zolang iets alternatiefs blijft bieden gaan ze echt niet eten hoor. hier zijn de 4 p's ( patat,pannekoeken, pizza en pasta) er heel goed in. Aardappels ook goed maar groente eet de jongste momenteel niet zo goed. Ik wissel met wat we eten wel wat af, weet wat er wel goed gegeten wordt en we eten allemaal hetzelfde. Geen aparte porties oid. Na het eten nog honger, tja dan had je moeten eten. Eten is het ultieme middel om een machtstrijd mee aan te gaan.
Fijn al die reacties. Bedankt! Pap eet hij (ook) niet, dus dat is helaas geen "vervanging" voor het ontbijt. Geloof het of niet, maar 2 dgn nadat ik dit bericht geplaatst heb eet mijn kleine vent weer brood met de lunch. Hier ben ik al blij mee. Het is wel met veel gekkigheid aan tafel, maar dat vindt mama ook gezellig. Het avondeten gaat ook weer beter. Wat hebben jullie ingestraald? Hahaha.... Hij is verder nog steeds niet van de koekjes, maar dat geeft niks. Wel eet hij ineens mandarijnen. Ik hoop erg dat dit zo blijft. Beetje aankomen mag wel.
Hier over een tijdje weer een afspraak met de kinderarts (over twee weken geloof ik) en dan wil ik dat ook eens na laten kijken ... ik zie ze soms zitten ... denk ik dan ... maar weet niet of ik het goed zie! Hier eten op en af ... we zitten nu in de goede periode!