Gestopt met de pil in Juni 2011

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Mammadoe, 6 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. linnie27

    linnie27 Fanatiek lid

    6 jun 2011
    1.389
    0
    0
    @claudia: miss is het morgen of overmorgen ook positief bij jou. En volgens mij zijn er maar weinig mensen bij wie een cyclus precies 28 dagen duurt.

    Ja daarom wacht ik ook ff, omdat ik weet dat je lichaam je voor de gek kan houden.

    Maar er staat bij mij dat ik 2 dagen overtijd ben, maar volgens mij is dat 1 dag. Zondag was dag 28, gister dag 29. Maar je hoort toch bij een cyclus van 28 dagen op dag 29(eigenlijk dus dag 1) ongesteld te worden? Op mijn iphone zeggen ze ik 1 dag overtijd ben. Snap er helemaal niets meer van.
     
  2. claudi6a

    claudi6a Actief lid

    8 jun 2011
    342
    0
    0
    Hahahah ja dat heb ik ook! snap er soms ook niks van hoe het berekend wordt!
    Tja ik hoop het ook! en we knuffelen nu gewoon om de dag! en gelukkig niet omdat het nu MOET hihihih maar omdat het leuk is. Me vriend zei net miss heb ik gister wel raak geschoten hahah. Ik betwijfel het maar het is leuk dat hij ermee bezig is! Ik was idd ook op dag 29 ongesteld geworden. Dus ik denk zoals jij denkt;)
     
  3. linnie27

    linnie27 Fanatiek lid

    6 jun 2011
    1.389
    0
    0
    @claudia: nou miss heeft ie wel raak geschoten, je weet nooit he. De zaadjes kunnen natuurlijk langer leven. Dus positief blijven.
    Maar ik schaam me dood, we hebben het echt al 2 weken niet gedaan. Heb ook heeel weinig zin. En voel me ook niet helemaal goed de laatste dagen. En hebben het druk. Dit weekend waren we allebeu vrij, maar heb het idee dat we gewoon geen tijd hadden voor elkaar. Best jammer. Maar ja.
     
  4. claudi6a

    claudi6a Actief lid

    8 jun 2011
    342
    0
    0

    Ja wie weet! daar hoef je je niet voor te schamen! soms is het idd zo dat er veel tijd overheen gaat.(druk) is geen excuus maar het werkt wel zo. Maar als jullie straks weer gaan knuffelen is het vast geweldig. En als je je niet geod voelt en dus niet lekker in je vel zit moet je er idd niet aan denken en heb je al genoeg aan jezelf! Weet je waarom je je zo voelt? of heb je geen idee waar het vandaan komt?
     
  5. Mammadoe

    Mammadoe Fanatiek lid

    3 jun 2011
    2.169
    0
    0
    Amsterdam
    @Linnie, nou schaam je niet. Hier heeft het ook al weer veel te lang geduurd..... Maar ook zo druk met werk dat ik 's avonds er de puf niet meer voor heb :)
    Ik heb de moed overigens niet opgegeven, maar had geen zin om me gek te maken. De tijd lijkt soms langzamer te gaan als je elke dag weer naar je banner zit te staren en urenlang op het forum zit. haha. Ga nu gewoon niet zo krampachtig er mee bezig zijn en gewoon genieten van de aankomende vakantie :) Mijn Thais weer een beetje aanscherpen haha.
    @Claudia, niet opgeven met je ovutesten, bij mij was hij na 5 dagen ofzo ook in 1 klap knalpositief! Je moet gewoon officieel een stuk eerder beginnen, om uit te sluiten dat je hem niet mist.
     
  6. Satire

    Satire Bekend lid

    24 jun 2011
    851
    0
    0
    NULL
    NULL
    Blergh, ik word gek van dat ontpillen. De hele dag buikpijn, verstoorde stoelgang, rugpijn, moe...ben uit mijn werk direct in bed geklommen en heb een uur in coma gelegen, haha!

    En het allermooiste, ik slik best veel Ibuprofen 400mg i.v.m. hoofdpijn door RSI. Dat kun je nu beter niet doen, dus ik moet maar met de hoofdpijn leven. Hmpfh. Ben blij als ik de ontpil-fase gehad heb!
     
  7. linnie27

    linnie27 Fanatiek lid

    6 jun 2011
    1.389
    0
    0
    Nee is ook zo, maar daarvoor had ik veeel meer zin. En de konijntjes vergen ook wel wat tijd, moet je nagaan met een kind. haha.
    Maar ben sinds vorige week zondag regelmatig licht in mijn hoofd en duizelig. Dat is de laatste dagen erger geworden. Sinds gister voel ik me soort van grieperig, en misselijk denk ik. Moet soms echt mijn kiezen op elkaar houden om niet naar de wc te rennen. En soms gaat het dan weer, en 10 minuten later komt het weer op. Vanavond gaat het weer iets beter.
    En van het weekend was ik ook mezelf niet. Zat niet lekker in mijn vel ofzo. Werd op alles boos wat mijn vriend deed. ZAterdag heb ik gewoon bijna de hele dag zitten huilen, wist niet meer wat ik met mezelf aan moest. Maar ja, zal allemaal wel weer goed komen hoor.:)
     
  8. claudi6a

    claudi6a Actief lid

    8 jun 2011
    342
    0
    0
    @Mammadoe: Ja dat ga ik ook doen! Minder naar die banner kijken en gewoon maar 1 of 2 x per dag op het forum zitten inplaats van elke pauze en weer naar die banner zitten staren! Ik ga gewoon nog door tot zaterdag! Dan gaan we een nachtje weg. Lekker met de BMW op stap dus me gedachten even verzetten!
    @Linnie: Ja laat staan met een kind! dat denk ik ook wel eens bij mezelf! Gister was ik bij een vriendin die heeft een kleine van 8 maanden! die willen niet meer zitten alleen maar bewegen en proberen te staan! Na 4 uur was ik kapot! echt dacht bij mezlef binnenkort is het gewoon 24/7 ik hoop dat ik dat ga trekken.
    Oh die dagen heb ik ook! soms kan ik zijn nek wel omdraaien en heel de dag janken om niks. of teminste dat denk ik dan. Maar als je zulke dagen hebt kan het alleen maar weer beter gaan!
    Gaat vast goed komen! hebben jullie nog leuke dingen in de planning?
     
  9. Steeph1985

    Steeph1985 Actief lid

    8 jun 2011
    182
    0
    0
    Kraamverzorgster
    Limburg
    Hey dames,

    Bij ons zit er soms ook wel 2 weken in, dat we niet knuffelen. Soms komt het er niet van. Linnie, misschien heb je ook wel last van het ontpillen. Of in elk geval racende hormonen.

    Satire: hoop dat je er snel vanaf bent idd.
     
  10. isa091208

    isa091208 Actief lid

    29 jan 2011
    215
    0
    0
    doktersassistente
    utrecht
    linnie: heel begrijpelijk hoor! in dit huishouden staat sex zoiezo op plek 36 ofzo. Wij gaan het nu weer een beetje opkrikken want mijn ei komt er weer aan, maar ook hier een pauze van 2 weken. En dat is voor echt normaal!:$

    mammadoe: heel begrijpelijk hoor. Ik snap precies wat je bedoeld. Zo'n negatieve test hakt er toch best in. Ik moest daar ook eventjes van bij komen. En idd als je veel op het forum zit dan verschuift die banner veel langzamer!
    Geniet maar lekker van je vakantie! Maar je gaat volgende week toch nog niet naar thailand of heb ik het mis??

    satire: ik hoop ook dat je er gauw doorheen bent!

    claudia: dat heb ik nou ook, mijn app geeft ook 1 dag verschil aan, raar he!? De waarheid zal ergens in het midden liggen.

    marilouise: spannend morgen! Als ze zo met je omgaan, dan misschien maar neus in de lucht en wachten tot er weer wat moois op je pad komt. Ik kan niet in je portemonnee kijken maar ook daar valt wel een oplossing voor te vinden. Daarnaast, omdat je al een kindje hebt hoef je nog niet eens de helft aan nieuwe spullen uit te geven dan bij de eerste toch? Succes voor jou!

    ik heb vandaag ook voor het eerst in mijn leven (haha) een ovulatietest gedaan. Wat een mijlpaal, wie had dat gedacht! Ik zie mezelf nog staan in de mediamarkt, een stofzuiger uitkiezen. Ook zoiets raars wat je ooit in je leven gaat doen maar niet in je toekomst plaatje gestopt had, maar toch eigenlijk heel speciaal is :D

    Fijne avond dames, morgen is de banner weer een dagje verder!
     
  11. claudi6a

    claudi6a Actief lid

    8 jun 2011
    342
    0
    0
    @Isa: Ja ik snap er ook niks van! Je moet er ook niet te veel naar kijken.
    Oh wat spannend! Je eerste test hahaha. leuk leuk. ik doe het nu 3 dagen en ben er al weer klaar mee hahah. hopen voor je dat ie snel positief is!
     
  12. femmy79

    femmy79 Actief lid

    12 jun 2011
    255
    0
    0
    Den Haag
    Even snel een berichtje. Vandaag voor het eerst weer gewerkt en het is goed bevallen, alleen op het einde van mijn dienst was ik toch wel wat moe en gaar. Maar ik heb het weer overleefd. Morgen nog een dagje werken en donderdag ben ik een dagje vrij.

    Ik weet niet of het door het stoppen van de pil is, het is een beetje vies, maar ik heb behoorlijk last van obstipatie. Echt hiervoor nooit last van gehad, maar nu drama.:x
    Verder ben ik behoorlijk prikkelbaar (lang leve de hormonen!)

    @ Linnie: spannend hoor, overtijd, ga je morgen testen?
     
  13. linnie27

    linnie27 Fanatiek lid

    6 jun 2011
    1.389
    0
    0
    @femmy: lekker dat het werken goed ging. Ja heerlijk die hormonen he.
    Ik heb vandaag ook beetje last van verstopte darmen volgens mij. Zo voelt het iig wel. Ook knort mijn maag de hele dag maar heb ik weinig trek om te eten.
    Weet nog niet wanneer ik ga testen. morgen, donderdag of vrijdag denk ik. Wanneer het goed voelt. :)
     
  14. Lwal

    Lwal Bekend lid

    2 jun 2011
    662
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ linnie: spannend hoor!! Ben heel benieuwd hoe lang je het vol gaat houden om niet te testen! En al die klachten.. Tja, hoop dat ze goed nieuws betekenen!

    @ Femmy: ja kan me voorstellen dat je moe was na je werk. Schijnt een tijd te duren voordat de narcose helemaal uit je lichaam is! Ik heb nu zelfs nog het idee dat ik veel sneller moe ben dan normaal en de operatie is al 3 weken geleden.

    @ Mammadoe: goh wat een vooruitzicht!! Ik ben jaloers hoor! Ging je nou ook naar Koh Samui? Dat vond ik de leukste plek waar wij zijn geweest!

    @ Isa; spannend de ovutesten!!

    @ Claudia: ja kan me voorstellen dat het wel spannender is zo met die testen en dat je er dan meer mee bezig bent! Maar laat je niet gek maken, het moet vooral leuk blijven (vind ik)


    Bij ons is het ook wel eens zo dat we 2 weken geen seks hebben.. Geen 'tijd' en vanuit mijn kant dan ook even geen behoefte. Soms schaam ik me daar wel eens voor, maarja zo lang de rest gewoon goed zit! Nu is ons seksleven wel weer even opgekrikt met het hele zwanger worden gedoe.. Mijn vriend wil nu elke dag, de hele dag.. Dat hoeft van mij dan weer niet ;)

    De kindjes liggen hier op mijn werk in bed, dus ik ga zo ook maar slapen.. Des te eerder is het morgenvroeg en ben ik weer klaar!
     
  15. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    went snel hoor 24/7 met ene kleine, wij waren toen ook op een bepaald moment helemaal op en hadden iets dus hebben we de kleine uit logeren gebracht zo van dan kunnen wij uitslapen hij was toen ene maand of 7 nou hij had heerlijk geslapen bij oma en wij zaten om half 6 rechtop in bed dus was geen succes, en ja soms zitten wij ook uit te puffen als meneer op bed ligt hij is druk en ja het is ook druk maar als je dan lekker de avond hebt en hij ligt op bed is het echt onze avond

    en soms moeten we even tijd maken voor elkkaar wij regelen dan een oppas en gaan een hapje eten of naar de film verder proberen we ieder weekend een dagje wat als gezin te doen. soms naar het bos maar ook weleens naar de dierentuin ofzo.

    en knuffelen soms vaak soms 2 weken niet.


    ik heb wel goed geslapen maar ben wel nerveus nu voor vanmiddag ik ga zo maar aan de poets, en wens jullie en fijne dag denk dat ik er vandaag niet meer ben ben pas vanavond laat thuis vanaf het werk.

    duimen jullie voor me om een uur of 2
     
  16. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    Zo verjaardag ook weer gehad, het was toch nog best gezellig, maar het scheelt dat je op zo'n moment ook met de rest van de familie zit. Ach ja ze was blij met haar cadeau, dat scheelt ook een hoop. En iedereen wilde foto's zien van de bruiloft :)

    Wij knuffelen tegenwoordig juist wat meer ;) Toen ik aan de pil was, wilde ik niet zo vaak. Was echt alleen in het weekend en als manlief een wedstrijd had alleen vrijdags of gewoon helemaal niet.
    Strax als we voor het echte werk gaan dan proberen we het 1x in de 2 dagen te doen, mits we daar ook zin in hebben natuurlijk. Heb namelijk niet zoveel zin om ovutesten te gaan doen :)

    En inderdaad, de banner schiet niet op als je veel op t forum zit. Maar vind het wel erg gezellig allemaal.

    @ marilouise
    Heel veel succes vanmiddag, zal voor je duimen.
    En wel slim van jullie om zo nu en dan toch een avondje voor jezelf te nemen. Dat ga ik onthouden ;)

    @ satire
    Maar je mag wel paracetamol slikken, of helpt dat niet bij jou??
    Vertel mij wat, wordt ook gek van t ontpillen, hopelijk is het snel voorbij.
     
  17. Satire

    Satire Bekend lid

    24 jun 2011
    851
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Brondy: Je gokt het goed, paracetamol kan ik eten als smarties, het helpt niets. Ik ben veel te gewend aan pijnstilling. Heb gisteravond de hele avond op bed gelegen en films gekeken. Toen zakte het allemaal iets en nu gaat het al beter. Ik ga eens even onderzoeken of er iets is wat je wel mag nemen tijdens een (mogelijke) zwangerschap.

    Maar aan de andere kant, ik ben ook geen watje :p
     
  18. isa091208

    isa091208 Actief lid

    29 jan 2011
    215
    0
    0
    doktersassistente
    utrecht
    lwal: zo'n man die veel zin heeft zou bij mij echt op mijn zenuwen werken haha!

    claudia: a, bij jouw kan het ook niet lang meer duren voordat ie positief is! ik gok op zondag positief. (dan kan het alleen maar meevallen)

    femmy: logisch dat je moe bent! Wat ga je donderdag doen? Lekker in je bed meuren en bank hangen of er op uit? Volgens mij wordt het lekker weer. Dus in een parkje chillen zie ik wel zitten!
    Obstipatie komt ook veel voor bij (vroege) zwangerschap. Door hormonen wederom, dus wie weet ook wel bij het ontpillen!

    jemig linnie, wat een geduld heb jij! haha! Al die symtomen: DOE DIE TEST NOU GEWOON!! haha!:p je laat ons veel te veel in spanning zitten!

    marilouise: idd filmpje pakken is leuk.. Maar vind dat meer iets voor de winter. Kan me niet meer herinneren dat O en ik samen naar de bios zijn geweest. Wel 2 keer gemiddeld 1 keer per jaar een weekendje zonder isa weg. Dit jaar zitten we al op 2, maar dan is het maar 1 nachtje zonder haar. Wel lekker en belangrijk af en toe , qualitytime voor elkaar. Onze relatie krijgt daar altijd overduidelijk een boost van.:D
    Uiteraard duim ik voor. Gaat rins eigenlijk naar een kinderdagverbljf ofzo?

    Brondy: leuk verjaardagen. Althans, vind ik meestal wel, zeker als het niet bij ons thuis is. Geen rompslomp en lekker wijntjes drinken overdag. haha!
     
  19. Debby1

    Debby1 Bekend lid

    6 jun 2011
    503
    0
    0
    Intercedent
    Gelderland
    Goedemorgen ladies,

    Ben jullie nog niet vergeten hoor, maar heb zoals gezegd een drukke week ;) dus ff snel een groet van mij!

    Mammadoe, ik kan me voorstellen dat je zo teleurgesteld was/bent hoor! Maar nu vol goede moed de volgende ronde in he!

    Marilouise, succes vandaag! Laat je niet gek maken!! En indd kan ik me voorstellen dat de sfeer zo ook niet relaxed meer is! :(

    Steeph, wanneer ga jij testen? Ik denk ik zaterdag...
    Heb nu overigens weer helemaal geen klachten, zo raar zo'n vrouwelijk lichaam, pfff....

    Isa, toch maar op de ovu testen? Spannend hoor, wat geeft ie nu aan?

    Wij zijn indd blij met de schuttingen alleen hebben we geen mega tuin en dus gekozen voor combi schuttingen en 'gaas' waar klimop etc. tegenaan kan. En dat is nu nog erg doorzichtig haha! Dus niet topless ;) en verder is de tuin nog een enorme zandbak! Stukje bij beetje wordt het mooier. We gaan van de week voor stenen kijken en voorbeelden/ideeën bij Intratuin enzo.

    Ik geloof dat ik nu wat meiden heb overgeslagen met reactie, sorry daarvoor, maar hier haak ik weer aan ;) moet ook nog werken tussendoor :p

    Fijne dag!

    xx
     
  20. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    ja Rins gaat 3 dagen per week naar het kdv hij vindt het echt heel erg leuk daar, maar als ze me op de zaak uitkopen is het de bedoeling dat ik voorlopig thuis blijf merk dat ik er best wel wat moeite mee heb om de opvoeding te "delen" en met het oog op een 2e bij rins ben ik ook het 1e hele jaar thuis geweest helaas noodgedwongen maar op zich wel alles mee kunnen maken.

    maar ja de peuterspeelzaal zit ook vlakbij !

    en ik wil zoiezo weer gaan leren ook.
     

Deel Deze Pagina