ikke ook ikheid, pff spannend. verder alles goed meis? je kleine grote vent? debbedebs: he meis, geniet van je verlof he, heerlijk he geniet er lekker van. misschien tot woensdag? dames reageer snel weer, maarre ik heb nu ook facebook ondekt is ook best leuk haha. liefs mies
Hoi moppies! Hier alles goed hoor.. Jayden is een erg temperament mannetje, heb mijn handen vol aan hem! Nu ook duidelijk midden in een sprongetje; slaapt slecht, eet slecht en jankt om alles. Maar goed, tis een fase, tis een fase, tis een fase! Hahaha! Mies: hoe is het met jou en Stijneman? En hoe gaat het met je vriendin die haar kindje onlangs is verloren? Heb je haar nog gezien/gesproken? LJ: alles goed meis? Met buukske èn Ayronn? Meiden: hoe is het met de rest? Maaike: hoe is het met Thomas en zijn nieuwe job? Gaat het nu ook beter tussen jullie? Sjaan: goede n8 gehad? Of weer slecht geslapen? Wanneer gaan ze de tweeling halen of laten ze de natuur z'n gang gaan? Cath: bijna DE grote dag! Debbedebs: alles goed? Met Tijn? De voorbereidingen voor de baby? Hoe staat het nu met de scheiding? Nog steeds zo moeizaam? Mel: hoe vindt Zoey de draagzak? Leuk zeker? Debsel: die Nils; kleine draak; iemand geslagen! Haha! Hoe reageerde je toen je het hoorde? Ink: hoe is het bij jullie? Hoe gaat het nu met Elin haar voetje? Hersteld ze goed? Wij gaan komend weekend opzoek naar een speelhuisje, heb al een superleuke gezien voor 130 euro. We zouden trouwens dit weekend op pad gaan voor loopschoentjes, maar heb besloten daar nog 2 maanden mee te w8en aangezien Jayden pas 1 maand loopt.. Dus heb ik voor de komende 2 maanden een soort van sandaal gekocht van Baby Paws met nog een zacht zooltje dus. Ik zal ff foto zoeken. Iedereen alvast een fijn weekend! Kus
Hey ladies, Ben ff wat rustiger, maar lees wel mee Ik heb het nu onwijs druk met alle voorbereidingen voor Kyra's verjaardag! (jaja Ikheid, bijna de grote dag! Nog 2 nachtjes slapen) Ik heb woensdag en gisteren de taarten gebakken. Er komen wel wat mensen en ik heb kleinere taartvormen, dus ik maak 2 taarten (lekker aso he ). Maar wel 1 "hoofdtaart" en de andere wordt wat simpeler. Heb er wel zin in hoor! Kyra's kado is gelukkig ook binnen gekomen, dus die staat klaar Haar mooie jurkje hangt in de aanslag, dus nu de taarten nog en dan mogen we feesten! @Ikheid: whoeeee, ik duim net zo hard mee hoor!! Spannend! Schattige schoentjes hoor! En ja, die sprongen horen erbij maar leuk is soms wat anders @Debbs; lekker verlof nu meis? Heerlijk! Geniet ervan hoor! Hoe gaat het verder nu met je? @Ink: hey meis, hoe gaat het met Elin's voetje? Heeft ze er nog last van of gaat het goed? @Debs: die Nils toch, gewoon meppen! Pittig manneke is het toch he? Maar wel een lief pittig manneke. Ik zie hem zondag weer! @Sjaan: hoe gaat het met de twins? En met Jade? Slaapt ze al wat beter nu? @Maaike: je bent stilletjes meis, gaat alles goed? En met Sennah? Las dat ze gister boos was. Herkenbaar hoor, die meiden zijn soms ook van die pittige tantes he? @Marleen: wat een mooie foto's van Harmen en Joanneke op je hyves! Echt een mooi gezin zo hoor. hoe gaat het nu? @LJ: hoe is het met onze andere zwangere dame? En met Ayronn? @De rest: hoe is het dames? HIer alles goed. Druk, druk maar dat hoort erbij. Kyra heeft momenteel volgens mij last van groeipijntjes. Ze schiet ook enorm de lucht in en wordt ook aanzienelijk zwaarder. Je merkt dat ze af en toe zich gewoon geen houding weet te geven. Gister zat ze bij me op schoot een tekenfilmpje te kijken (haar favoriete). Ze zit lekker te lachen en mee te klappen en dan na 3 minuten uit het niets begint ze te draaien en te dreinen en huilen Dit doet ze vaker en het lijkt gewoon alsof ze zich soms lichamelijk niet prettig voelt. Het hoort er allemaal bij, maar hopelijk is deze groeifase wel snel weer over Ze verliest ook wat sneller haar geduld en eten is momenteel ook helemaal prut.. Ik maak me daar vooralsnog geen zorgen om, want op deze leeftijd nemen ze wat ze nodig hebben. Ze krijgt multivitamines, dus ze komt als het goed is niks tekort. Maar goed, nog 2 nachtjes slapen en dan wordt ook ons dametje alweer 2! De tijd vliegt!
Hedi ja zoey vind de mei tai geweldig dus we kunnen weer jaren dragen heerlijk Hier ff snel een berichtje vanuit polen waar we 2 weken blijven. Zoey heeft het heel goed gedaan 2 dagen 6 uurtjes in de auto soms even een moeilijk moment maar ook veel geslapen.
@ikheid: heb je nog getest vrouwke?? Dacht er ineens weer aan.. @cath: happy birthday 2 Kyra! Zien jullie zo @all: fijne dag vandaag! Kussie!
Hoi ladies! @Ikheid: heb je nog getest meis???? @All: bedankt voor de felicitaties voor Kyra's verjaardag! @Ink: thanks voor je smsje @Debbedebs voor het leuke kaartje @Debs: super dat jullie er waren! Heb je helaas niet zoveel kunnen spreken, maar we vonden het echt leuk dat jullie er waren! Kyra is op en top verwend en heeft een drukke maar gezellige dag gehad. Ze wilde gistermiddag niet slapen. Vond het allemaal te spannend denk ik. Dus je kunt je voorstellen hoe enorm moe en afgedraaid ze 's avonds was. Ze heeft anderhalve pannenkoek naar binnen gepropt en toen vond ze het welletjes Maar was dus helemaal geslaagd! Gisteravond lag ze lekker te slapen. Helemaal in coma, dus ik legde haar even recht in haar bedje en toen draaide ze zich met een diepe zucht om (nog steeds diep in slaap) en mompelde heel lief: "kadootjes". Zo schattig! Dus jullie kunnen je voorstellen wat een indruk alles gemaakt heeft
Hoi meiden, Ff snel, want zit op mijn werk en heb het rete-druk. Heb niet meer getest, voelde me gisteren al niet lekker; hoofdpijn, buikpijn en vanochtend zette het door. Jammer, maar helaas. Fijne is wel dat na de MK ik gewoon weer een cyclus heb van +/- 28 à 29 dagen! Op naar de volgende ronde dus.. Maar mèn wat voel ik me beroerd, ben blij als het 5 uur is! De dag lijkt maar niet voorbij te gaan. Ik reageer snel weer wat uitgebreider! Liefs
Poepies..!! Hoe gaat het hier? Ben al even niet geweest solly! Vanaf vandaag even lekker vakantie, zo'n anderhalve week joehoe! @sjaan; wat een geweldige buik heb je Sjaan! Wauw. en die coupe staat je super goed! @ikheid; hoe voel je je meis? wat toevallig, wij zijn vorige week geslaagd voor een speelhuisje buiten voor ons meisje. Alvast voor d'r verjaardag. Bij vd Doelen speelgoed aanbieding nu mét gratis glijbaantje. Van 350 euro (!!) voor 199 euro. Nog belachelijk maar goed, wilde het graag hebben voor d'r. Nog geslaagd voor schoentjes @mies; getver wat een vreselijk verhaal van je vriendin. Heb je al gebeld??? @cath; leuke verjaardag gehad van Kyra las ik! Met Elin d'r voetje gaat het volgens mij goed. Maandag weer naar zkh voor controle maar we zien er niet veel geks aan zeg maar. Sorry, heb niet alles helemaal teruggelezen. Dikke kus voor alle lieve meiden!!
Marleen heerlijk ff op vakantie. Roompot lijkt me heel leuk voor de kiddies iig die liedjes zijn leuk geloof ik van het animatie team. Nog geen uitslag voor me nl toets dus we wachten af Ja ik geef nog steeds BV Zoey noemt het baaba ipv boobie hahaha . maar ze drinkt nog wel niet zo vaak meer maarja kan nog weer komen .
Hoi meiden! Hier alles goed.. ahum. Jayden wordt iedere nacht wakker en slaapt echt slecht. Vannacht weer 1,5 uur met hem bezig geweest; niet huilen, maar hij was boos; Meneer Konijn uit bed, speen uit bed en krijsen! Temperament ventje.. Ben nu dus een potje gaar. Maar goed. Hoort erbij en gaat wel weer over. De techniek 5, 10, 15 minuten werkt wel hier! Vanmiddag naar nichtje en dochertje, Jayden en Femke schelen 6 maanden, ben benieuwd! Morgen krijgen we Diesel als logee, hondje van mijn ouders, die gaan met vakantie. Zaterdag opzoek naar een speelhuisje. Zondag naar vrienden. Heb leren slofjes binnen gekregen en een nieuwe jas, allemaal leuk! Ik reaeer snel weer wat uitgebreider.. Jayden = wakker. Kus!
Wat een rust hier!? Alles goed met jullie? Ik zit op het werk.. ben door mijn stapel werk heen en heb ff geen zin. Dus dan maar ff internetten. Liefs
Nou wat een rust inderdaad. Hier alles redelijk. Werk gaat goed, volgende week mijn functioneringsgesprek. Spannend! Met Kyra gaat het wat minder. Die is weer ziek. De koorts is vanochtend weer gezakt en weg, dus hopelijk blijft dat ook zo. Heb de PSZ helaas wel af moeten bellen, want ze is nog niet helemaal lekker. Mama is ook aangestoken Nou ja, moet maar even! Ik heb er geen koorts van, alleen een zere en schorre keel. Hoe is het verder met iedereen??
Hier alles nog goed in polen zondag of maandag weer heerlijk thuis Zoey doet het hier prima heefft het erg naar dr zin . Alleen soms last van dr 2 kiesjes die door komen. Vandaag lekker niks gepland Dre gaat ff aan het werk via internet en ik ga lekker op bed met Zoey dvd kijken . Heb nu een was dr in en de afwas is gedaan Zoey heeft ontbeten en gespeelt dus tijd voor dr tukkie. Gelukkig slaapt ze snachts goed door alleen nog steeds bij ons in bed. In nl maar weer een poging wagen om dr in dr eigen bed te krijgen.
Mel: geniet er nog ff van daar in Polen! Jullie daar noodweer gehad? Cath: ach sneu zeg.. zag het al op Hyves staan. Heel veel beterschap voor jullie. Hopelijk is Kyra er weer snel bovenop. Wat een aangenaam temperatuurtje dit! Zalig! Nog 1 dagje werken en dan alweer weekend.. lekker! Kus!
he dames, nou idd wat je zegt aangenamer temperatuurtje! heerlijk. hier alles goed gewoon z'n gangetje!! cath beterschap met je meisje en jezelf. liefs mies
Cath beterschap met je meisje Het weer valt wel mee alleen wat regen steeds maar we zitten veel in de auto om de omgeving te zien dus dan is te warm weer niet fijn.
Hey meiden, ff update. Kyra is weer bijna opgeknapt. Koorts blijft weg en de verkoudheid wordt al minder. De kuur doet z'n werk dus. Alleen nu ben ik dus aangestoken. Gister en eergister met een knallende kop op de bank gelegen en alles potdicht. Vanmorgen was de hoofdpijn weg, dus gewoon gaan werken. Maar na m'n werk kwam de hoofdpijn weer terug Lig nu dus weer met een dichte kop op bed. Kijk het nog even aan, maar als het te lang duurt ga ook ik even langs de dokter Dinsdag heb ik m'n functioneringsgesprek! Spannend!!! Nou meiden, heb ff niet de fut om op iedereen persoonlijk te reageren. Ik ga zo helemaal plat liggen denk ik.. Fijn weekend meiden! Liefs