Wow dames jullie zijn niet bij te houden!!! Ik ben er natuurlijk ook veel te weinig... Word echt gek van alle drukte!!! Vergeet zelfs te tempen en te seksen haha. Oooh Saskia wat spannend. Het kan gewoon ieder moment gebeuren ))) Heb verder alles gelezen maar heb echt geen kracht om op iedereen te reageren, sorry!!!! Lig gewoon al op bed, op zaterdag avond!
Hi Ajlaa, jeetje waar heb je het allemaal zo druk mee dan meis!? Denk je wel een beetje aan jezelf?? Ik heb GROOOOOOT nieuws! De babykamer is eindelijk af!!!! en hier: Welcome to my life: EINDELIJK!! Kunnen jullie de foto's bekijken Er even op klikken als je een vergroting wilt. Ben zoooooo trots!!! En opgelucht!
Luca, wat is het kamertje mooi geworden!! Nog even een kort berichtje: ben er over 3 weken weer. Saskia, veel sterkte met de laatste loodjes en een goeie bevalling gewenst. Kan je dat eigenlijk zeggen zo, hihi?!! Luca, misschien jij ook wel! Veel sterkte ook in ieder geval. Igor, positief testen hoor van de week! Ik duim!! Paula, hopelijk is straks je eerste IUI gelijk raak. Ben benieuwd naar je verhalen als ik weer terug ben. Alle anderen ook veel sterkte.
Ik test morgenochtend snel. Denk dat het m niet is deze ronde, helaas. Mocht ik ernaast zitten, dan horen jullie dat uiteraard! Veel liefs Roxie
Goedemorgen!!!! Helaas witter dan wit getest, maar niet getreurd. Italië here we come!!! Meiden, tot over 3 weken. Denk niet dat ik daar wifi heb Liefs Roxie
goedemorgen allemaal! Roxie, balen van de test maar heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel veel plezier in Italie! Tot over drie weken! Saskia, ben je al bevallen?
roxie kut zeg maar iig veel plezier in italie verwek jullie kindje daar maar!!!!!! wat een omekeer van het weer he! het regent hier zooooo hard! maar wel even lekker afgekoeld na die 33 graden van gister!!!! wij gaan vandaag beginnen met t kamertje althans we zijn vandaag alleen al bezig o de kamer leeg te halen pfff zit ik weer 2 a 3 weken in de zooi!!!!!!!!!
Sheltie wat een lieve foto van de trotse mamahond en haar pups !! Roxie, dank je wel. Volgens mij kun je dat zo wel zeggen . Jammer dat je test negatief was, maar ondanks dat wil ik je een hele fijne vakantie toe wensen!! En als je terug bent is mijn baby er zeker Uhm nee dus luca ben nog niet bevallen Vannacht wel weer weeën gehad (ik denk voorweeën) en stukjes van mijn slijmprop (sorry erg fris klinkt dit niet) verloren. Mooi kamertje geworden hoor!! Ajlaa, ja spannend hè
Bedankt!! Ben er zo blij mee, ik mis alleen nog wat dingen en had op de hema site zitten kijken en heb nu enorme koopdrang haha Maar wacht eerst de kraamkadootjes wel even af. Sas jammer dat het nog Niet is gebeurd Maar dr gebeurd in ieder geval wel al iets!!
Hee allemaal, daar ook zo'n noodweer?? pfff hier wel! Gisteren een wandelwagen uitgezocht, dit is em geworden, de mutsy 4-rider helemaal blij mee!! Bekijk bijlage 156508 @Roxie, aah balen meid... in ieder geval heeeeeel veel plezier in Italië! Ga ervan genieten meid! en wie weet neem je iets moois mee terug @Luca, mooi kamertje meid, lekker groot @Saskia, hmm nog niets dus! Nog even meid, dan kun je weer lekker een wijntje drinken Hoe gaat het met je rug? @Sheltie, prachtig hondje heb je! hoe is het met de pups?
hey allemaal, ik heb me sinds vandaag ook aangemeld op zwangerschapspagina. Ik ben ook half augustus gestopt met de pil en morgen 31 weken zwanger van onze eerste!
Jaaaa er zit schot in de zaak, zojuist zijn mijn vliezen gebroken!!!!!!!!!!!!!! Wat een zooi geeft dat zeg ahahahha
Ja gelukkig waren we gewoon thuis. We zaten net aan de shoarma. Ik voelde een soort van plop zeg maar sprong op en zei oh oh mijn vliezen zijn gebroken. Mijn man dacht dat ik een grapje maakte totdat hij al het water zag. Echt niet normaal hoeveel je bij je draagt. Nu is het afwachten tot de weeën regelmatig en sneller komen. Tot nu toe zijn ze niet zo heftig en onregelmatig.