Wel naar de dokter of niet?

Discussie in 'De lounge' gestart door Femsiejj, 17 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Femsiejj

    Femsiejj Niet meer actief

    Ff een behoorlijke discussie met manlief vandaar dat ik jullie advies wil vragen.

    Ik wordt de 27e geopereerd aan een hernia die ik onder in mn rug heb. Nu heb ik sinds vorige week weer medicatieverhoging gehad. Ik slik nu tramadol 50 mg 4x daags 2 en paracetamol 500 mg 4x daags 2.
    Nu heb ik alleen al een paar dagen verhoging/lichte koorts en net na het eten zweette ik me helemaal kapot dus ik weer tempen in het oor en ik meette 38,5.
    Mijn huisarts heeft mij de vorige keer verteld als deze combinatie pijnstillers niet werkt is er alleen nog morfine, waar ik uiteraard niet op zit te wachten. Maar nu die koorts/verhoging. Gisteren had ik ook al 38 en nu dus 38,5. Dit zou toch niet moeten kunnen als je ook zoveel paracetamol slikt. Ik heb verder niet extreem meer pijn ben alleen hele dagen misselijk en voel me een beetje wazig maar dit kan ook de bijwerking van de tramadol zijn. Manlief wil dat ik naar de dokter ga en ik eigenlijk niet. Moet nog maar een week wachten en bij mij kunnen ze 9 van de 10x toch geen oorzaak vinden bij klachten en ik niet aan de morfine zou willen.
    Wat zouden jullie in deze situatie doen?
     
  2. daphne78

    daphne78 VIP lid

    10 mei 2006
    7.311
    0
    0
    Nijmegen
    paracetamol werkt niet altijd koortsverlagend.
    Kwam ik achter omdat het bij mijn dochter dus ook de koorts meestal niet verlaagd.
     
  3. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.300
    2.568
    113
    ik zou wel gaan.
    Straks ben je voor je operatie helemaal nog niet fit.
     
  4. Bika

    Bika Niet meer actief

    Wel, afhankelijk van wat er aan de hand is kunnen ze namelijk last minute anders nog besluiten je operatie af te blazen als je het dan pas zegt. Kan je beter van te voren hebben gekeken of er wat aan gedaan kan worden.
     
  5. Sensea

    Sensea Niet meer actief

    ik zou als de koorts niet oploopt en de pijn niet duidelijk erger is afwachten tot maandag en het dan bekijken. ik zou hiervoor niet de HAP lastig vallen als het verder stabiel blijft zoals je nu beschrijft.

    ik zou het dan maandag wel bespreken met de huisarts. de koorts komt natuurlijk wel ergens vandaan en die kun je er niet bijhebben met zo'n operatie. dan lasten ze hem wellicht nog af ook.
     
  6. schaapie123

    schaapie123 Niet meer actief

    ik zou naar de ha gaan, want als je koorts houd gaan ze je echt niet opereren
     
  7. Maud77

    Maud77 Fanatiek lid

    27 aug 2007
    2.193
    0
    0
    Maastricht
    Hoi meid.
    Ik herken je probleem.
    Heb ook een hernia en heb precies dezelfde medicatie als jou gehad.
    En helaas ook precies dezelfde klachten.
    Misselijk,verhoging,moe en slapeloosheid.
    Kwam bij mij door de tramadol.
    En het hielp niet eens tegen de pijn!
    Heb aan de huisarts paracetamol met codeine gevraagd.
    Is een veel lichtere pijnstiller dan tramadol,maar beter te verdragen.
    Pijn en misselijk was me toch wat teveel van het goede!
    Ik zou gewoon ff bellen met de dokter en misschien vragen voor andere medicatie?
    Sterkte gewenst,ik weet hoe je je voelt ;(
     
  8. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    1 okt 2007
    5.941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Eerlijk? Ik zou toch even bellen met de HAP, gewoon om te overleggen. je hoeft niet meteen een afspraak te maken, toch? Ook omdat het lastig te bepalen is hoe je je nu voelt, omdat je ook andere klachten hebt die ook bijwerkingen kunnen zijn van de Tramadol. Als de HAP wil dat je langskomt zullen ze dat heus wel zeggen.

    Succes en sterkte met je operatie!
     
  9. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Ik zou ook gaan. Net wat Denemarkw zegt, als je volgende week koorts hebt wordt je niet geopereerd. Kan je er beter voor zorgen dat je koorts deze week verdwijnt
     
  10. Femsiejj

    Femsiejj Niet meer actief

    Bedankt meiden voor jullie reacties. Gisteren toch maar de hap gebeld voor een overleg. Ook omdat ik me zo wazig voel in mn hoofd en ik maandag een belangrijke toets voor school heb. Ik heb met de assistente en arts daar afgesproken dat ik voor nu ff de tramadol halveer dus elke keer maar 1 en wel gewoon 2 paracetamol inneem. Het weekend aankijken en mocht er geen verandering zijn of de klachten worden erger dan maandag naar de eigen huisarts. Dus vanmorgen begonnen met maar 1 tramadol innemen en we wachten het af wat het doet. Het zal niet meteen een groot verschil zijn.

    @weet niet meer wie?? met het advies kwam om te vragen voor andere pijnstilling. Het probleem is dat ik met deze klachten nu ruim een half jaar loop en ik al diverse pijnstillers heb gehad die allemaal niet meer werkten. Vandaar dus dat ik deze vrij hoge dosering heb gekregen, maarja blijkbaar reageert mijn lichaam er nu wel heel heftig op. In ieder geval wel bedankt voor het meedenken!
     
  11. tjessia

    tjessia Fanatiek lid

    1 feb 2009
    2.889
    0
    0
    Ik snap eigenlijk niet waarom je zo moeilijk doet, waarom ga je niet gewoon even? Ik vind dat je man wel gelijk heeft hoor, hij wil natuurlijk ook het beste voor je. En koorts heeft natuurlijk altijd een oorzaak. Als je er toch voor niets mocht komen nou ja, dan weet je iig dat er niets ernstigers aan de hand is toch?
     
  12. Femsiejj

    Femsiejj Niet meer actief

    volgens mij heb je mn laatste berichtje niet gelezen maargoed inmiddels is het dus al opgelost maar ben nou eenmaal iemand die niet zo heel veel vertrouwen meer in artsen heeft nadat ze me vorig jaar een paar keer hebben weggestuurd en ik uiteindelijk met een geperforeerde blinde darm op de ok lag.
     

Deel Deze Pagina