De titel zegt het al . Ik ben op zoek naar pumps maar heb zulke brede voeten dat ze 9 van de 10 keer te smal zijn. Mijn tenen worden helemaal samengeperst en dan zie je dat. Behalve dat ik dat niet mooi vind, zit het natuurlijk ook absoluut niet lekker. Máár, ik wil wel graag pumps. Weet iemand waar je leuke pumps kan kopen die wat breder vallen of een breedtemaat heeft?
Ik heb dat probleem ook en heb nu deze Scapino.nl - PUMPS Moet je alleen wel mt 38 hebben want de rest is uitverkocht :S
Ik heb laatst sleehakken en gladiator-like schoenen met hoge smalle hakken gekocht bij van Haren. Passen perfect en ik heb ook brede voeten. En voor de prijs kun je er 3 paar tegelijk kopen. Vroeger was van Haren ouderwets en kwam ik er nooit,maar tegenwoordig hebben ze echt hele leuke schoenen!
Misschien op DUO | Dameslaarzen | Laarzen met brede en smalle schacht Die hebben allerlei verschillende maten, zowel voor voet en kuit. Ook voor brede en smalle voeten. Ik koop er altijd mijn laarzen, omdat ik fllinke kuiten heb. Ben nog geen standaard winkel tegengekomen waar ik voor laarzen kon slagen. Ze hebben ook hele goede kwaliteit, en is de prijs echt waard!
Ik koop ook regelmatig laarzen en schoenen bij DUO! Ik vind het vrij prijzig maar ik ben wel heel tevreden. In een normale winkel kan ik eigenlijk geen echte zomerschoenen kopen vanwege te brede voeten maar die van duo zitten heerlijk