maar het blijft verschrikkelijk hoor Sam....sterkte voor jullie gaan jullie Sam cremeren of zijn jullie wat anders van plan? (als je niet antwoorden wilt begrijp ik het wel hoor)
We hebben Sam in de tuin begraven. We zouden haar laten cremeren, maar we hadden beiden zoiets van. Neej ze hoort hier, in de tuin waar ze de kippen altijd opjoeg. Mooi plekje voor haar.. Net met Spike gewandeld (met z'n allen) en het is alsof hij al afscheid van Sam heeft genomen. Hij was heel vrolijk en wilde zelfs spelen. Voor ons wel moeilijk omdat iedereen vraagt waar is Sam.. Sta nogal bekend met de honden
wel fijn dat ze dan toch nog dicht bij je is he tja die vragen die hou je de komende paar dagen helaas
Ik lees net wat er precies gebeurd is... Jeetje wat erg zeg! En onze hond lijkt ook zo op Sam, dan koppel je het toch ook een beetje naar hem... Hoe oud is hij geworden?
Klopt precies.. Liesje let goed op vandaag !! Jezus wat mis ik dat beestje nu al. Ze dartelde altijd om je heen.. Ga je naar buiten, daar was Sam. Ga je eten, Sam onder de tafelstoel.. Zo heeft zij heeeel veel van die kleine dingetjes. Spike is veel rustiger, die merk je in huis bijna niet..
En ze was echt mijn hondje.. Spike lijkt op zn baas, Sam op mij ! Niet dat Kornelis er geen moeite heeft hoor.. Tegendeel, hij heeft ook zitten huilen, dat heb ik heb nog nooit zien doen. Alleen met overlijden van z'n opa een paar traantjes gespot.
Voel helemaal met je mee Sam, ik heb ook tranen in mijn ogen... Het is ook niet voor niets dat je jezelf hier Sam noemt. En je gaat toch ontzettend veel van zo'n beestje houden.
Liesje: Ja maar hij weet ook dat hij er niets aan kon doen, had ik daar met ze gelopen, was het mij ook overkomen.. Het enige wat hij wel heeft dat ik wel met ze uit zou gaan vanochtend, maar hij dacht, ze slaapt zo lekker, ik ga zelf wel even.. Hij denkt nu was ik maar in bed gebleven.. Maar goed, als je alles van te voren weet.. En die jongen die haar aanreed voelde zich ook erg schuldig. Maar goed, hij kon er evenmin iets aan doen. Wij zijn mensen die liever wat eerder uit bed gaan om de honden goed hun ronde te kunnen laten lopen dan dat ze even snel tussendoor worden gedaan. Zijn echt deel van ons gezin.. Ben benieuwd of er ooit een hondje bij komt. Want zo'n Russel treffen we nooit weer.. Sam en Spike hadden zo'n klik. En ook qua karakter.. Sam paste perfect bij mij. Spike bij Kornelis. Niet dat ik minder met Spike heb hoor, ik heb met hem de cursussen gevolgd en hij is wel een echte knuffel, maar jullie begrijpen het vast wel !!