief lid

    5 jan 2011
    485
    0
    0
    Noordwijk zh
    ja hoor, ligt niet aan de leeftijd, maar of de baby kan draaien of niet. Zodra een baby van haar rug op haar buik kan draaien, mag je niet meer bakeren ivm met verstikking. Als ze gaan draaien kun je een strakke slaapzak gaan gebruiken, in ieder geval iets waarbij de armpjes vrij zijn.
     
  5. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    dank je, hij rolt al.
    dus geen optie.

    lief dat je reageer!
     

Deel Deze Pagina