Zo ontzettend bang in huis....

Discussie in 'De lounge' gestart door Dani11, 15 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dani11

    Dani11 Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Ik hoop dat iemand met paranormale ervaringen mij een beetje kan helpen.
    Ik heb vanaf mn 17e ongeveer al het gevoel dat ik niet alleen ben zeg maar. Heb in sommige ruimten een drukkend gevoel en krijg het dan heel benauwd, ook voel ik me vaak bekeken. Soms heb ik ook wat gevoeld en gehoord (denk ik) maar gelukkig nooit iets gezien. En juist het laatste ben ik zo ontzettend bang voor!!! Het komt wel met periodes overigens, ik voel niet altijd en ben niet altijd bang.
    Ik heb de laatste weken weer een heel erg bang gevoel en dan vooral in mn zoontjes en onze slaapkamer. Vannacht werd ik omstreeks 3 uur wakker en zag dat mn lampje op mn nachtkastje aan was, terwijl ik hem zeker te weten had uitgedaan. Ook hoorde ik mn zoontje huilen en bang mama mama roepen, ik deed het bijna in mn broek. Ook had mn zusje vandaag iets boven op mn zoontjes kamer, ze pakte een luier uit de kommode en deed de deurtjes dicht, even later stonden de deurtjes volgens haar open.
    Ik vraag me af is dit nu verbeelding of zit er echt iets?? En hoe kom ik er vanaf? Blijkbaar zoekt iemand contact, maar ik wil het echt niet!!!! Hoe maak ik dit duidelijk. Ik wil gewoon rust, ik leef gewoon al jaren in angst :( Heb al eens salie gebrand en wierrook en gezegd dat ze weg moeten gaan en de ramen wijd open.
     
  2. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Ik wil je wel helpen hoor,je mag me een pb sturen als je wilt.
    Salie branden ed kan ook averechts werken,soms wil iemand gewoon gehoord worden..
     
  3. Tuana

    Tuana Actief lid

    10 aug 2010
    310
    0
    0
    NULL
    NULL
    #3 Tuana, 15 jun 2011
    Laatst bewerkt: 15 jun 2011
    ---
     
  4. bengeltje86

    bengeltje86 VIP lid

    6 jan 2007
    8.553
    0
    36
    renkum
    tuana????????????????
     
  5. Tuana

    Tuana Actief lid

    10 aug 2010
    310
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb m'n reactie weer weggehaald omdat ik bij nader inzien bang was dat daar discussies van zouden komen. En dat is niet waar TS om vraagt. Ik hoop voor haar dat het snel stopt en dat haar angst weer zal afnemen.
     
  6. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    Ik hoop dat je dr snel van af bent meis!! hopelijk kan Allwoman je helpen!
     
  7. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Vervelend.

    ja het kan iets paranormaals zijn ( als je daar in gelooft) maar het kan ook echt gewoon verbeelding zijn.

    Lastig.

    Heb je inmiddels hulp?
     
  8. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    He bah wat naar meid..:( Hoop dat je snel geholpen kan worden.
     
  9. trotseblonde

    trotseblonde Actief lid

    25 feb 2010
    401
    0
    0
    thuismama
    brabant
    hier nog iemand die "last" heeft van bepaalde gebeurtenissen, maar ben er ook echt bang voor en durf er niet over te praten verder,
    hopelijk kan iemand je helpen?
    liefs.
     
  10. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Meid,op een forum krijg je discussies..geeft niks joh,...zolang het maar op een beetje normale manier gebeurd en het mooist is het als de TO er nog wat aan heeft. ;)(en persoonlijk ben ik er helemaal voor als iets eerst lekker nuchter,van alle hoeken wordt bekeken ;))Dat kan zelfs heel verhelderend zijn!
     
  11. Locusta

    Locusta Niet meer actief

    Ik ben er persoonlijk te nuchter voor, maar het is gewoon erg vervelend als je er zoveel last van hebt. Hopelijk is er snel een oplossing voor je!
     
  12. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    Oei da´s idd niet fijn. Je niet lekker voelen in je huis, de enige plek waar je je juist lekker moet kunnen voelen. En ook veilig. Ik hoop dat er gauw iemand komt met een goeie oplossing voor je.
     
  13. zogezegend

    zogezegend Niet meer actief

    het blijft een gevoelig onderwerp...ik ben er zelf ook gevoelig voor...maar ik sluit me er voor af, en moet eerlijk zeggen dat ik op de momenten dat ik bang ben, ik het weg stuur in naam van de vader de zoon en de heilige geest, ik bid dan ook terwijl ik in de betreffende ruimte ben of beneden
    ik bid : als er iets in mijn huis is, wat niet van u is stuur het dan weg in jezus naam u bent overwinnaar..

    ook vraag ik in mijn gebed dat ik elke avond voor het slapen ga doe, of hij de kinderen wil zegenen en hun ziel en gezondheid wilt beschermen tegen invloeden van buitenaf...
    ik heb een respect voor een ieder die anders geloofd..of anders doet..
     
  14. Mily

    Mily Fanatiek lid

    2 okt 2008
    1.088
    0
    0
    naar dat je zo in je eigen huis moet voelen, zelf hier ook gevoelig ervoor maar er mee leren om gaan.

    Salie is meer een hulpmiddel en werkt niet altijd het is meer iets waar je zelf sterk in moet geloven en werkt meer om energie van vorige bewoners weg te halen (ruzie's enz) en daarbij werkt het meer als het door iemand gedaan word die met ze kan communiceren;)

    Ik 'ken' allwoman en ben zeker dat ze jou kan helpen...
     
  15. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    Dani, ik heb het ook heel erg en eerlijk gezegd durf ik er niet eens over na te denken dat het wel eens iets bovennatuurlijks kan zijn.

    Ik probeer mijn gedachten altijd af te leiden door aan andere dingen te gaan denken, maar af en toe heeft mijn man nachtdienst en het komt dan regelmatig voor dat ik zwetend met hoofd en al onder de dekens lig omdat ik echt doodsbang ben.

    Laatst had ik bijvoorbeeld dit: ik werd wakker rond een uur of 02.00 's nachts. Althans, ik dacht dat ik wakker werd. Ik kon niets bewegen. Op een gegeven moment ging de slaapkamerdeur open en hoorde ik voetstappen. Daarna hoorde en voelde ik een zware ademhaling, iemand ging op bed zitten en boog zich over mij heen. Ik kon me niet bewegen en was echt doodsbang, het heeft ook echt even geduurd. 's morgens werd ik wakker en ik kon me alles nog herinnereren. Ik heb het opgezocht op internet en kwam op remslaap uit. Daar heb ik het maar bij gelaten. Er waren een hoop paranormale verklaringen voor, maar daar durf ik gewoon niet over na te denken.

    Ik ben benieuwd of iemand je ermee kan helpen, veel sterkte ermee.
     
  16. Tuana

    Tuana Actief lid

    10 aug 2010
    310
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb dat ook een paar keer meegemaakt Luna. Enorm beangstigend idd. Het is 2 keer gebeurd toen ik alleen was en een keer toen ik in bed lag en me man stond te douchen. Ik probeerde me man steeds te roepen en dat ging op een gegeven moment over na pogingen tot schreeuwen maar er kwam geen geluid uit me. Toen de druk uiteindelijk weg was en ik weer kon bewegen ben ik gelijk uit bed gegaan. Ik was zo angstig. Maar ik ga me er bewust niet teveel mee bezig houden of dingen opzoeken.
     
  17. Lola86

    Lola86 Fanatiek lid

    12 jan 2010
    1.660
    0
    0
  18. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    helaas ken ik het ook in mijn huisje
    het is niet gevaarlijk het beschermd mijn kinderen
    maar voel vaak wel de aanwezigheid
    vooral als ik me rot voel:)
    heb ook zeker van alles geprobeerd
    hopelijk kom je snel van je angst af meid
    succes
     
  19. bengeltje86

    bengeltje86 VIP lid

    6 jan 2007
    8.553
    0
    36
    renkum
    ik zie ook wel eens schimmen in me huis als ik bijvoorbeeld in de badkamer sta of maak niet uit waar en ik draai me om om goed te zien en weg
    ook laatst stond ik op balkon en zag toch ecth mijn kat zitten dus ik roepen en ineens weg ik denk huh verbeeld ik me dat nou nee want er zat echt iets.
    maar het was niet mijn kat die stond dus veel veder op en nee hij is niet weg gelopen haha

    ook gewoon soms idee dat er iemand me aankijk en als ik dan wat zie en kijk nog eens goe dis het weg
    soms wel gedacht dat ik gek aan het worden was hahaha
     

Deel Deze Pagina