dani al uitslag van het bloed van jarno?? sawi ik ben ook vaak alleen met de kids omdat mijn man ook vaak weg is voor het werk!! en wij genieten dubbel van het samen zijn in het weekend onze weekeinden zijn specialer geworden vinden we zelf! De kids moesten wel heel erg wennen dat hij nu door de weeks niet meer thuis is!! Hij had eerst een baan van 6 tot 5 uur avonds en nu is dat bijna de hele week weg! joss ook wij zijn niet bezig met trainen van zindelijk hoor ze geeft soms aan van ik na wc dan zetten we haar er op en plast ze en soms poept ze ook maar als we dan de luier af doen plast ze in de broek dus we wachten gewoon tot de zomer en dan gaan we haa rlekker laten lopen en dan is het ook wat makkelijker!! Hier gaat het redelijk ik ben al een week ziek ben zo slap als een vaatdoek!! morgn na ziekenhuis voor mijn maagband dus hopelijk halen ze hem dan leeg zodat ik even weer op krachten kan komen!!!
Hey dames Fijn dat jullie meeleven. Uitslag bloed van Jarno is goed niks gevonden. mocht hij klachten houden dan nogmaals op het spreekuur komen. Ik kijk het een maandje aan. Arie krijgt a.s maandag de 27e uitslag. @ Sawi beterschap daar en wat naar dat je je man weer ff moet missen. Eigen middeltje gemaakt?? @ Mama jij ook beterschap en hoe doen ze dat dan? een maagbandje leeg halen? Voel je dat niet zitten? en kun je wel gewoon eten? @ Vakantie wij hebben de laatste week van aug en 1e 2 van sept. Ben ook net pas weer aant werk @ Joss haha die Morris.. je bent drukker he met 2 kids.. Hier ook af en toe op de wc hij plast op t kd wel eens op de wc maar thuis niet.. ach ik ga niet pushen misschien komt het vant zomer wel.. Nou ik ga weer aant werk Fijne dag!
Dani, ergens heel fijn dat er niets uit het bloedonderzoek is gekomen maar nu weet je nog niet waarom hij zo blijft kwakkelen. Hoop voor je dat het snel beter gaat. En ben erg benieuwd naar de uitslag van je man zijn onderzoeken. Gelukkig weet je maandag meer. Joss, apeheul lijkt me geweldig!! Mama05, hoe doen ze dat dan met die maagband?? Is dat weer een operatie? Hier gaat het op en af. 6 juli heb ik weer een afspraak op het CB dan moet ik het protocol gaan volgen voor kma. Dat betekent 4 weken een hypoallergeen dieet volgen en dan gaan provoceren. Kijken waar ze op reageert. Tot die tijd nog ff aanmodderen. Helaas moet ik maandag alweer aan het werk. Maar krijg 25 juli weer vakantie.
View attachment 161725 dit is dus de maagband die ik heb! ik hoef er niet voor geopereerd worden, ik heb die drain onder mijn borst zitten en dan kunnen ze met een spuit vloeistof uit de band en bijvullen, hij staat nu redelijk strak dus eet te weinig aangezien in zwanger ben, ben daarom ook zo slap als een vaardoek en verder als de bank kom ik helaas niet!!!! Ben nu 26 weken zwanger en ben nog maar 1.2 gegroeid kleintje doet het verder prima
@mama05, wauw ik wist niet dat dat zo al kon met zon drain. Kon je er niet eerder wat aan laten doen aangezien je dus al een half jaar zo slap bent? Hoe lang heb je de band al en hoe effectief is ie al geweest, als ik vragen mag? Vind het altijd erg moedig al mensen zon beslissing nemen, het is nogal ingrijpend! @dag, sjee geduld en uithoudingsvermogen worden op de proef gesteld! En nu alweer einde verlof. Ik vebraas me er iedere keer over hoe snel dat toch gaat. Heb je wel een beetje zin om weer te gaan werken? @dani, lijkt me niet fijn hoor. Gewoon maar weer aankijken....Sneu voor jullie allemaal zo. Gisterenavond even wezen shoppen en borrelen....viel op zich wel mee, was om 0.30 thuis maar merk het toch wel hoor nu....haha Vandaag mn schoonmoeder jarig. MOet nog even bowl maken en brengen en dan gaan we vanavond erheen. Hopelijk willen de kids nu eens slapen ergens anders. Laatst lukte het helemaal niet.... Zaterdag gaan we met de voortuin aan de slag. Hebben een hele nieuwe borderbak gebouwd van grijze blokken. We moeten er alleen nog plantjes in kopen. Dus samen met de buuf op sjouw. Zondag nog niets in de planning. Het wordt heerlijk weer, dus misschien wel even naar het water hier in de buurt. Hebben we laatst ook al een paar keer gedaan, picknick spullen mee en bij het strandje installeren. Heerlijk joh! Laat die zomer nu maar eens komen. Haha Meiden goed weekend en tot volgende week ergens maar weer!
Ik ben niet al een half jaar slap hoor haha ik voelde me tot vorige week super goed!! maar ik ben sinds zondag ziek geworden en doe niks anders als overgeven en dat is slecht voor mijn slokdarm want je kan je voorstellen ik moet overgeven en dat gaat vanzelf maar moet allemaal terug door die kleine ring, en is pijnlijk en dan kan er wel eens een arderscheuren en als dat gebeurt moet je rust nemen, bedoel vloeibaar eten enzo omdat het ook niet anders kan!!! Ik ben de band al vanaf 2003 en ben er zeer tevreden mee!!! Het is een hulpmiddel en geen red middel!! Ik ben in totaal wel 15 kilo lichter dus niet dramatisch veel maar ik zeg altijd als ik hem niet had was ik wel 30 kilo zwaarder!!!!! En ik heb de maagband genomen omdat ik geen wilskracht heb om af te vallen ik werd er gek van heb echt alles geprobeert maar door het jojo effect werd ik gek!!! daarom toen voor deze drastische keuze gemaakt!!
Hoi dames, Hier ook weer even. Een reactie van mij. Ik voel me goed, af en toe een beetje misselijk, maar prima te doen. Vind alleen dat ik al zo'n dikke buik krijg en ik ben pas zeven weken zwanger...... Ik wilde het eigenlijk tot rum tien weken verborgen houden voor collega's, want dan heb ik de echo, maar ik vraag me af of dat lukt. We zullen het wel zien. Hier heeft Isis echt totaal geen interesse voor het potje. Ze wl zelfs haar pamper niet uit. Zodra ze in haar blote billen loopt, huilt ze dat ze haar pamper weer aan wil. Mijn zoontje is toen zindelijk geworden door hem met mooiweer in zijn blote billen te laten lopen, dus hoe ik dat bij haar moet gaan doen.... Jeetje mama05, het gaat ook al weer snel bij jo. Joss, en Morris alweer bijna 1 jaar. Pinq: hoe gaat het met jou? Je schrijft zo weinig de laatste tijd, terwijl jij normaal een van de actiefste bent.
Lees wel mee hoor! Ben net een weekje weg geweest naar Zeeland. Zit niet super in mijn vel en dan schrijf ik vaak wat minder Hier alles goed verder hoor, kleine man al bijna grote vakantie en Anaïs is geloof ik verliefd op een manneke van de peuterspeelzaal Victoria in welke wijk van A'foort woon jij?
Hey dames Nou vanmorgen naar t zkh geweest. Er was niks raar of afwijkends te zien op de scan. Nu kunnen we 2 dingen doen. Of een punctie nemen van de lever. Of Arie kan proberen om 10 kilo af te vallen en dan opnieuw te prikken. Hij denkt nl dat hij buikvet (binnenvet) heeft wat je aan de buiten kant niet echt ziet, maar dit kan voor nu geen gevaar maar later wel gevaar opleveren hart en vaat ziektes e.d.. Hij moet niet te veel afvallen omdat hij niet echt te dik is maar gewoon eens proberen. Hier krijgt hij een half jaar de tijd voor. Zegt ie tegen mij.. zou wel handig zijn als je t samen doet en jij mee doet. Jullie kunnen t mooi samen doen. En bedankt he.. haha dus we zijn samen naar de dieettiste geweest. Verder gaat het hier goed. De jongens heeel erg last vn de warmte.. pff echt zweten vooral Jarno op zolder. heb de waaier erop gezet.. @ Vic fijn dat het goed gaat. Fijne avond!
Dani, 10 kg afvallen als hij al een gezond gewicht heeft?? Een punctie lijkt me dan ook weer geen pretje. Sterkte er mee! Pinq, o jee niet lekker in je vel.... Hoop dat je snel weer wel lekker in je vel zit. Niks ernstigs aan de hand hoop ik? Vic, ik kon het de laatste keer ook al niet meer verborgen houden na 8 weken. Iedereen kon het al zien. Kon toen ook mijn gewone broeken ook echt niet meer dicht krijgen. Joss, mijn eerste werkdagen zitten er weer op. Vond het wel lekker. Even wat anders dan alleen maar moederen. En de kindjes gaan naar mijn moeder en dat vind ik wel een fijn idee. Laura heeft het ook goed gedaan. Soms even wat minder maar het gaat steeds beter. @ de rest, ben alweer vergeten wat ik gelezen heb en ga nu eten koken. We eten lekker broodjes met zelfgemaakte burgers en salade. Heb er zin in!! Ik eet echt als een bouwvakker nu met de borstvoeding maar gelukkig blijven er kilo's verdwijnen dus ik bunker lekker door
Hoi dames, Helaas moet ik vertellen dat ik een miskraam heb. Had al een paar dagen bloedverlies en vandaag een echo gehad en bleek inderdaad geen hartje te zien. Moet nu wachten tot de miskraam echt begint. Ik vind het erg jammer, maar het is niet anders. Groetjes Victoria
Bedankt voor jullielieve reacties. Zit nu maar te wachten tot ik 'echt' ongesteld wordt. Maar het blijft maar een beetje sudderen. Dat ind ik wel irritant, laat het nu dan ook maar echt komen. Heeft iemand van jullie wel eens een miskraam gehad? Ik ga hier maar een sop het forum surfen voor ervaringen.
vic: ik heb voor Matthijs een mk gehad rond de 7 wk. Kreeg eerst bloedverlies maar op een gegeven moment werd dat erger en kreeg ik flinke krampen. WEl wat met weeen te vergelijken maar dan minder heftig. o Sterkte. Hoop dat het redelijk vlot gaat allemaal bij je.
Victoria: sterkte meid... Hier 2 miskramen een al voor een echo dat was een heftige ongesteldheid op de wc. Was ik 8 weken daarna een miskraam met 10 weken bloeden kreeg een echo was alles goed op maar na 4 dagen verloor ik heel veel bloed liep gewoon 'leeg' en mocht meteen door naar het ziekenhuis en daar konden ze het 'vruchtje' zo pakken. De tweede keer heb ik het vruchtje thuis begraven dat was beter voor mijn eigen verweking. Maar dat is persoonlijk. Verwerk het op je eigen manier want het is heftig.