Hallo,Allemaal Ik had vraagje wie gaan er met jullie mee naar de 20 week echo,was even benieuwd ,ik heb mijn 20 week echo morgen vind het mega spannend. Ik begin ook gelijk maar even met mij gaat mijn vriend en mijn zoontje (4) en mijn moeder. Vind zo leuk dat ze mee gaan. Liefs
Ik heb hem vrijdag. Met mij gaat alleen mn man mee. Mn dochter van 2 die gaat naar oma toe. Vind het te lang stil zijn en stil zitten voor dr, en papa en mama willen natuurlijk wel graag alles goed zien en horen. Dus, we laten haar achteraf uitgebreid de foto's zien en vertellen er dan uitgebreid over Veel plezier morgen.
20 juni zijn wij aan de beurt ;0 Neem ook alleen mn man mee... dochters gaan fijn naar opa & oma en die bekijken de fotoos dan wel weer
bij de 20 weken echo is alleen mijn man mee geweest enne der mocht ook mar 1 iemand mee en kinderen mochten zowiezo niet mee het is geen pret echo ze kunnen ook iets ongewoons zien en dat willen ze niet bespreken met kinderen der bij teminsen hier.
Zijn gewoon met z'n tweeën geweest. Zou niet graag slecht nieuws krijgen met (schoon)moeders erbij. Kinderen mogen bij ons trouwens niet mee. Onze dochter is één keer (bij 28 weken) mee geweest naar een snelle echo en toen was ze zo druk en irritant bezig dat ik me goed voor kon stellen dat ze bij de 20 weken echo niet mee mocht. We vonden het allebei al intensief genoeg om het verhaal van de echoscopiste te volgen, mee te kijken etc. dat we niet graag ook nog op onze dochter hadden moeten letten.
Ons werd aangeraden / verzocht om met zn 2-en te komen. Zoals hierboven al gezegd, ivm het goed kunnen bespreken van alles met de ouders mocht er misschien iets niet ok zijn.
Hier gaat mijn man mee, Joey gaat naar Opa toe om te spelen. Hier werd even flink onderstreept dat het geen pretecho is, en dat kinderen niet welkom zijn. Logisch natuurlijk!
Ook hier alleen met mijn vriend naar de 20 weken echo geweest. Ook wij mochten niemand anders meenemen. Bij de pretecho een aantal weken later was vriend mams, zus en schoonpaps mee ..
Bij mij is mijn man mee geweest en werd ook duidelijk gezegt dat het geen pretecho is.... Ze gaan je baby checken op eventuele afwijkingen en als er dan kinderen en meerdere familieleden rondlopen lijkt dit me geen pretje voor diegene die de echo uitvoert.
hier ook alleen met vriend, het is een medische echo en geen pretecho dus geen andere mensen erbij, zou ik ook niet willen want stel dat er slecht nieuws is wil ik dat eerst met mijn vriend bespreken, ik heb morgen mijn 20 weken echo als alles goed is dan zullen we zo rond de 26 weken een pretecho laten maken en dan gaan beide oma's mee.
hier is ook vriend mee geweest. kinderen mogen hier absoluut niet mee. je moeder zal er denk ik ook bar weinig aan hebben omdat het echt medisch is en vooral een hoop medische beelden. daarbij moet je wel bij je zelf nagaan wat doe je met slecht nieuws? ik was compleet verstooit na het nieuws van ons meisje haar sua. ik had echt niet willen hebben dat fynn me zo had gezien.
Hier ging bij de eerste alleen mijn man mee en nu bij de 2de ook weer alleen mijn man. Hier mag je maar 1 iemand mee nemen en kinderen zijn niet toegestaan.
Hier mag je twee personen meenemen, ik had mijn vriend mee en ook mijn schoonzus, kinderen wordt wel afgeraden omdat als er wel iets mis is je dat ook wordt verteld en dat een stressvolle situatie voor kids kan zijn.
Hier beide keren met z'n 2en geweest. Bij deze zwangerschap is ons zoontje even naar oma gegaan. Ik vind de 20 weken echo té belangrijk en zoals anders al zeiden.. wat als je slecht nieuws krijgt?
Mijn man en schoonzusje. Wel vantevoren duidelijk gezegd dat het een medische echo is. Kinderen mogen ook hier absoluut niet mee.
Volgende week donderdag mag ik na de controle bij mijn huisarts een afspraak maken voor de 20 weken echo Bij mij gaat alleen mijn moeder mee..
Ik ga op 12 juli. Ik ga met mijn moeder. Mijn vriend is varen voor zijn werk en ik wil niet alleen. Heb mijn moeder uitgelegd dat er ook slecht nieuws kan komen dus daar is ze op voorbereid. Misschien niet leuk om er dan bij te zijn, maar ze steunt me liever dan dat ik alleen moet.