Wil dit even van mij afschrijven want ik ben zooo trots op mijn kleine meid. Binnen 1 maand heeft ze geleerd: pennen op de juiste wijze vast te houden Figuurblokjes in de juiste gaten te krijgen Heeft ze iets gemorst, gaat ze het met een doekje schoonmaken Zucht... ik ben verliefd!
wat schattig! daar mag je zeker trots op zijn! mijn oudste is van de zelfde leeftijd als die van jou, en hier gaat het: nijntje aqua doodle stift: hey daar komt water uit, drinkt ze op.. figuur blokjes? deksel eraf en dan er in is makkelijker. morsen en opruimen? nee hoor, gewoon express knoeien!
@ miffy11: dekseltje eraf en de blokjes erin deed ze ook een hele tijd, af en toe toch nog proberen, maar dan werd mevrouwtje zooo gefrustreerd van dat ze met de blokjes ging smijten en ja express knoeien ook! aantal keren haar in de hoek gezet en daarna uitleggen dat ze het moest opvegen met een doekje. En voila mevrouw maakt het schoon YEEEY