heel herkenbaar kraamweek kreeg ik geen rust ik moest dingen doen op t moment dat ik kon slapen en gaan slapen als ik over mn slaap heen was ook was de kraamhulp een ramp in huishouden als ze weg was kons ik samen met manlief alles overnieuw doen uiteindelijk ga ik nu 1 avond in de week gewoon weg alleen, naar knutselavond manlief blijft dan lekker thuis met de kleine en het heeft even geduurd voordat manlief echt door had dat ik serious bekaf was (barst normaal van de energie) en helpt waar hij helpen kan gisteravond ben ik al om half 8 in slaap gevallen en hij heeft me tot half 8 laten slapen (ik werd wakker door een harde boer van mn meisie na de voeding naast me bij manlief) dus nu als ik echt niet kan laat ik de boel de boel en ga liggen eerst ging ik gefrustreerd verder.... maar merkte aan de kleine als ik niet lekker in mn hum zit dat zij ook van de wap is
Hihi dat roep ik ook al .. ehhhh... maanden! Tegenwoordig probeer ik gewoon af en toe een avondje vroeg mijn bed in te duiken. En eerlijk is eerlijk, het helpt echt!
oh zoo herkenbaar.. ik heb nu met de 2de wel geleerd dat ik ook af en toe even me rust moet pakken. ik ga nu als ze alle 2 even op bed liggen(wat bijna nooit gebeurd dat ze tegelijk slapen) gewoon lekker op de bank zitten,even computeren of weet ik wat.. dit is echt een rust momentje, als ik dat niet doe loop ik de hele dag op me tenen.. dus idd als het lukt smiddags nog even lekker slapen,of een boekje lezen ofzo.even lekker opladen!! en misschien even ijzer prikken? ik bleef ook zo moe. dus even naar de dokter even prikken,was me ijzer veelste laag.nu heb ik pillen en gaat het weer een stuk beter..
jeetje jaaaa die vermoeidheid is vreselijk!!!! mannetje helpt me met alles en toch ben ik de hele dag door moe moe en nog een moe. gisteren op het werk heb ik alleen maar gezeten, door de vermoeidheid en de gebroken nacht voelde ik me zo ontzettend misselijk! na een tijdje ging ik ff lopen en het voelde alsof ik elk moment kon flauwvallen. moest echt een paar keren diep in en uit ademen want dat ging niet goed. slik nu wel extra vitamientjes sinds kort dus hopelijk wilt dat een beetje helpen.
een stapje terug nemen. Mensen begrijpen echt wel dat je het druk hebt en alles nieuw is dus als je minder contact hebt met mensen begrijpen die het echt wel. En soms het huis misschien de boel de boel laten. Nu heb ik niet meer gewerkt sinds ik bevallen ben van de 1e maar je moet wel aanjelf denken. Maar het is wel normaal dat je moe bent die gebroken nachten doen meer met je dan je denkt