Club-3 II

Discussie in 'De mama's' gestart door AMS, 8 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    hey finn!waar was je in al die tijd?leuk hoor wendy in zijn rompertje...
     
  2. Wendy30380

    Wendy30380 Fanatiek lid

    27 mrt 2008
    1.000
    0
    36
    Oops AMS, dan duren die 6 maanden wel lang voor je! Ik vond ze echt voorbij vliegen. Zul je zien...bij jou ook hoor!
     
  3. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    morgen halen we mijn fiets op met n stoeltje achter!ik vind het eng eigenlijk tim achter mij fietsen. pfff. geen moederfiets, moederfietsen zijn ontzettend zwaar ik zou t niet kunnen met mijn BI. stevige stadsfiets, een onbekende merk, zuiderzee. oma fiets heb ik ook uitgeprobeerd, was niks vr mij.

    tim leert van mama flamenco dansen! echt zo grappig met zijn voetjes stampen, olee gillen(gewoon gillen 'olee' komt niet echt uit)armen omhoog en dan snel naar beneden enzo, en we doen ook bullfight met een rood sjaal. hij gaat dan r onder lopen....heerlijk!
     
  4. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    o ja, ik ben hier nooit de gast, ben vaak aanwezig omdat mijn comp vaak aan is en ik aangemeld staa.

    ams; lijk me ook zwaar hoor nog 6 maanden. maar de tijd gaat zo snel nu sinds we kindjes hebben, vind je niet?

    mejosje; waarschijnlijk ben ik straks de enige hier die maar 1 kindje heeft...
     
  5. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    26 jun 2009
    6.176
    4.324
    113
    Voelen jullie kindjes zich ook zo vrij als ze alleen in rompertje rond dwarrelen? Mijne vindt het heerlijk en wijst dan meermalen naar zijn armen en benen. Heerlijk vindt hij het. Rompertje en sandaaltjes :).

    Belize, veel plezier alvast van de nieuwe fiets.

    Ik zal ook eens opletten als ik aangemeld sta of er dan ook nog een gast is.
     
  6. mejosje

    mejosje Fanatiek lid

    26 jan 2009
    2.846
    0
    0
    Vandaag weer heerlijk weer. Hier voelt ze zich ook erg vrij. We hebben nu ook zo'n schelp in de tuin staan. Het zandgedeelte is wel leuk, maar het andere gedeelte waar water in kan... helemaal fantastisch. Je hebt er geen kind meer aan :)

    Ow die bevalling, ow daar zie ik ook als een berg tegenop mocht ik weer zwanger zijn. Ook de grootste twijfel hier of ik dus nog een tweede zou willen. Nu weet ik het gelukkig wel... :) maar ja, wat er in zit moet er uit. Die maanden, ja, dat wachten... terwijl ze nu in een leeftijd zitten die zo leuk is.

    Hoe gaat het hier voor de rest met praten?

    Hoe gaat het met Lot haar staan?
     
  7. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    mejosje; ah, als ik nu 5 jaar jonger was had ik meteen weer geprobeerd!en ik zou dan ook nog eens hopen dat t n tweling werd. kindjes zijn toch heerlijk!eerste jaar is moeilijk,ok, maar ze worden steeds leuker.(en ik heb ook nog eens n niet goed slapende kindjes met kwaaltjes, en vresselijke bevalling en zware zwangerschap)

    boord; misschien omdat tim vorig jaar met de helm alleen maar in ondergoed kon rond lopen is deze zomer onze eerste zomer met leuke kleding, ik laat tim misschien daarom niet alleen in rompertje rond lopen. maar ik heb boxpakjes die je zonder romper aan doet.bestaat uit een stuk met korte mouwen en korte broekpijpen. tim zal straks zo een aan hebben.
     
  8. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    tim is eigenlijk een zwijzaam kindje. hij praat alleen wanneer hij iets wilt of iets wil aanwijzen etc. hij maakt wel af en toe 2 woord zinnen. papa tzitten, deur dicht, jij eten, baby op(pip moet op de doos zitten dan), daar oppeh(daarnaartoe lopen)aayaa baby(baby aaien=hondje aaien)of mama aayaa...mama cake(mama, geef me n stukje cake aub)

    ik probeer nu qua turks inhalen, ik wil wel dat hij in turks mama zegt. hij begon nu t af en toe te roepen.
     
  9. little hoop

    little hoop Actief lid

    5 mrt 2009
    187
    0
    0
    Hoi dames..

    Even snel een berichtje van mij..ik moet nog veel bijlezen maar daar heb ik nu geen tijd voor :D. Druk druk haha...
    Het is wel druk nu maar het lukt wel hoor..je moet wel even je draai vinden.
    Jindi heeft het er helaas wel moeilijk mee :( hij is best jaloers en laat dat duidelijk merken dus daar heb ik me wel heel schuldig over gevoeld naar hem toe..hij doet echt alles om aandacht te krijgen..slaan, krijsen met alles gooien zo ken ik hem helemaal niet en hij negeert Bobbie...
    Maar het gaat wel iedere dag iets beter en hij geeft Bobbie wel al kusjes :) dus stap voor stap word het weer beter we moeten hem ook de tijd geven...
    Ik ben zelf ook weer redelijk hersteld gelukkig....

    Groetjes,
     
  10. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    Hoop dat je gelijk hebt wendy en dat ze zo om zijn....

    Belize, lekker een nieuwe fiets (alhoewel de reden nl niet leuk is)! Ben benieuwd hoe het gaat met Tim achterop, lijkt me zo eng met een kind te fietsen..

    Boordevol, hier vind hij het ook heerlijk alleen in een romper, maar liever nog alleen een luier (hij vind z'n navel zo leuk)..

    Little hoop, Fijn dat je redelijk hersteld bent. Lastig met Jindi dat hij zo jaloers is, maar heeft er nl wel echt de leeftijd voor. Ons mannetje is ook erg jaloers als mijn man en ik elkaar aandacht geven, mogen ook nooit naast elkaar zitten van hem. Als hij met een van beiden zit, wordt de ander ook weggeduwd... Zal vast een fase zijn, hopelijk is die snel over...
     
  11. mejosje

    mejosje Fanatiek lid

    26 jan 2009
    2.846
    0
    0
    Och dat jaloers... ik hoop dat Jindi het snel accepteert dat hij grote broer is en zelf ook weer liefde kan ontvangen van Bobbie.

    Hier geen jaloers meisje tot nu toe. Ze vindt het prima als papa en mama elkaar een kus geven of knuffelen. Ze knuffelt graag mee en als ik papa een aai geef dan doet ze dat ook.
    Ook opa en oma delen met haar neefje geen probleem, terwijl neefje er iets meer moeite mee heeft.
    Misschien met een broertje of zusje dat het hier ook compleet anders gaat natuurlijk.
     
  12. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    26 jun 2009
    6.176
    4.324
    113
    Even over dat jaloers zijn. Hier is het geen fase maar zolang ik me kan herinneren mogen we elkaar niet knuffelen of een hand vasthouden ofzo. Hij duwt gelijk een van ons weg of gaat huilen. Echt vanaf dat ik mij kan herinneren. Al doen we het en roepen hem erbij.... Hij moet er niets van hebben. Wel met hem maar niet zijn vader en moeder.
     
  13. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    26 jun 2009
    6.176
    4.324
    113
    Oh ja, hij is echt heel jaloers want ook als nichtjes of neefjes (tussen 0 en 4 jr) bij mij of zijn vader op schoot gaan rent hij meteen op ons af en wil ook vastgehouden worden. Soms mag het met het andere kindje en soms gaat hij echt huilen. Ook oma's moeten niet proberen een hand om mijn schouder te leggen of hij duwt hun arm/hand meteen weg en zegt zijn woordje voor slaan haha. Het is echt een lieverd maar hij kan mij en zijn vader niet delen met anderen noch met elkaar.
     
  14. Pasja83

    Pasja83 Fanatiek lid

    12 mrt 2009
    1.061
    1
    0
    Hey meiden,

    Heb weer alles gelezen maar ben een beetje verdrietig. We hebben vandaag een van mijn katten in laten slapen. :(
    Toen we vanmorgen weggingen naar het strand was er niks aan de hand. Totdat mijn schoonvader belde dat een van de buren de kat naar de dierenarts had gebracht. Hij had vocht achter zijn longen en hartproblemen. En hij had het erg benauwd. Nooit wat van gemerkt. Dus heel raar.

    Wij meteen naar huis maar we moesten nog een uur rijden. Helaas ging het zo slecht dat ze echt niet meer konden wachten en hebben ze hem in laten slapen toen wij onderweg waren.

    Had nooit gedacht dat ik zo een verdriet zou hebben om mijn kat. Ik hoop dat mijn andere kat er niet te veel last van heeft. Ze zijn broertjes en zijn toch 6,5 jaar samen geweest.

    Sorry voor het ego bericht maar ik wilde het even kwijt.

    Ga nu lekker slapen. Ben kapot, heb een beetje te weinig geslapen de afgelopen dagen.
     
  15. Wendy30380

    Wendy30380 Fanatiek lid

    27 mrt 2008
    1.000
    0
    36
    Oh wat verdrietig Pasja. Zeker omdat je geen afscheid heb kunnen nemen, vreselijk!! Hier hebben we 3 katten dus kan me wel beetje indenken hoe je je voelt. Hopelijk voel je je snel wat beter.

    Hihi al die jaloerse kindjes :) Finn is het totaal niet. Het is me iig nog nooit opgevallen dus zal eens gaan opletten. Sem is het juist wel...als we maar een beetje gek doen met Finn dan komt er bij en wil ook mee doen.

    LH: fijn dat je al weer bent opgeknapt. Hopelijk accepteert Jindi z'n broertje snel, maar tis nogal een verandering voor hem he. Het duurt soms idd even.

    Belize: wow, 2 woord zinnen al!! Wat knap! Finn zegt alleen nog maar de volgende woordjes: poes, mam (als hij wil eten ;)) die, dit en dees. Hij doet ook nog geen moeite om papa en mama te zeggen.
     
  16. mejosje

    mejosje Fanatiek lid

    26 jan 2009
    2.846
    0
    0
    Pasja gecondoleerd! Jammer dat het zo heeft moeten lopen :(

    Ik heb vroeger altijd honden gehad, vond het ook niet makkelijk toen hun tijd gekomen was. Het is toch een soort familielid.
    Nu hebben we geen huisdieren meer. Hond is trouwens vriendlief allergisch voor en ik jammer genoeg voor katten :(

    owwww... en ego berichten mogen ook... :)
     
  17. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    o pasja, wat verdrietig. ik weet hoe erg het voelt helaas. soms zijn ze ineens heel erg ziek zonder je iets merkt. heel veel sterkte! katten kunnen makkelijker n maaatje missen.dat is voor honden veel moeilijker wanneer n familielid weg is.
     
  18. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    Wat naar Pasja! Altijd heel vervelend, maar helemaal als je denkt een lekker dagje uit te zijn en je dan gebeld word. Ik hoop idd dat je andere kat er niet veel last van heeft. ''Gelukkig'' zijn katten hele egoistische dieren en trekken zich niet heel veel van anderen aan...
    Merkt Jessey ook al dat hij er niet meer is? Heb geen idee of ze dat op deze leeftijd al echt goed door hebben, dus ben stiekem wel benieuwd..

    Volgensmij hoef je niet op te letten hoor of je Finn jaloers is, dat is denk ik echt overduidelijk als het wel zo is. Misschien scheelt het wel dat hij niet anders weet dan de aandacht te moeten delen...
     
  19. Pasja83

    Pasja83 Fanatiek lid

    12 mrt 2009
    1.061
    1
    0
    @AMS: Ik heb niet het idee dat Jessey het merkt. Hij roept wel veel 'aai' maar we hebben natuurlijk nog een kat. Hij heeft die kat toen hij was overleden ook gewoon nog geaaid. Het leek net of hij sliep.

    Hier geen jaloers jongetje. Totaal niet zelfs.

    @Belize: Wat knap twee woorden. Echt goed hoor.

    Hier kan Jessey wel een woordje of 20 zeggen (hebben we laatst geteld, haha) maar geen halve zinnen.
     
  20. mejosje

    mejosje Fanatiek lid

    26 jan 2009
    2.846
    0
    0
    ow woorden tellen zal ik hier ook eens doen... ze is op het moment echt een beetje een "standje" met dingen als neeeee, nee, neeee ;)
    Te grappig!
     

Deel Deze Pagina