Mei 2011 Mama's die hun 1e kindje krijgen of Zouden krijgen

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Mams85, 8 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Goedemorgen!

    Hier (nog) niks voor darmkrampjes gegeven..
    Je hebt er wel spul voor, moet je voor het voeden geven. Ben de naam even kwijt.

    Haha dominoo, voeden in de parkeergarage...
    Gisteren waren we dus uit eten, en meneer was alleen maar aan het huilen. Had ook even overwogen om te gaan voeden, op de wc... Maar dacht nee, vind ik toch net wat te vies haha

    Waarom ben je onzeker als je met de kleine opstap gaat?
    Wij doen eigenlijk nog precies hetzelfde als voor hij er was. Alleen moeten we nu de tijd in de gaten houden voor het voeden.

    Lwv, hoe gaat het vandaag met Anoek?

    X
     
  2. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland
    @Xd, hier precies hetzelfde hoor wij blijven ook zoveel mogelijk de dingen doen die we hiervoor deden alleen passen we Jelke nou in ons schema en passen wij ons aan aan het voedingschema... (niet dat je echt een vast schema hebt met BV, maar toch) Het scheelt ook dat Jelke wat dat betreft erg makkelijk is tot nu toe. Daarom durf ik vanavond dat personeelsfeestje ook wel aan. Hoop alleen dat ik wel even appart kan zitten voor de voeding, want in al die drukte voeden werkt niet.

    Trouwens voeden jullie gewoon waar de visite bij is? (BV bedoel ik dan) Ik heb er dus geen moeite mee om met mijn borst bloot te gaan waar de visite bij is, omdat ik op dat moment echt zoiets heb van nou iedereen weet wel hoe een tiet er uit ziet en dat het bedoeld is om je kind te voeden!

    Hier: Weer een heerlijke nacht gehad. 23.30 heeft Jelke laatste voeding gehad en om 6.30 werd ik wakker van zere tieten! Dus toen ons ventje maar even wakker gemaakt voor een voeding. En na 10 minuten was hij weer knock out en toen sliep hij tot 9.15. Dus dat gaat erg lekker voor onze nachtrust!

    Liefs
     
  3. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland
    @Mams, ik vind het al heel knap dat je tot nu steeds hebt mee gelezen en af en toe zelfs reageert na al die teleurstellingen die jullie al hebben moeten verwerken. Ik kan me zo voorstellen namelijk dat het erg moeilijk is om te lezen dat wij eerst allemaal zwanger waren en nu een kindje in onze armen hebben. Erg confronterend voor je lijkt me...

    En dat jullie het nu even laten rustten kan ook heel positief uitpakken. Als het lukt om er minder of helemaal niet mee bezig te zijn kan het misschien zomaar uit het niets raak zijn... Maar goed dan merk je dat vanzelf en dan ben je er niet mee bezig geweest. Maar niemand weet of dat werkt of niet. Ik hoop voor jullie dat jullie ook al laten jullie het nu rusten toch snel zwanger mogen zijn en dan die zwangerschap ook mogen voldragen en beloond worden met een heel gezond kindje in jullie armen. Een hele dikke knuffel voor jullie!

    Liefs
     
  4. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Nee ik voed niet waar anderen bij zijn, als we visite hebben en ik moet voeden ga ik even naar boven.

    Lekker dat Jelke zo slaapt!
    Tegen ons is alleen wel gezegd dat er niet meer als maximaal 6 uur tussen de voedingen mag zitten.
    Dus ik zorg altijd wel dat ik na 5 uur weer voed. Alleen meestal komt hij na 4/4,5 uur zelf.

    Zo weer even naar de stad, mn vriend had gisteren een blouse gekocht maar die zit toch niet zo mooi. Even ruilen:)

    X
     
  5. lwv79

    lwv79 Bekend lid

    30 mei 2011
    933
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sunny wat heerlijk dat Jelke zo goed slaapt zeg!
    Ons meisje wordt snachts tegen half 4 echt wakker omdat ze honger heeft!

    XD : Vandaag is ze goed 'handelbaar'. Hahahahaha. Gister ook!
    Waren echt even 2 regeldagen denk ik. (hoop ik!)

    Ik heb soms het idee als ze langer wakker is ze snel verveeld raakt en daarom soms ook gaat huilen.
    Ja zo'n kleintje kan alleen maar liggen. Hahahaha

    We zijn net lekker rondje wezen wandelen.

    Vanavond gaan m'n man en ik lekker met z'n 2en op de bank met lekkers op tafel en glaasje rose erbij!
    (is niet goed voor m'n lijntje, maar dat boeit me vanavond even niet). Quality-time met m'n lieve schat is ook belangrijk!

    Hoe gaat het met Julan z'n krampjes?
     
  6. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland
    @Xd, ja de kraamzorg heeft dat ook tegen ons gezegd hoor over die 6 uur, maar ja ik ga er geen wekker voor zetten. Meestal wordt ik zelf wel na 6 uur wakker vanwege volle borsten die pijn gaan doen en anders wordt Jelke wel wakker. Overdag zit er tussen de 3 a 4 uur tussen een voeding. Maar als Jelke echt diep slaapt en niet wakker wil worden dan krijg ik hem echt niet aan de borst... Ze zeggen toch tegenwoordig voeden op verzoek... dus als hij honger heeft komt hij echt wel!

    Liefs
     
  7. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Zo denk ik ook hoor, voed ook op verzoek. Maar ik let wel op dat er niet meer uren als 6 tussen zitten. Maar moet eerlijk zeggen dat dat (helaas;;)) nooit voorkomt.

    Ik merk al wel verschil tussen dag en nacht. Overdag is het eten en nog even wakker zijn. Snachts slaapt ie meteen na het voeden.

    @ lwv, gezellig avondje. Zeker belangrijk.

    Wij zijn weeeeerr onderweg naar de stad haha, we zijn best erg he;)

    X
     
  8. lwv79

    lwv79 Bekend lid

    30 mei 2011
    933
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee hoor! Heerlijk van genieten!!!!
     
  9. Mams85

    Mams85 Actief lid

    8 okt 2010
    252
    0
    0
    A'maar
    Even over die darmkrampjes, op pagina 302 heb ik al een hele post achtergelaten, maar daar wordt weer eens overheen gelezen, as usual.
     
  10. lwv79

    lwv79 Bekend lid

    30 mei 2011
    933
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mams85 : Wat is dat nu dan voor een reactie?
    Wij lezen helemaal niet over jouw berichtjes heen.

    Maar om dan even op jouw berichtje terug te komen : Bedankt voor de tips.
    Wat betreft de Difrax-flessen. Die gebruik ik al.
     
  11. anouchka0902

    anouchka0902 Bekend lid

    19 mei 2010
    586
    0
    0
    ziekenverzorgende/ persoonlijk begeleider
    overijssel
    @ Darmkrampjes: wij geven Jolene 2 pipet Infacol voor de voeding...super!!
     
  12. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Mams, daar heb ik echt niet overheen gelezen alleen wat ik bedoelde heb jij het niet over gehad. Dus vandaar mijn opmerking.

    Ik bedoel idd dat spul wat anouchka gebruikt! Inflacol:)

    Hier weer terug van een middagje stad:) straks nog even wat te eten maken.. Maar wat:)

    X
     
  13. lwv79

    lwv79 Bekend lid

    30 mei 2011
    933
    0
    0
    NULL
    NULL
    Weer 1 van jullie hoe oud een baby moet zijn als je er mee wil gaan zwemmen?
     
  14. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Eerst de inentingen, dan zwemmen:)
     
  15. lwv79

    lwv79 Bekend lid

    30 mei 2011
    933
    0
    0
    NULL
    NULL
    Die krijgen ze wanneer?
     
  16. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Uit mn hoofd met 6 weken en met 8 weken.
    De 1 zegt dat je met 6 weken kan zwemmen, die ander zegt met 8 weken.... Lastig dus:)

    Wij willen ook graag zwemmen, maar een zwembad zit bomvol bacterien. Dus hij moet iig ingeent zijn, just in case.
    Papa en mama zijn hier verkouden, en nou begint de kleine ook. Tranende ogen en niezen. Ahh zo sneu:(
    Hopelijk zet t niet heel erg door, anders ga ik iets halen voor een dichte neus. Nu gaat t nog, maar als ie dicht zit... Dan krijgen we een probleem met het speentje;)

    Lwv, hoe smaakt de rose?? ;)

    X
     
  17. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Stil hier;) alles goed met iedereen??

    X
     
  18. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland
    Nou de avond is heel erg goed verlopen! Jelke vond het allemaal wel prima. Die lag pal naast de muziek en hij lag lekker te luisteren en tussendoor sliep hij. Voeden ging ook prima. Wij zaten boven en met het voeden kon ik mooi op het benedendek voeden. Ze hadden daar een mooie bank waar ik kon zitten in alle rust. Om 1.00 thuis nog een voeding gegeven en om 7.30 maar weer eens ons ventje wakker gemaakt.

    Toen brak de hel even los... Ik moest hem namelijk aan mijn rechterborst aanleggen en dat is zeg maar de pijnlijke kant, want daar heb ik een kloof die gewoon heel moeilijk dicht gaat. Die eerste hap doet gewoon erg pijn, maar goed dat zakt daarna vrij snel weg, alleen nu vond Jelke het schijnbaar leuk om gewoon 100 keer aan te happen en 3 slokken te nemen en dan weer los te laten.... Dus ik werd op het laatst behoorlijk chagerijnig en verdrietig van de helse pijn en heb hem toen aan vriendlief gegeven en ben naar beneden gelopen om even tot mezelf te komen. Toen heb ik het beneden nogmaals geprobeerd en toen lukte het eindelijk!

    Liefs
     
  19. lwv79

    lwv79 Bekend lid

    30 mei 2011
    933
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemiddag!

    Sunny fijn dat het feestje zo goed ging. Maar wat pijnlijk met dat voeden...auw!

    XD : het avondje met rosé en lekkers is niet doorgegaan.
    We hebben wel samen op de bank gehangen maar zonder het lekkere gedeelte.
    Vanavond misschien.

    Oh leuk ik heb ook echt zin om te gaan zwemmen!
     
  20. Dominoo

    Dominoo Bekend lid

    30 aug 2010
    521
    0
    0
    NULL
    Zuid-Holland
    Hoi hoi, hier is alles goed hoor :)

    Sunny: wat goed dat je lekker van het feestje hebt genoten! En auw auw auw, wat doet dat toch zeer he?! Zo'n kloof... ik heb er ze nu ook weer, door het kolven... Goed dat je even 'pauze' nam! Slim!

    Lwv: vanavond nog een keertje proberen met lekkers op de bank? Ik mag van mezelf in het weekend wat lekkers en een wijntje :) Moet echt wel beetje leuk blijven toch?

    Verder iemand nog leuke pinkster-plannen morgen? Hier niets, behalve 1 kraambezoekje in de ochtend.
     

Deel Deze Pagina