Hey meiden, Ik wil graag een nieuw strijkijzer, en dan ook eentje die heel goed en snel is.. iemand een idee welk merk/type of soort ik moet hebben?
Ik heb een stoomgenerator van tefal. Het blijft een rotklus, maar het gaat gelukkig een stukje sneller dan met een gewoon strijkijzer
Hier ook een stoomgenerator van Tefal. Noem hem altijd 'mijn beste vriend' want het gaat nu een stuk sneller en makkelijker. (strijk ook graag dus vind het geen straf).
Ik zoek eigenlijk een strijkijzer die het strijken voor me doet. Dat ik alleen maar klaar hoef te staan met de kapstokjes. En de mooi gestreken was kan ophangen.. Zo 1 zoek ik.
hihi zo een wil ik ook wel hebben maar ik heb een philips... een blauwe met lang snoer is met stoom... en ben er zot op... vorige is kapot gevallen en gelijk dezelfde weer gekocht...
Gaaf! Slechts 2000 euro Zo'n stoomgenerator lijkt me ook wel wat. Maar dat gaat wel echt een stuk sneller?
Ik heb ook een stoomstrijkijzer (Tefal) en kan het iedereen aanraden, je bent 2x zo snel klaar Hier een leuke aanbieding: bol.com | Tefal Express Stoomsysteem GV7250, Tefal | Elektronica Ik heb 200 betaald voor mijn stijkijzer destijds!
ik heb de philips stoomstrijkijzer die donker paarse weet even niet welk nummer of type het is. Was laats weer in de reclame bij de blokker heb ik hem ook vandaag 39,95 euro. Normaal 49,95 euro geloof ik. Maar hij werkt super , glijd over de kleding zo snel dat je soms niet weet waar je strijkijzer gebleven is hihi nog even edit, een voordeel is er past lekker veel water in voor veel stoom, hij is licht in gewicht en 3 meter snoer !!!!!
Heb een aantal weken geleden een stoomgenerator van philips aangeschaft. Wat een goede aankoop! Niet elke keer water moeten bijvullen en de kreukels vliegen eruit. Ik ben er zeer tevreden over. Wil ook niet meer anders. Ze zijn wel een stuk duurder dan gewone stoomstrijkijzers maar ik vind dat het geld meer dan waard!