Mijn dochter vind de tuitbeker ook niks. Ze zit er alleen maar op te kauwen Af en toe drinkt ze uit een oefenbeker dat gaat wel redelijk maar de fles blijft nog favoriet.
Hier gaat een zachte tuit nog redelijk, maar het blijft echt bij slokjes terwijl een fles sneller leeg gaat. Wel drinkt ze dagelijks wel uit een gewone beker. Veel morsen maar ze vind 't geweldig leuk! Ik ga denk ik toch die nuby beker ook maar halen, zag hem vanmiddag.
Hier ook allerlei tuitbekers geprobeerd en nu eindelijk geslaagd met de Nuby-tuitbeker (kan er natuurlijk ook aan liggen dat ze nu weer wat ouder is, maar ja).... Dat gaat goed en ze heeft het eigenlijk op vakantie geleerd met water, daar was het warm en vond ze het lekker om ook gewoon water uit de tuitbeker te drinken... Gaat wel met kleine slokjes en als ze wat meer drinkt loopt de helft weer uit haar mond!! Nu thuis zijn we ook de melk bij de middagboterham uit de tuitbeker gaan geven en dat gaat eigenlijk ook wel goed! Gewone beker heb ik wel geprobeerd, maar dan moet ik hem wel zelf vasthouden en kleine slokjes geven. Als ze hem zelf vast houdt dan ligt alles op de grond en over haar heen ben ik bang!! Ze slaat/tikt er nogal graag mee op tafel na een slokje.... Maar dat in bad oefenen is eigenlijk wel een goed idee!!
Mijn zoontje heeft al die tuit beker dingen nooit gesnapt. Met 9 maanden een Mykko 360 graden beker gekocht. Een gewone beker met een ring erin. Daar moeten ze op dezelfde manier uit drinken als uit een gewone open beker. Als ze dan iets te wild doen is niet meteen de hele beker leeg. En die snapte hij meteen. Vanaf een maand of 11 gewoon uit de gewone open beker. Hij heeft nu ook nog een rietjes beker van Nuby. Die gebruiken we alleen voor onderweg als we in de stad zijn ofzo en hij zit in de kinderwagen.
Ik zou inderdaad het cb-boekje lekker links laten liggen. Moeten moeten moeten, niets moet, ieder kind is weer anders toch? (vooral nu bij mijn 2e, met veel dingen veeg ik echt mijn nou je weet wel mee af, ik doe het toch op de manier hoe het mij uitkomt) Ik geloof dat Sasha ook pas na de 1 jaar was, toen ze uit een tuitbeker ging drinken, met die zachte trouwens van nuby, harde heeft ze nooit wat aan gevonden. Bekertje ging wel redelijk, fles nog nooit gehad-gepakt. Ze gaf de voorkeur aan mama denk ik Rietjesbeker hier wel gehad toen ze wat ouder was, ideaal vond ik die. Die van Nuby zijn antilek. (behalve als je ze in de afwasmachine hebt gestopt, schijnen ze toch niet goed tegen te kunnen haha)
Even om te relativeren: In het Oei-ik-groei boek staat dat een kind van 12 maanden de tafel kan helpen dekken en zijn eigen bord en bestek zal opruimen.. Kun je alvast aan de slag met oefenen (toen mijn kinderen in die leeftijd zaten hadden wij hier ook een topic hierover, was lekker kostelijk lachen ) -> berg die boeken maar gewoon in de kast, en vertrouw op je meisje. Die leert het echt wel hoor, alles op zijn tijd..
Hier snapten ze de tuitbeker niet echt, gingen er alleen maar op kauwen. Bij Lisa wel logisch omdat ze al maanden niet had gedronken, maar ook Eva zat er alleen maar in te bijten en mee te gooien. Toen met een gewone beker gaan proberen (daar moeten ze uiteindelijk toch uit gaan drinken) en met 8 maanden ging dat al heel goed, Lisa drinkt zelfs vanaf 8,5 maand alles uit een gewone beker (na 6 maanden helemaal niet gedronken te hebben).
Ja inderdaad, ze wordt al groot! (gelukkig is ze klein van stuk, m'n kleine humpie ). Jou lang niet gezien hier, leuk je weer eens te zien!
Mijn dochtertje heb ik leren drinken uit een speciaal oefenbekertje van difrax, zit een randje aan waar het mondje goed omheen past. Bekertje niet meteen volgooien maar kleine beetjes geven. Tuitbeker werd ons afgeraden.
Dat is heel verschillend. Mijn oudste begreep pas hoe die tuitbeker werkte met een maand of 9 a 10, terwijl ik al een tijdje aan het oefenen was. Met een gewone beker ging alles gewoon er overheen, dat was ook geen succes. Bij de tweede had ik hetzelfde verwacht en met 6 maanden dacht ik maar eens beginnen te oefenen en vanaf de eerste keer slokte hij zo die beker leeg alsof hij nooit anders gedaan had. Hij dronk een paar maanden later ook gewoon alles uit een normale beker.