kan ook nog ontpillen zijn, want zo lang ben je dan nog niet bezig,, hoop voor je dat je zwanger bent natuurlijk!!!
Hai meiden! Daar ben ik weer eens! Hoe is het met jullie? Ik zit nog zo in vol spanning te wachten op evt. ongi.. Maar ben mn cyclus kwijt, weet ff niet meer hoe of wat :s Wel nog steeds last van de kwaaltjes! Nieuwe kwaaltjes waren witverlies en hoofdpijn. En ik heb sinds een paar dagen nu een buikje.. Eet niet meer dan normaal en ben normaal gesproken ook gewoon slank van figuur! Vreemd! Heb wel iets gelezen over opgezette darmen. Heb ook direct rommelende darmen als ik iets gegeten heb. What's happening!
@ twinny, vervelend zeg!! weet hoe het is,, echt verschrikkelijk heb dat dus gewoon iedere maand @ babywens, je bedoelt die banners toch?? helemaal bovenaan de pagina staat er een balk met home/forum/clus enz daar staat ook banners, hier kun je er 1ntje maken!
@ jipje meestal heb ik 3 dagen ongi en dan een klein beetje bruin maar dit keer houd het niet op elke keer denk ik oh het stopt nu en dan komt het weer jij aan de klus?
ja had ik van de maand ook,, dacht ik het is over.. stond ik me haar te doen ineens voelde ik iets lopen, nou het begon weer van voor af aan.. vreemd he :S!!! Ja al vanaf dag 9 haha zit nu op dag 17 en vandaag of morgen me ovulatie, heb heel veel krampen! maar dit x ga ik nog een tijdje door, want vorige rondes niet gedaan blijkt dat je na je eisprong ook nog wel wat kans hebt!!
pfff indd raar allemaal normaal voel ik het aankomen en heb ik ook best wat buikpijn maar nu niet en nu heb ik al 3x gedacht nu is het over (normaal heb ik nog een klein beetje bruin) en dan begon het gwn weer:O erg vervelend loop nu wel standaard met een inlegkruisje je weet maar nooit wanneer het ineens weer begint haha ohjaa ik snap het voor de zekerheid nog maar even klussen dan we hebben gister toch even geklust maar omdat het bloeden nog steeds blijft (en gaat en komt) denk ik dat we vanavond toch maar even niet doen misschien morgen weer vind het zelf niet erg prettig
nee dat snap ik dat het niet prettig is om te klussen als je ongi bent.. bah! moet wel zeggen, als mijn ongi bijna voorbij is en ik heb sex dan word het altijd de dag erna weer even wat erger, net of hij nog dat laatste beetje eruit heeft geduwd hihi ook als ik ongi moet worden maar het niet doorzet ga ik altijd ff klussen, want dan weet ik dat ik de volgende dag ongi ben!! pff ik ga maar eens slapen,, ben moeg!! tot morgen meiden en slaap lekker!!
Hey allemaal, Ik ben absoluut niet actief op dit forum, het enige wat ik doe is allerlei topics lezen.. Maar ik wil alleen even mededelen dat ik vanochtend dus een zwangerschapstest uit de kast had gehaald, maar toen ik naar de wc ging ik dus ongesteld was geworden! Wat een toeval... Ik zat gister dus op dag 43, en dit was ronde 1 Maar eigenlijk ben ik aan de ene kant wel blij, want nu kan ik weer ''verder'' haha!
Nou het is hier maar stil .. zal ik eens ff een verhaaltje neerzetten dan!! ik maak me een btj zorgen eigenlijk,, heb sterk het gevoel dat het bij ons niet gaat lukken! erg stom want ben nog maar bijna een half jaartje bezig, maar toch! heb altijd het idee dat de zaadcellen niet in mijn baarmoeder geraken.. (geen idee waar ik het vandaan haal hoor!) we hebben ook iedere maand echt op de goede dagen geklust, dus snap het niet goed! :S In de familie zijn er ook wel wat probleempjes geweest.. ik heb gisteren met mijn vriend afgesproken dat als het deze maand nog niet raak is we naar de HA gaan! Ik weet dat het nog veels te vroeg daarvoor is, maar ik denk dat als ik niet gerustgesteld hierin word dat ik te moeilijk erover ga doen! Heeft iemand anders deze gevoelens ook??
Erg herkenbaar Jipje.. Ik had ook allerlei doemscenarios in mn hoofd.. Dat het bij ons niet zou lukken.. Denk dat veel vrouwen dat hebben hoor omdat je niet in je lijf kunt kijken of het allemaal oke is... Denk dat je bij de huisarts nog niet echt doorgewezen word omdat je zoals je zelf al aangeeft nog niet zo lang bezig bent. Maar jaa je kunt het iig proberen, misschien heb je geluk en krijg je toch vast een onderzoekje Hier erg spannend momenteel... Mn zusje ligt nu te bevallen dus zit eigenlijk te w88 op een telefoontje dat mn nichtje geboren is hihi Ik word vandaag gewoon tante!! Hoe bijzonder is dat Ben helemaal nerveus hihi Heb traanogen als ik eraan denk.. Pff die hormonen hahahaha
jipje jah ik herken die onzekerheid wel hoor ik heb dat ook, maar wil het toch nog een kansje geven voordat je ons willen laten checken lizzy wat spannend leuk he! hier nog ongeveer 4 weken:O dan word ik ook tante afwachten wanneer natuurlijk (hier nog steeds ongi )
Hallo dames! Kom weer even kijken hoe het met jullie gaat! Zo te zien nog geen nieuwe zwangere dames erbij helaas. Hier ook niet niet zwanger maar ook nog niet ongesteld geworden! Dag 61 nu al..om gek van te worden bloedtest was negatief dus moet nu toch wel ongesteld worden...
leuk lizzy wanneer ga je op visite? ik roep hier dat ik 2x tante word maar 1 "nichtje" is van een goede vriendin haah vind het spannend voor hun hoor ze schelen maar 4 dagen ben benieuwd wie eerder is