Zwemmen

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door grietje84, 13 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. grietje84

    grietje84 Actief lid

    17 jan 2009
    413
    0
    16
    rotterdam
    Vanaf wanneer kun je met jekleintje gaan zwemmen? En wat moet je hem of haar aantrekken???
     
  2. talithatje

    talithatje Bekend lid

    9 jun 2009
    681
    0
    0
    NULL
    Amsterdam
    Bij ons op cb hebben ze gezegd na de eerste inenting mag je gaan zwemmen.
    Ik doe een luier met een zwembroekje. Heb ook al die zwemluiers maar die zijn nog iets te groot.
     
  3. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    Ik ben vanaf 7 maanden gegaan, het kon niet eerder omdat er geen babyzwemmen was ivm zomerprogramma. Ik trek haar een zwemluier aan en daarover een leuk zwembroekje maar in principe is alleen de zwemluier genoeg. Zwembroekje is meer voor de look :D
     
  4. pampers

    pampers Niet meer actief

    bij ons staat het minimum op 12 weken. Wij zijn het eerst gaan zwemmen toen ze 14 weken was! Wat een plezier heeft ze gehad zeg!
    emma heeft een zwemluier aan met daarover een zwembroekje om alles op z'n plaats te houden, want die zwemluiers zijn nog iets te groot.
    Mij is afgeraden om een gewone luier te gebruiken, het schijnt dat die helemaal vol zuigen en erg vast rond de billen gaan zitten?

    groetjes Pampers
     
  5. ikke22

    ikke22 Actief lid

    1 sep 2009
    198
    0
    0
    Wij zijn afgelopen zondag voor het eerst gaan zwemmen met de kleine. Ze vond het super! :D :D
    Ze had alleen een zwembroekje aan (zo 1 die poep tegenhoud :p) bij de prenatal gekocht...

    Waar wij zijn gaan zwemmen was geen verwarmd bad. Het ging hartstikke goed en ze had het echt naar der zin. We zijn maar hooguit 20 minuutjes wezen zwemmen.
     
  6. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    Hier bij het zwembad is het vanaf 8 weken, wij zijn met een maand of 3-4 begonnen. Met een zwemluier(maatje S van kruidvat) en daarover een roze zwembroekje. Maar ik ga maar eens opzoek naar een badpakjes ofzo want iedereen denkt (nog steeds) dat ze een jongetje is.
     
  7. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    bij ons kan je beginnen aan banyzwemmen als ze 8 week zijn geweest. Ziut er ook aan te denken met emma op babyzwemmen te gaan.
     
  8. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    wij zijn begin deze maand vor het eerst met hem gaan zwemmen hij was toen 8 weken en had zn eerste prikjes al gehad.
    ik had een zwemluier voor em aan met daarover een zwembroekje.(de zwemluiers zijn best wel groot hoor.. bestaan niet voor de echt ienieminies.)
    hij mocht alleen niet te lang in het water..bad was wel verwarmd maar werd toch aangeraden om em eerst kennis te laten maken dus mag 3 kw. en de volgende keer wat langer. let wel op voor onderkoeling. voor osn is het wate rlekker warm maar voor de kleintjes is het nog best wel koel.

    binnenkort ga ik wel met maddox beginnen aan babyzwemles. dat ma hier vanaf 3 maanden
     
  9. verse mamma

    verse mamma Actief lid

    27 aug 2009
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    wij zijn met 3 maand begonnen. Thuis vond ze het heerlijk in het water, dus wij dachten dat vindt ze vast geweldig....niet dus. Achteraf bezien vond ik het voor haar te vroeg. Ons kindje was erg overdonderd door alle indrukken (ook een erg druk babyzwemklasje):$ en het was te vermoeiend. Maar dat is dus persoonlijk.
    Nu met 5 maand begint het wat te komen, maar gaat langzaam vooruit. Hoop erg dat ze het nog leuker gaat vinden, maar dat dwing je niet. Het is niet dat ze er van gaat huilen hoor anders was ik al gestopt. We kijken het nog even aan en als ze het dan nog niet leuk vind dan stoppen we gewoon. Of ik ga zelf op een rustig tijdstip met haar zwemmen

    Geen verhaal om je te ontmoedigen hoor, op zich is zwemmen met je kindje erg leuk.
    Het tijdstip om te beginnen, wil ik er ook mee zeggen, dat ligt ook aan hoe je kindje is en je moet het denk ik gewoon proberen en verder op je gevoel afgaan of je met 2/3 maand met je kindje naar het zwembad kan gaan.
    Meeste zwembaden zeggen 2 a 3 maand. Er waren ook zat baby's die al wel lol hadden hoor. Pas had ik een stel gesproken. Zij waren met 2 maand begonnen en hun kindje vond het vanaf het begin geweldig.:D

    Wat ze aan mogen/moeten verschilt per zwembad. Waar wij zwemmen daar mogen de kindjes ook zonder zwemluier, maar een ander zwembad hier in de buurt daar is het verplicht.
    Ons dochtertje draagt een little swimmer met een zwembroekje erover
     
  10. FairyLaughs

    FairyLaughs Niet meer actief

    ik snap niet dat mensen denken dat ze een jongetje is. en ook nog met een ROZE zwembroek??..ik had ff in jouw album gekeken,.. het is gewoon een hele mooie meid !
     
  11. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.809
    3.339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    tja, een zwembroekje zit toch meestal onder water, of is wat afgeschermd door de dragende handen van mama...
     
  12. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Wij zijn begonnen toen ze 3 maanden oud was met een zwemluiertje van de kruidvat.
     

Deel Deze Pagina