Meld meld, dames ik heb jullie nogal onrustig gemaakt. Nou nergens voor nodig hoor. Ik zit nog potje dicht (VK was einde ochtend toch even in de buurt) dus op z'n voregst maandag proberen te strippen. Eerder zal er dan ook wel niets gebeuren. Dit poppetje zal mama laten weten dat het de laatste keer is en ik mag extra lang genieten van BIB
stoute baby! hahahahah daar krijg je nog wat van te stellen later. nu al eigenwijs! wat nou 40 weken mama????????
Ja zeg, Lique!! Je mag niet eerst zeggen dat het rommelt, dan weer niet en dan zo lang wegblijven hoor
ben maar gaan shoppen en slapen, hahaha!! hier morgen een festival om de hoek, wat een mooi weer voor de boeg ;-( Niet dat wij heen gaan hoor... Ga nu even crea rommelen hier!! Latersss.
Jeetje Lique nog potdicht? Zeker bij de derde zou je toch al verwachten dat je al wat ontsluiting zou hebben. Had Sam d'r armbandje nog terug gekregen?
@mik, haha, rennen, dat kan ik al eeuwen niet meer. Zelfs lopen is drama... dus.... En die man verleiden doe ik ook niet meer, krijg ik dus nepweeen van, haha! @Sjorsje, dat dacht ik ook. Ik mag toch wel iets kado krijgen na 3 nachtjes met gerommel afgelopen week! Jaaaahhhh Sam had haar armband weer om vanmiddag, Wouter had het even doorgegeven aan VSO en die hebben het even met de juf opgenomen, top dus!! Ga nu echt creabea doen!!
Spannend hoor Lique, ik hoop voor je dat het de volgende keer dat je weeën krijgt goed doorzet. Heb je nog voorkeuren voor een dag of bepaalde datum voor de geboorte van je kindje?
Lique het zou natuurlijk wel leuk zijn als de baby straks een ander sterrebeeld heeft, maar dan zou je nog wel moeten wachten tot de 21e. Super dat Sam d'r armbandje weer terug had!
@ Lique: nu nog helemaal pot dicht zitten, schiet eens op man Ik had bij Laureen bij 37 weken al 3 cm ontsluiting, hihi Maarrrrr we wachten geduldig af hoor.
Lique, potdicht zegt niks. Ik had ook al veel en vaak voorweeen zelfs een hele nacht weeen en uiteindelijk na echt hefitge weeen nog maar 2 cm. Daar is dus ook niks opengeweest voor die tijd Volgens de vk kwam dit ook door mijn stevige vliezen. Toen die eenmaal gebroken waren was he thek van de dam
Oh ja, ik heb morgen een fotoshoot met de dames. Nou ja oke, de dames gaan op de foto. Had via marktplaats een vrouwtje die voor 30 euro de kids op de foto zet. Apart en samen. Aangezien me dat leuk leek maar snel geboekt en morgen gaan we dus. Iemand nog leuke tips qua kleding en qua spullen meenemne. Aan kleding zat ik met 2 setjes in mijn hoofd Danique 1: wit jurkje evt blauwe bolero hele korte mouwtjes Eline 1: licht spijkerrokje, wit shirtje met wat roze en blauwe details en witte legging Danique 2: smalle spijkerbroek of witte broek, gewoon stoer shirt Eline 2: spijkerbroek met shirt of bolero
hi meiden weer eens een teken van leven van mij! alles rustig hier, gaat goed met de kids.....Britt wordt opeens echt een grote meid, zo wijs en anders opeens, echt groter gewoon! Ze groeit ook goed, nu 12 kg en 94cm. En Stijn is een heerlijk, drukke jongen, die niet aan spelen toekomt omdat hij alles doet wat niet mag. Een echte handenbinder, loop continue achter hem aan om te zeggen dat het niet mag....pffff. best vermoeiend. Met mij gaat het beter, ging even niet zo. Af en toe lees ik nog even mee....dus dacht zal nu wat achter laten kleine reactie lique: sterkte met bevallen, hopelijk valt het mee?? lauwie-alieke-chantico: hoe is het met jullie baby's??? juud: gefeliciteerd!!! tesske: hoe is het met jullie??? miranda: jouw meid is al weer bijna 3 jaar! ____________ fijne avond meiden spreek jullie x
@Sjorsje, zelfs tot de 22e moet ik dan wachten. @Miranda, jaahh zoiets wilde ik ook, hou het maar op stevige vliezen, haha!! @FF, leuk weer even wat van je te horen. Heerlijk die ondernemende mannetjes @Marleen, knuffel voor jou! Doe maar een datum... haha,,,... het maakt mij niet uit. We gaan gewoon lekker rommelen van het weekend met wat klusjes en misschien ballorig als het weer echt onmogelijk wordt...