Mei mamma's 2011 deel 4!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Troetelbeer90, 29 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gravid

    Gravid Niet meer actief

    Meimamma: Van harte gefeliciteerd met jullie dochter LUNA! Wat een leuke naam zeg!! Geniet van jullie meiske!

    SQ: Het kunnen allemaal tekentjes zijn! Ik had de dag van bevalling ook veel rugpijn wat door straalde naar me buik.. Dus wie weet ;)
    Hoop echt voor je dat het niet lang meer duurt nu!

    Stefanie: Wat fijn dat de echo's goed waren, en Elise het zo goed doet!
    W.b.t. borstvoeding, als je het niet ziet zitten, dan zou ik het niet meer doen.
    Het moet wel goed voelen!

    Regeldagen: Zou kunnen dat Luca dat ook gehad heeft, maar weet ik niet zeker.
    Hij komt normaal gesproken gewoon om de 3 a 3,5 uur, 's nachts is het standaard wat langer.. maar af en toe heeft ie een uur na de fles weer honger, en drinkt nog wat.
    Zal wel gewoon honger zijn, denk niet dat het onder regeldag valt.

    Ego:
    Ik heb nog niks van Troetel gehoord, maar ik hou mn telefoon in de gaten ;)
    Vanmiddag heerlijk met zn 3tjes de stad in geweest, heb het bedeltje al aan mn armband hangen :)
    Ook nog even bij de Xenos en de Action geshopt, erg leuke winkels ;)
    En bij de Kruidvat leuke Nijntje sokken voor Luca gehaald.
    Nu nog een keer shoppen voor mn vriendin die afgelopen dinsdag is bevallen van dochtertje Heidi.
    Wat ik overigens een erg leuke naam vind, die hoor je niet veel meer.
    Pff.. wat Luca vandaag heeft weet ik niet, maar hij blijft steeds aan het jengelen/huilen.
    Even een dip dagje denk ik.
    Strakkies lekker film kijken met vriendlief.. en dan lekker optijd bed in.
     
  2. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Hey meiden,

    Hier wip ik ook weer even langs!

    Chaartje Wat fijn dat het zo goed gaat met Jeliyah!
    Vagans Fijn dat jullie er toch nog een beetje uit zijn gekomen samen. Geniet van je twee schatten;)
    Guusje Hoop dat je dag alleen met de kleine goed is verlopen;) Toch weer even spannend
    Jeetje wat een bedrag van de kinderopvang zeg, snap dat dat even schrikken is ookal was je erop voorbereid.
    Gravid Wat leuk die bedeltjes:D
    Meimamma Ohh geweldig wat is dat ineens snel gegaan zeg! Je bent me zomaar voor hihi.
    Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter Luna!

    SQ bij jou ook alweer flink aan het rommelen;)

    Hier Heeee lieve meiden sorry dat ik niet eerder iets heb laten weten. Vanmorgen moesten we om 09:30 in het ZKH zijn en dat liep enorm uit. Hier dus nog steeds geen weeën (dus of het zo erg is om als laatste te bevallen in het rijtje weet ik niet. Moet zeggen dat dit ook voelt als een @#*#*#*#*@# domper…). Het is niet leuk dat je vliezen wel breken en je geen enkel idee hebt hoe een harde buik of wee voelt!! Ik ben er verdorie gewoon nog steeds ‘nieuwsgierig’ naar. Dat is toch raar?? Elke bevallen vrouw verklaard me waarsch. Voor gek hahaha..

    Vanmorgen waren de controles weer prima. I.v.m. infectiegevaar wordt er uiteraard niet gekeken naar ontsluiting. Op de CTG waren wat harde buiken te zien (ja ja het schenen mijn eerste te zijn!) om de 6 minuten ongeveer. Maar ik voelde er weinig van… Dit was na een halfuurtje CTG dus ook weer weg..

    Ik kreeg in het ZKH de keuze vandaag nog inleiden (Maar toen was het al rond de middag) of wachten tot morgen. Tja mijn gevoel van mijn lichaam doet het niet zelf is heel groot en ik slaap kiplekker de afgelopen 2 dagen, dus ik had zoiets van wacht dan die ene nacht ook nog maar.. Dan ben ik voorbereid voor zover dat kan en wie weet begint het vannacht nog (begreep dat het percentage dat na 48 uur nog spontaan bevalt minder dan 10 % is, dus weinig kans.).

    Morgenochtend om 7:30 melden in het ZKH en dan word ik ingeleid. Maarja dat kan nog wel effe duren voordat de kleine er dan is, want morgen word er pas gekeken naar ontsluiting en verweking etc. Meiden ik hou jullie op de hoogte via Gravid, dus dat moet helemaal goed komen.
    Ik moet sowieso 1 nacht blijven, maar de kleine afhankelijk van wat de kinderarts zegt waarschijnlijk langer (i.v.m. de gebroken vliezen). Dus ik ben echt effe niet op het forum te vinden (wel meelezen maar niet schrijven waarschijnlijk weer omdat er geen i-net is in het ZKH)

    Liefs en een dikke knuffel. Nog even en alle meimama’s zijn bevallen!
     
  3. Gravid

    Gravid Niet meer actief

    Troetel: Oh spannend meid!! Hopelijk hebben jullie gauw jullie kleine in jullie armen!!
    Duurt nu niet lang meer!!
    Al snap ik het inderdaad echt niet dat je nog geen weeen kunt hebben na gebroken vliezen, toen mijn vliezen gebroken waren had ik direct heftige weeen.
    Maar misschien is dat een verschil van uit zichzelf gebroken zijn, of gebroken worden door de vk :( ik weet het niet ;)

    Apart hoor, aan het begin van dit topic zaten we met zn alle af te tellen naar de beval datums, en nu zijn we bijna allemaal bevallen!!
    (En dat misschien nog voor de 500e pagina ;))
     
  4. chaartje79

    chaartje79 Bekend lid

    4 jan 2008
    515
    60
    28
    Horeca medewerkster
    Assendelft
    Mei mamma gefeliciteerd met Luna!!!!
     
  5. aukje83

    aukje83 Bekend lid

    18 aug 2008
    888
    0
    0
    Laborant KNF
    Meimamma: Gefeliciteerd met jullie dochter Luna!

    Troetel: Veel succes morgen!

    SQ: Ik hoop voor jou dat het toch ook echt niet meer lang gaat duren! Duim duim duim! Ik houd mijn telefoon goed in de gaten! Ik was vanmiddag voor een tukje even op bed gegaan, maar was mijn telefoon vergeten... ben speciaal voor jou weer uit mijn bed gegaan (en je krijgt mij niet snel uit mijn warme nestje... ) bang dat ik nieuws zou missen! Succes met de allerlaatste loodjes meid!
     
  6. Rianne80

    Rianne80 Fanatiek lid

    20 jul 2008
    1.338
    0
    0
    Lelystad
    Guusje, niet bij iedere voeding... Tja het is een lastig iets om te achterhalen inderdaad... Ik ben verder even "out of ideas"

    Stefanie, lastig hoor meid hoe je bv gaat. Ik zou zeggen, kap er lekker mee, gun jezelf die rust maar ik kan me ook heeeeeeeeel goed voorstellen dat je het maar moeilijk los kan laten... Ik kan je niet helpen kiezen, volg je gevoel maar ga niet zo ver dat je jezelf gaat kwellen. Je kan niet "verkeerd" kiezen in deze...

    Troetel, succes morgen meid!
     
  7. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    gravid
    Haha meid, je bent niet de enige die het raar vind. Ik ook!
    Maar echt ik heb nog geen enkele wee gevoeld!!

    Misschien interessant maar vanmiddag hoorde ik dus deze percentages:
    - Bij 60 % v.d. vrouwen breken de vliezen bij volledige ontsluiting
    - Bij 70 % beginnen de weeen binnen 24 u na het breken v.d. vliezen
    - Na 48 uur is +- 86 % bevallen
    - & 95%!!!! bevalt binnen de 72 uur.. Of krijgt in ieder geval goede regelmatige weeen binnen de 72 uur..

    Vandaar ook mijn besluit om maar tot morgen te wachten..
    En krijg nou tieten! Ik heb van 19:54 tot 20:18 weeen om de 6 minuten, daarna om de 4-6 minuten en om 22:00 heb ik langer dan een uur weeen om de 3 a 4 minuten.. Dus bye bye 07:30 morgenochtend.. denk dat we vannacht nog naar het ZKH kunnen hahaha..

    Ik houd jullie op de hoogte via mijn lieve buddy Gravid.
    Enne geen bericht= slecht bericht (dan zetten de weeen dus niet door.. )
     
  8. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    @troetel ooo meis ik duim zet hem op en anders morgen knufff
     
  9. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland
    @aukje, dat is erg lief van je dat je je warme bedje uit stapt om voor mij je telefoon te gaan pakken. Ik hoop dat ik je snel met babynieuws mag lastig vallen.

    @troetel, meid dat klinkt veelbelovend. Succes meid! Ik denk aan je.

    Liefs
     
  10. Stefanie78

    Stefanie78 Fanatiek lid

    7 jul 2010
    3.744
    1
    36
    Friesland
    Troetel succes!!!!
     
  11. Monika

    Monika VIP lid

    12 aug 2005
    8.246
    72
    48
    Vrouw
    Thuishulp
    Landgraaf
    Hoop dat het doorzet troetel!
    Succes!
     
  12. aukje83

    aukje83 Bekend lid

    18 aug 2008
    888
    0
    0
    Laborant KNF
    Troetel: Heel veel succes, klinkt veel belovend!
     
  13. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    jaaaaaa meiden het waren echte weeen hoor! Ze komen zo rond de 3 a 4 minuten en we blijven in het Zkh want ze verwachten dat mn lichaam het zelf oppakt en een infuus niet nodig is wie had dat nog gedacht.
     
  14. lilo88

    lilo88 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    2.196
    0
    36
    Vrouw
    Contactcenter medewerker
    Noord-Brabant
    Jeeej troetel succes meissie! Hopelijk heb je snel je prinses in je armen xxx
     
  15. Gravid

    Gravid Niet meer actief

    Troetel: Spannend spannend!!! Hoop zo dat het door gaat zetten!!
    Ik hou mn tel in de gaten ;)
    Succes meis, je kunt het!!
     
  16. JoMi

    JoMi Fanatiek lid

    4 okt 2008
    3.338
    0
    36
    Troetel, spannend.! Heel veel succes!!!!
     
  17. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    pffff de weeen worden steeds heftiger. gelukkig heb ik een mooie hand waar ik lekker in mag knijpen. doe tussendoor wat hazenslaapjes maar dat is byna onmogelijk met weeen om de 3 min. er loopt wel een superlieve vk hier dus hoop dat ik vannacht nog beval. zodra ik niet meer kan posten. sms ik gravidje. nu ff douchen want die weeen zijn heftuggg maar kan het nog hebben
     
  18. lilo88

    lilo88 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    2.196
    0
    36
    Vrouw
    Contactcenter medewerker
    Noord-Brabant
    Goedemorgen meiden!! Ben benieuwd naar troetel!! Hopelijk ben je al bevallen!!

    Hier wederom weer een 3e goede nacht op een rij jippie!
    Maelynn om 22:00 fles en om 23 uur sliep ze tot 05:30. Ben zo ongelofelijk trots op haar.

    Gisteren heeft m'n zus opgepast omdat wij een feest hadden. Ik was rond 00:00 weer thuis. M'n zus vond maelynn een heerlijk kind en ze had niet een keer gehuild. Zelfs niet toen ze naar bed moest :D

    Heb dr ontzettend gemist. En ik mocht weer drinken na een jaar geen alcohol. Mn vriend zou nuchter blijven. Maar toch kon ik me niet helemaal laten gaan omdat ik continue met maelynn in m'n hoofd zit haha mijn lieve kleine meisje!! Ooh wat hou ik toch van haar! Nou moest dit effe kwijt hoor :p

    Ga effe verder voeden en dan weer slapen. Ben ontzettend moe nog.
    Ze hadden bij ons in de buurt een feest waar ze tot 4 uur kei hard de muziek hadden aanstaan. Als we hadden geweten welke straat dan hadden we de politie gebeld. Hoe aso om zo hard je muziek nog aan te laten staan ... Verschrikkelijk

    Liefs en een knuffel
     
  19. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    nog niet bevallen potverdorie. nog wel om de 3 a 4 min heftige weeen. zo maar afwachten wat er gaat gebeuren. liefs
     
  20. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    @troetel oooo meis ik hoop dat de weeën door gaan zetten en je snel naar de pers weeën kan. Meis je kan het

    @Lillo war leuk dat je een feestje had en raar dan he zo zonder je kindje

    @wish hoe was jou feestje zonder je manerje


    Ego pffff. Ik trek het even niet meer hoor
    Silver is voor de 3 dat onwijs vroeg wakker en daar door niet zo lief en loopt de hele dag te zeuren
    En door dat zei zo vroeg wakker is moet ik het steeds met weinig slaap doen gelukkig laat me mannetje smorgens nog wel even soezen maar zoals vandaag ging ik gisteren om 12.30 naar bed en kwam Sky om 3 uur en toen kwam Silver om 6 uur en Sky ook want die moest een fles. Dus gewoon maar twee keer 2.5 uur geslapen


    En dat voor vandaag want we hebben straks het kraamfeest wel zin in ben benieuwd hoe hEt gaat
     

Deel Deze Pagina