ik ben op zoek naar een leuke buggy die compact inklapt, en waar ik de maxicosi op kan bevestigen. de zapp ken ik, en vind ik ook wel leuk, alleen misschien zijn er meerdere mogelijkheden?
ja die heb ik ook. Werkt ook heel makkelijk en straks als je de buggy gaat g3ebruiken heb je ook meteen een goede buggy die helemaal plat kan en super fijn rijd. De mila kan ook idd. De Buggy Fit kan ook. Quinny Senzz
Hier de mutsy transporter. tegenwoordig heb je voor elk merk denk ik wel de bij passende adapter voor maxi cosi.
Phil&teds smart...kun je adapters bijkopen voor maxi cosi...moet je wel een bepaald type maxi cosi hebben. Ik heb deze kinderwagen met de wiegbak erbij, baby is er nog niet maar al oefenend in de huiskamer bevalt 'ie goed haha
Wij hebben de zapp. Ik vind hem ook erg fijn. Hij is klein opvouwbaar, kan makkelijk achter op de fiets. Enigste nadeel vind ik (we hebben de eerste versie) dat er toen nog geen ligstand was. Nu heb je de Zapp Extra en die kan wel plat. Wij hebben de zapp erg veel gebruikt, want mijn vrouw kan de maxicosi niet makkelijk dragen. Dus de buggy lag altijd in de auto en zo hoefde ze niet moeilijk te doen. Groetjes, The girls
Ik heb voor mijn zoontje de Quinny Zapp van een vriendin mogen lenen + een maxicosi. Zelf heb ik de buggy Titanium Breeze, die precies op de Zapp lijkt, MAAR kwalitatief véééél beter is, hoor!!! Ben blij dat ik de Zapp heb geleend i.p.v. te kopen want ohhh wat een stuk speelgoed is het, zeg! Absoluut niet stabiel en niet stevig. Niet zoals de Titanium Breeze. Dus de Zapp zou ik niet doen, hoor!! Titantium heeft een buggy, ook driewieler zoals de Breeze, waar je ook een maxicosi op kunt plaatsen. Zou dan voor die gaan.
Ik sluit me volledig bij Assi aan. De breeze heb ik ook en hij is ideaal! Stevig, compact en kan in ligstand. Mc erop klikken is een eitje. Meenemen op de fiets trouwens ook: inklappen en ophangen kan met 1 hand.