het kleine controle vakje, hoort een verticale streep te hebben. in het grote vak komt alleen een verticale streep als je zwanger bent. ben je niet zwnger staat er niets. bij de kruitvattesten ben ik niet bekend met een horizontale streep. dan kan je hem als fouttief beschouwen denk ik
Goedemiddag! Hier alles goed, we zitten (volgens de banner) in de vruchtbare dagen, dus we maken er ook gebruik van Hopelijk is juni een goede maand, maar dat zal ik over een paar weken pas weten
anna, je kan het altijd over een paar dagen nog eens proberen! Misschien zijn er nu te weinig hormoontjes aanwezig.
Uw test is positief wanneer het lijntje in het vierkante venster in dezelfde richting loopt als het lijntje in het ronde venster, zoals aangegeven in afbeelding (a). Als er een lijntje in het vierkante venster staat dat niet in dezelfde richting loopt, dan is de test negatief. Oke ik hoop dat dit het goeie antwoord is..
Hier ook nog niks......buikpijn spontaan verdwenen en mannetje met verdriet. Wat een rotdag vandaag zeg.............. O,ja welkom bij de groep claudia, veel vruchtbare groetjes van hier
Ik ben ook nog steeds niet ongesteld voor de 1e keer na het stoppen van de pil. Nu zit ik op 32 dagen. moet banner alweer aanpassen.
Ik had gisteren een positieve ovutest. Eind van de middag had ik een bloeding. Geen vuile onderbroek en verder ook niks tevinden in het maandverband de rest van de dag. Je zag alleen het bloed als ik naar de wc was geweest met het afvegen. Tegen de avond was alles weer verdwenen, heel vaag. In mijn temp nog geen eisprong te vinden. Ik denk ook niet dat ik een NOD op 21 juni ga halen. Maar dat zien we dan wel.
hier ongi geworden zaterdag.... echt balen doordat dit nu al de 7e ronde wordt raak ik er nu echt een beetje depri van, dat is ook de reden dat ik stop met posten hier. We gaan lekker op vakantie en wil er niet zoveel meer aan denken. Natuurlijk lees ik wel mee want blijf nieuwsgierig! Als ik er weer aan toe ben dan zien jullie me wel weer terug. Heel veel succes allemaal, veel roze voor deze zomer! dikke kus annabuik
Heb afgelopen vrijdag negatief getest. Durf het nu niet aan om alweer te testen. Denk dat ik het pas vrijdag weer ga proberen. Vraag me niet hoe ik dat vol ga houden... , maar eerst maar es afwachten of de er dan nog niet zijn. Ik heb ondertussen al zoveel geld aan testen uitgegeven, probeer nu iedere keer ook naar een andere drogist te gaan . Heb de Etos, Kruidvat en Trekpleister allemaal al minimaal 2x gehad, haha Mijn temp is trouwens nog wel aan de hoge kant, maar de misselijkheid en pijnlijke (.)(.) zijn verdwenen... Geen pijl op te trekken dus... Wel zie ik er inmiddels echt als een grindtegel uit, vooral in de zijkanten van mijn hals. Suc6 meiden!
Ik begrijp wat je bedoelt......Ik ga na deze ronde ook even wat rust zoeken..... Mijn mannetje lijd eronder, misschien dat het dan wel lukt. De wens is zo groot en dat terwijl we al een zoon van 9 hebben. Ik heb het idee dat het niet meer lukken gaat.
Moed houden meissie, het komt vast en zeker goed. Jullie zoon krijgt er zeker weten nog wel een broertje of zusje bij! Het is jullie gegund. Liefs van ook een friezinnetje