Ja hier ook gehad. Half jaar geleden ofzo. Had het nagelschaartje op de bank laten liggen. En toen vond ik ineens overal plukken haar in de huiskamer
Mijn dochter van 3 knipt/knutselt al een jaar met haar (kinder)schaar. Is dat gek dan? Ligt hier gewoon bij de potloden etc. Ze weet hoe ze ‘m moet gebruiken en hoe er mee te lopen enzo. Mijn oudste dochter heeft het een keer gedaan. Ze was 5. Gelukkig heeft ze talent Ze had al een bob en ze heeft de zijkanten schuin naar beneden afgeknipt. Stond niet verkeerd. Wel gezegd dat ze het voortaan niet meer zelf mag doen
Nee is niet gek eigenlijk. Wij hebben dus ook geen kinderschaar in huis... Fijn dat het niet verkeerd stond haha
Door te klimmen. Bovenste keukenkastjes was blijkbaar niet genoeg. Oh en keer nagelschaar uit het badkamermeubel en 1x kinderschaar bij het knutselen
Hebben ze hier ook wel gedaan. Kinderen blij en trots en het groeit vanzelf weer aan. Ik zou het niet zo erg vinden en er gewoon om lachen, dat doet ze zelf over een paar jaar ook denk ik
Aanrecht, boekenkast, kledingkast, vensterbank... alles werd/wordt uitgetest hier (Hij kon er niet door naar buiten. Zat zo heerlijk rustig te kijken en te kletsen dat ik eerst een foto heb gemaakt en toen hem er afgepakt heb)
Aah leuk die ondernemende kinderen! Maar echt je handen vol aan. Mijn dochter was op een andere manier weer 'moeilijk'
Valt me mee dat ik met de oudste 3 nooit de HAP heb nodig gehad na valpartijen. Maar de jongste had in 6 weken 2x gat in zn hoofd dan toch liever een plukje haar minder
Mijn gewone scharen zijn opgeruimd, maar ook met een kinderschaar kun je goed haren knippen hoor....Dochter heeft toen ze bijna 5 was en prachtig lang haar had, een heel stuk van de zijkant geknipt. Letterlijk tot aan haar oren. Heeft meer dan een jaar geduurd eer het echt mooi bijgegroeid was.
Hebben jullie het vroeger zelf nooit gedaan? Ik wel namelijk. Was met pakjesavond en de schaar lag erbij op de zak open te knippen. Vader, moeder en zus zaten erbij en waren druk met iets open maken. Ik greep me kans en knipte zo een pluk haren van me hoofd (wilde een pony maken volgens mij) was niet geslaagd iig
Troost je: die van jou heeft het tenminste nog "zelluf gedaan". De haren van onze dochter heb IK verknipt. Oeps! Op een ontzettend onhandig uitgekozen moment ook nog eens: vlak voor een fotoshoot......
Ik heb als kind zijnde een keer de haarkleuring gepakt van mn moeder. Ik was 6 geloof ik. Kwam met knalrood haar vd trap af. Nou ja.. knaloranje aangezien ik echt lang wit haar had. Overal vlekken. Helft niet gekleurd. Mijn ouders zaten op de bank. Ik zo: kijk mam en pap mooi he?! Mn ouders draaide zich om,keken, en gingen he le maal kapot van het lachen. Tot huilen aan toe. Ik stond daar echt van oké.. Mn vader half over de grond rollend. Mn moeder der thee zat overal.. en ik stond daar..met mn rode haar..ik heb nog nooit zovaak mijn haar gewassen als toen.
Gelukkig niet met mijn dochter meegemaakt, maar wel met mijn zoon. Ik kon bij mijn dochter net optijd ingrijpen. Maar mijn zoon had zich helemaal kort geknipt boven op z’n hoofd. Het zag er niet uit dus mijn man had hem maar kaal geschoren. Het was precies toen de schoolfotograaf kwam. Op vrijdag ging mijn zoon alleen op de foto met haar (gelukkig) en de maandag waren de broer & zus foto’s aan de beurt en toen stond hij dus kaal op de foto. Hij zag er wel stom uit met een kaal hoofd, maar bij een jongen is het gelukkig wel makkelijker op te lossen dan bij een meisje.
Mijn dochter heeft het vorig jaar gedaan...op 8-jarige leeftijd dus. Haar haren waren de ochtend ervoor net geknipt, maar ze had opeens bedacht dat ze wilde kijken hoe een pony stond... Heb haar laten beloven dat ze dat soort dingen voortaan aan de kapper vraagt. Heb het eerst zelf een beetje proberen te herstellen (lees: recht geknipt i.p.v. met hapjes ) en later toen het weer wat langer was beetje in model laten knippen (schuine pluk, zeg maar), dat stond/staat best leuk. (Y)
Mijn zoontje heeft het wel een keer gedaan, dochter gelukkig niet. Hij wilde ook mijn dochter nog even knippen, maar dat wilde ze zelf gelukkig niet. Hier ook met een knutselschaar.
Ja, met Pasen (5 jaar)! Half jaar geleden en nog elke dag 2 knipjes nodig. Ze had heel lang dik haar op 1 lengte en wilde zelf een pony knippen. Dikke pluk schuin voor zelf afgeknipt op 2 cm lengte, geen gezicht met dat dikke pluizige haar ook. Zeg ik tegen haar 'iedereen gaat morgen op school tegen jou zeggen wat voor gekke pony jij hebt!' Komt ze terug: mama iedereen vond mijn pony zoooo mooi hoor. Goed geknipt he?
Hier al drie keer . De eerste keer was het haar broer die een stuk uit haar haar had geknipt. Aan de achterkant, zag je echt niks van door de slag in haar haar. De tweede keer een beste hap uit de pony. Toen ik haar vroeg wat ze aan het doen was zei madam (toen 2) die vind ik niet mooi! Daar gingen haar mooie krullen. En de derde keer was bij m'n zus. Had ze stiekem met haar nicht een scheermesje uit de douche gepakt en een hele pluk tot de huid toe verwijderd, midden op haar hoofd. Ze heeft heel lang dagelijks een staart aan de zijkant gehad tot de plukken er niet meer uit staken. Kan er nu wel om lachen. Toen niet...
Toen ik 4 was heb ik een pony bij mezelf geknipt Gewoon aan de voorkant een grote pluk gepakt en afknipt (veel te kort) en dat stond dus mooi recht overeind.