Mijn eerste kindje bleef lang zitten en ben ik uiteindelijk ingeleid met 42 weken. Jammer, want daar ging mijn thuisbevalling. Zijn er hier meer vrouwen met deze ervaring? Kwam de 2e wel eerder en spontaan? Met hoeveel weken kwam de 2e?
Ik lees even mee Mijn verhaal is iets anders, in de zin dat ik van mijn eerste uiteindelijk toch nog spontaan ben bevallen met 41+6 weken. Echt op de valreep dus... Ik ben in ieder geval benieuwd naar de ervaringen van andere lang overtijd-lopers
Helaas, hier niet. De eerste is ingeleid met 42 weken en de tweede is ingeleid met 41 weken (op eigen verzoek want had geen zin om nog een week te wachten).
Ja, ik twijfel dus heel erg. Gewoon met 41 weken alvast inleiden of toch afwachten en hopen dat het in die week nog spontaan begint. Ik ben zo bang voor een 2e inleiding.. Ben nu overigens 31 weken, dus heb nog even om erover na te denken. Nog vrouwen met andere ervaringen?
ik ben erg benieuwd naar de ervaringen hier. ik hoop je binnenkort te kunnen laten weten, ben bij de eerste ingeleid met 41+5 en nu is het afwachten...
Wow! ik hoop het ook zo. Al die toeters en bellen aan je lijf met zo'n inleiding. Dit keer wil ik eigenlijk gewoon thuis bevallen. Hoop dat het gaat lukken, anders ziekenhuis zonder inleiding. Heb jij de weeën anders ervaren als ze spontaan komen ipv opgewekt? Ze zeggen wel eens dat weeën bij een inleiding pittiger zijn.
hier de eerste "spontaan" gekomen 1 dag voor ik ingeleid zou worden. zondag avond begonnen de weeen, was toen precies 42 weken, zou de dag erna ingeleid worden. Meiske uiteindelijk geboren met 42+2. Tweede ging ik met 40+2 naar de gyna om inleiden te bespreken (liep al de tijd gewoon bij VK, maar trok het niet meer) uiteindelijk bleek daar dat ik al 7 cm ontsluiting had, inleiden was dus niet meer nodig en mijn andere meiske had ik 1,5 uur later met 40+2 na een spontane maar onopgemerkte bevalling in handen
Ik hoop nu ook op een natuurlijke bevalling. Bij de eerste werd ik met ruim 42 weken ingeleid en ik vond het nogal heftig. Ik zou dolgraag nu op een natuurlijke manier bevallen.
Bij de eerste ben ik met 41+6 (vrijdagochtend) naar het ziekenhuis gegaan. Er was nog geen ontsluiting, geen verweking, niks dus ik kreeg een hormoonveter ingebracht. Die deed wel iets maar niet veel dus in het zh gebleven die nacht met een nieuwe veter. Om 2 uur ;s nachts nam mijn lichaam het zelf zo zoetjesaan over. Ik hoefde geen weeënopwekkers oid, ook niet nadat ik zaterdagavond rond 18 uur een ruggenprik kreeg. Om 23.30 is ze geboren. Nog erg weinig vruchtwater en een kleine placenta dus ook een klein meisje (zit in de familie hoor). Om andere redenen (infectie) moest zij een weekje in het zhh blijven. Bij de tweede zwangerschap direct aangegeven niet tot 42 weken door te willen blijven lopen en inmiddels zijn ze daar ook een stuk makkelijker mee. Dus met 40+5 gestript (had al 2 cm) maar deed niet meer dan een valse start opwekken . Toen met 41 weken 's ochtends naar het zh, besloten tot inleiding de dag erop maar door toucheren enzo kreeg ik de eerste wee in de auto terug naar huis, hihi. Gelukkig is het maar 10 minuutjes rijden. Die avond om 22 uur is de tweede geboren in hetzelfde ziekenhuis waar ik die ochtend was , ook niet meer zoveel vruchtwater over (had de gyn die ochtend op de echo al gezien) en een kleine pacenta en een klein meisje weer. Maar goed, ik wilde zelf in het ziekenhuis bevallen beide keren dus ben erg tevreden geweest met de gang van zaken.
Ja, bij de eerste ingeleid met 42 weken en bij de tweede kwam het spontaan op gang met 41.5 weken. Een wereld van verschil, helaas had ik de pech dat het beide keren op een ks is uitgelopen waardoor het toch allemaal heel medisch is verlopen.
hmmm lees nog niet veel hoopgevende berichten.. @ Duimerijntje: ik zit over hetzelfde te dubben als jij.. ben van mijn dochter met precies 42 weken na inleiding (22 uur zelf gezwoegd en uiteindelijk een KS) nu wil ik eigenlijk niet tot 42 weken doorlopen omdat ik zoiets heb van als mijn lichaam het voor die 42 weken niet zelf doet, dan daarna waarschijnlijk ook niet meer, maar ja met 41 weken inleiden ontneemt je wel een week de kans op spontaan bevallen
Ik ben bij alle 4 ingeleid, met resp 42 wkn, 42 wkn en 2 dgn, 41 wkn en 40 wkn. Ik weet niet beter..!
Inderdaad nog weinig hoopgevende berichten. Maar het zijn er een paar, dus hopelijk zit het er voor meerdere van ons in. Wat lijkt me het heerlijk als het mij ineens overkomt met 40+6. 41+5 ook wel, maar weet niet of ik er dan nog hoop in heb en misschien heb ik me dan al in laten leiden. Zal sowieso tot 41 weken wachten en daarna bekijk ik het per dag of ik er nog vertrouwen in heb. Liefst nog wat meer succes verhalen dames!! We hebben wat moed nodig!!
NIet ikzelf, m'n vriendin: 1e, 42 weken precies ingeleid. 2e, 41+5 spontaan gekomen (en wat ik volgens mij las dat je graag zou willen, thuis)
Ook dat is inderdaad nog een geval van twijfel. Laat ik me dit keer weer strippen. Vorige keer met 41+3 nog gestript. Helemaal beurs van onder, maar behalve dan dat het 1 cm extra ontsluiting opleverde, zette het geen bevalling in gang.
Ik ken iemand die die de nacht voor ze ingeleid zou worden met 42 wk. toch nog spontaan beviel van haar 1e kindje. De 2e is met 40 wk precies geboren. Dus het kan best Wat betreft het strippen snap ik je twijfel! Ik ben bij de 2e met 41 wk gestript en ik was goed te strippen zei de vk, het was ook echt een vreselijk gevoel brrr... Ze zouden me 2 dg. erna nog een keer strippen in het zkh zeiden ze maar ik weet niet of ik dat dan nog gedaan had. Gelukkig kwam ons meisje direct na die eerste poging dus hoefde die keuze niet te maken. Tja, lastig allemaal... Hopelijk komt je kindje gewoon spontaan voor de 40 wk
@duimerijntje: ik zou zelf ook niet hebben gewacht denk ik, maar ik had geen keus. Bij mij wilden ze ook de tweede keer niet inleiden voor de 42 weken. Ze zeiden dat dit keer het kindje vast niet zo groot zou worden als de vorige keer. (wel weer 10 pond)
Jammer maar helaas hier geen positief bericht. De eerste met 41+5 ingeleid, de tweede met 41+4. Ik verloor op de paaszondag wel de slijmprop en had 's nachts serieuze weeen, mooi om het kwartier maar na een paar uur weg weeen. Dus dinsdag na pasen 's ochtends om half 8 melden op verloskunde, half 9 aan infuus en om 14.38 was ons meisje er. De vk en de gyn hadden gelijk in begin van de zwangerschap al gewaarschuwt dat we er rekening mee moesten houden dat deze uk ook weer langer bleef zitten. Was hun ervaring in ieder geval. En jammer genoeg voor mij kregen ze gelijk. Ik had het graag ook een keer helemaal zelf en samen met de vk gedaan in plaats met een gyn die je voor de rest niet kent (had ik die dag net de twee gyns die ook samen de bevalling van de oudste hadden gedaan)