Ik heb onlangs een taart besteld voor de verjaardag van mijn vader. Nu kreeg ik helaas te horen dat dat meisje het niet voor me kon maken vanwege een ernstig familieprobleem. En de taart hebben wij namelijk morgen nodig. Wie o wie kent iemand die een simpele taart voor 15 personen voor mij wilt maken voor morgen (13 juni). Omgeving Rotterdam!! Alvast erg bedankt!!
Hier in Alblasserdam zit een bakker. Als je gewoon een slagroomtaart wil, met tekst erop, kan je 's ochtends vast even bellen en dan is die 'smiddags klaar! Was ook met de geboorte van mijn zoon! Verder weet ik het niet. Maar succes!! xx
Kun je niet gauw zelf anders taarten maken ? op zondag is meestal wel een supermarkt open, dan kun je bijv monchoe taart maken, of zelf appeltaart, niet leuk natuurlijk dat je het zelf moet doen, maar dan heb je iig morgen nog taarten, mochoetaart of kwarktaart van dr oetker is weinig werk, kwestie van in de koelkast zetten en op laten stijven
Het is toch Pinksteren vandaag bij jullie in Nederland? Dan kan je het wel vergeten denk ik. Ik zou dan gewoon naar Dudok gaan en daar een paar lekkere taarten kopen!
t is dat is niets meer in huis heb , tenminste niet genoeg voor n complete taart , misschien even snel vragen op deleukstetaarten.nl ?
Dames dank jullie wel voor het meedenken. Ik heb inmiddels iemand gevonden en vandaag een taart voor me maakt. pff.. wat een opluchting!!