Kan dit? 5 wkn zwanger en niets merken!

Discussie in 'Eerste symptomen' gestart door liefebees, 3 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Ik waarschuw vast.. ik ben 1 van de meest grote zenuwpezen die er bestaat en zie altijd en overal beren op de weg ;)

    Ik ben 5 wkn en 2 dgn zwanger en hoor natuurlijk superblij te zijn. Alleen... dit ben ik absoluut niet. Ik merk namelijk aan niets dat ik zwanger ben, ik zie het alleen aan de positieve testen en aan het feit dat ik niet ongi ben geworden.

    Ik word super onzeker van alle verhalen van mensen die allerlei kwaaltjes hebben, van zere borsten, moe zijn, tot steekjes in hun buik. En ik.. ik voel helemaal niets en geniet er ook niet van omdat ik het gevoel heb niet zwanger te zijn en ze er straks bij de echo achterkomen dat er niets zit.

    Zijn er mensen die dit herkennen? En kan je zwanger zijn, een goede echo hebben en toch niets merken?

    Sorry voor mijn onzekerheid maar pfff wat is het moelijk!
     
  2. jacoba

    jacoba Fanatiek lid

    6 mrt 2006
    3.436
    0
    0
    tollebeek
    Ja hoor dat kan zwanger zijn zonder kwalen.
    Ik heb tot 7w nergens last van gehad en nu ben ik nonstop misselijk en overgeven.
    Om over mn borsten nog maar te zwijgen.
    Dus geniet er lekker van dat je nog kwaaltjesvrij bent.
     
  3. Pomm

    Pomm Fanatiek lid

    23 nov 2010
    4.554
    116
    63
    Maak je geen zorgen, je hoeft geen klachten te hebben hoor.. Ik heb vanaf het begin last van mijn borsten, verder heel weinig terwijl ik bijna 10 weken zwanger ben en een goede echo heb gehad!
     
  4. Sanni

    Sanni Actief lid

    1 mrt 2011
    177
    0
    0
    Utrecht
    Ik heb hetzelfde 4 weken en 6 dagen zwanger en heb nergens last van, geen gevoelige borsten, niet misselijk, niet moe.. Begon me ook al zorgen te maken... Maar ben niet de enige dus.. ;)
     
  5. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    Hoi, wees blij, tot aan eergisteren non stop misselijk geweest, en nu branden mijn borsten de pan uit pffff haha!
     
  6. Berenice

    Berenice Lid

    19 jan 2007
    66
    0
    0
    Proficiat met je zwangerschap!
    Ik had bij allebei mijn zwangerschappen pas kwaaltjes vanaf week 8 ongeveer, dus wie weet komt het nog!
    Maar ken ook vriendinnen die heel de zwangerschap nergens last van hadden, niet misselijk, geen pijntjes, niks! Bij iedereen is het anders...
     
  7. babyproject

    babyproject Niet meer actief

    Ik merk het ook aan niks, behalve positieve testen en niet ongesteld worden. Bij mijn vorige zwangerschap was dit ook zo. Ik vond het ook lastig te "genieten", want je weet wel dat je zwanger bent, maar je voelt het niet zo. Die eerste weken duren echt zoooo lang! Zelfs met kwaaltjes blijft het een onzekere tijd.

    In mijn vorige zwangerschap ben ik in totaal 3 keer misselijk geweest. Mijn borsten waren niet gevoeliger en groeiden pas tegen het eind. Mijn buik begon pas goed te groeien met 21 weken. Pijntjes had ik ook alleen de laatste maand. Los van het gebrek aan kwaaltjes was ik wel hartstikke zwanger hoor!

    Het gevoel komt na je echo wel :) Of als je buik begint te groeien. En anders wel als je je kindje voelt schoppen :D

    Gefeliciteerd! En succes met deze eerste weken door komen!
     
  8. babyproject

    babyproject Niet meer actief

    Ik heb juist meer energie! :D
    Vorige keer ook zo.

    Ieder lichaam reageert anders op het zwangerschapshormoon.

    Oh, ik weet al 1 kwaaltje die ik had vanaf het begin tot eind: meer pukkels ;)
     
  9. corrientjuh

    23 jun 2010
    93
    0
    0
    Justitie
    Zuid Holland- Westland
    Meid, het kan echt hoor!
    Ik heb ook helemaal geen last van kwaaltjes gehad en begon me pas echt zwanger te voelen toen ik de kleine voelde bewegen.
    Geniet ervan!!!
     
  10. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Dank jullie wel allemaal, jullie reacties doen me echt heel goed!
     
  11. Chico

    Chico Actief lid

    1 aug 2008
    184
    0
    0
    gefeliciteerd met je zwangerschap!!!
    maak je niet ongerust: tijdens mijn zwangerschap heb ik helemaal niets gevoeld! niet misselijk, heb alles kunnen eten, vond niets stinken, ik was niet moe, geen zwangerschapsmasker, geen last van de bekken, helemaal niets!!
    aan het eind van de zwangerschap alleen dikke voeten (het was toen ook over de 30 graden!). heb me de hele zwangerschap kiplekker gevoeld en kon wel janken toen ik moest bevallen. het is mijn beste tijd tot nu toe geweest. hoop het snel weer mee te mogen maken!

    dus gewoon lekker genieten van je zwangerschap hoor!!
     
  12. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    kwaaltjes komen vaak ook pas wat later dan de 5e week als ze komen ;)

    maar meid.... ben blij dat je je zo lekker voelt....ik had heel graag met je geruild ;)
     
  13. Mamaleonie

    Mamaleonie Bekend lid

    6 sep 2009
    964
    0
    0
    Hier ook iemand die niks verneemd? Wat gevoelige borsten maar verder niks.
     
  14. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Mamaleonie ik heb ook alleen iets gevoelige tepels en verder nog niets.. Nou ja ik wacht de echo maar af volgende week en dan zien we wel!
     
  15. AnneThamar

    AnneThamar Niet meer actief

    Mijn kwaaltjes kwamen vanaf week 6:
    pukkels,
    vaak plassen,
    moe
    pijnlijke borsten
    misselijke vlagen door de hele dag
    ruik alles
    vocht vasthouden (ja nu al....)

    dus ik zou zeggen geniet ervan, je hebt een posi test, dus ga er vanuit dat het goed is!.
     
  16. Mamaleonie

    Mamaleonie Bekend lid

    6 sep 2009
    964
    0
    0
    Wat fijn dat jij volgende week al mag voor een echo!
    Ik moet nog tot de 20ste wachten en heb er echt veel moeite mee:(
     
  17. Vlinder89

    Vlinder89 Actief lid

    1 jul 2011
    100
    0
    0
    Zuid-holland
    Mijn vriendin kwam pas na 3 maanden!!!!! erachter dat ze zwanger was. heeft nergens last van. nou ik zou tekenen voor zo'n zwangerschap :D. Meid probeer heerlijk te gaan genieten. je bent nu zwanger en die 9 maanden gaan vast heel hard.
     
  18. lautje

    lautje Bekend lid

    30 mrt 2011
    506
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik heb iemand in mijn omgeving die er pas in het ziekenhuis met 26 weken achter kwam dat ze zwanger was. ze heeft niets gevoelt en ook nergens last van gehad
     
  19. Happymom2010

    Happymom2010 Bekend lid

    11 jun 2011
    939
    9
    18
    Vrouw
    Wat ben ik blij dit te lezen! Hihi..
    Ik zat met dezelfde vraag..
    Het erge is heb al een kindje van een jaar en weet nog dat ik ook niet meteen misselijk was maar wist eigenlijk ook niet meer wanneer het wel kwam...
    Heb alleen wat bandenpijn af en toe..
    Dus was ook een beetje bang...
     
  20. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Vreselijk he die onzekerheid!
    Ene moment kan ik er heel goed mee om gaan, andere moment ben ik helemaal down omdat ik denk dat het niet goed is.
    Gelukkig ben ik niet alleen!
     

Deel Deze Pagina