De spruitjes en het preitje van juli 2011

Discussion in 'Algemene clubs' started by Bd81, Jul 3, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bd81

    Bd81 Fanatiek lid

    Jun 5, 2007
    2,754
    1
    0
    Elio; pfff ik heb het ook gehad hoor. Hele nacht krampen en pijn in mijn rug en dat helemaal voor niets pffff, wat een tegenvaller.
    Net nog maar ff geslapen en nu maar uit bed anders slaap ik vannacht weer niet. Jij nog last gehad na vannacht of zijn onze lichamen ons gewoon aan het uitproberen?
     
  2. Flash

    Flash Lid

    Feb 23, 2011
    82
    0
    0
    Zo in m'n 4e berichtje even het lijstje aangepast (tijdstip was niet helemaal goed en nog 2 namen dikgedrukt)

    Bevallingslijst:
    11 april 2011 - Ons Kleintje - 2 zoontjes - 27+4 - borstvoeding (grotendeels nog via kolf, deels direct vanaf de borst!) - zkh- (7 juli 2011)
    28 juni 2011, 6.05u - Sucre - Zoontje Daan - 39+2 - 3720gr - 50cm - borstvoeding - thuis (3 juli 2011)
    4 juli 2011 -06:37- Lovekees - Dochtertje Elina Tineke -39- 3170gr- 48cm- thuis - borstvoeding (11 juli)
    5 juli 2011, 7.50u - Meid - Zoontje Senn - 39+3 - 3610 gr - ziekenhuis (9 juli 2011)
    7 juli 2011, 16.51u - Marrie28 - Dochtertje Aline - 38+6 - 3915gr - ziekenhuis - borstvoeding (15 juli)
    10 juli 2011, 10.55u - Flash - Zoontje Pieter - 40+3 - 3270 gr - ziekenhuis (7 juli 2011)
    12 juli 2011, 16.28u - Supernova - Zoontje Daniël - 40+2 - 4070 gr - ziekenhuis (10 juli 2011)
    13 juli 2011, 2.36u - Ientje - Zoontje Sascha - 40+5 - 4250gr - 52cm - ziekenhuis (8 juli 2011)
    15 juli 2011, 13,29 - AnkeM - Dochtertje Birgit Alicia - 40+3 - 2930gr - ziekenhuis (12 juli 2011)
    17 juli 2011, 23.51u - Julia6 - Zoontje Yuri - 39+6 - 2900gr - 49cm - thuis (18 juli 2011)
    18 juli 2011, 20,04u - Vivelafete - Dochtertje Saartje - 39 - 3500gr - ziekenhuis (25 juli 2011)

    Al 8 jongens en 4 meisjes geboren.

    Uitgerekende data:
    11 juli 2011 - pina (33) - 1e kindje - thuis? - bv
    13 juli 2011 - Misty1984 (27) - 1e kindje - thuis - bv
    23 juli 2011 - bd81 (29) - 2e kindje - ziekenhuis - bv
    28 juli 2011 - MiRowsu - 1e kindje - ziekenhuis - fv
    28 juli 2011 - Daffie (27) - 1e kindje - ziekenhuis - bv
    30 juli 2011 - elionorah (29) -2e kindje - ziekenhuis - bv
    31 juli 2011 - annneliesje (29) -1e kindje - ziekenhuis - bv
    2 aug 2011 - Mamanini - 1e kindje - thuis - bv

    Wij verwachten nog 6 meisjes, 1 jongen en van 1 kindje is het geslacht nog onbekend.

    Afspraken:
    21 juli - Misty controle gyn (CTG + echo)
    25 juli - Annelies - controle gyn

    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Vlindertjes: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Inger1979
    Blike1987
    MMM



    Buddies:
    Julia - Ientje
    BD81 - Vive la Fête
    Sucre - Elionorah
     
  3. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    Feb 6, 2008
    3,639
    0
    0
    Gelderland
    Bd en eli, wat balen dat het niet heeft doorgezet, ik had goede hoop!

    Bd, kan me voorstellen dat je er helemaal doorheen zit na zo'n nacht, bah! En eli, hopelijk vandaag nog een paar cm erbij?

    Ben wel heel benieuwd naar misty trouwens!

    Vive, al ontslagen?

    Pina veel succes, bennieuwd of strippen gaat lukken!

    Sucre, de stad in? Zal wel druk zijn ivm 4daagse of ga je Arnhem in?

    Ons kleintje, hoe gaat het vandaag met je meid? Knuffel!

    Buddy, where are you?

    Meid, heulemaal gelijk! Maar gelukkig type ik de meeste berichtjes (behale bevallingsverhaaltje) op iPod in bed, gna gna!
    Mooie nachten maakt jullie senn zeg! Heerlijk, laat hem dat Yuri in zijn oren fluisteren die heeft, zoals ik ook anderen al heb horen zeggen, een wakkere nacht en een slapende dag achter de rug.

    Vandaag pikken we nog een dagje bso en kdv mee en zijn hub, Yuri en kraamzorg thuis dus wij duiken nu allemaal - nah ja.... Doe maar zonder kraam - ons bed in!

    Eerst badje zit erop, kereltje heeft ervan genoten en papa is het niet verleerd :)

    truste en rommelende meiden, hopelijk zet het snel door, lijkt me mega vermoeiend anders - dikke knuffel!
     
  4. SupernovA

    SupernovA Fanatiek lid

    Nov 27, 2010
    1,419
    0
    0
    Zuid Holland
    Vive: Yay!!! Gefeliciteerd met je meisje! Geniet van haar, je hebt lang genoeg naar haar uit mogen kijken!!!

    Juul: 2 x persen, woww! Zal zeker even wennen zijn dat je jongste niet meer de jongste is. Hoe reageren de broers op hun kleine broertje?

    Sucre: Balen van familie perikelen! Niet echt leuk in deze tijd, maar laat het je niet weerhouden om van je gezinnetje te genieten hoor!

    Eli: Spannend, spannend, spannend!

    Ons Kleintje: och meid toch, niet gek, na al die weken! Ik hoop dat je lieve mensen om je heen hebt die je op vangen!

    Bd: jij ook, spannend! Oh, lees net je volgende berichtje, balen! Af blijven wachten dus.

    Pina: Succes hoor! Ben benieuwd!

    Hier: De Filipijnse maaltijd van de KV ging er goed in, eigenlijk TE lekker, vriend heeft zich bijna misselijk gegeten :D.
    De kleine man is wat meer wakker overdag en slaapt wat meer in de nacht. Na zijn flesje in de nacht slaapt ie weer lekker in, ipv een huiluur. Dus dat is wel fijn.

    Vanochtend heeft ie even lekker bij mij in bed gelegen. Heerlijk, zo'n hummeltje tegen je aan. De kleine zuchtjes en smakjes, af en toe 1 oogje open en dan weer weg zakken. *genieten!*
     
  5. SupernovA

    SupernovA Fanatiek lid

    Nov 27, 2010
    1,419
    0
    0
    Zuid Holland
    Hier een foto van mijn kleine man!
     
  6. Bd81

    Bd81 Fanatiek lid

    Jun 5, 2007
    2,754
    1
    0
    Nova: wat een schatje!!!!!!!!!!!

    Hier nog geen verandering. Net ff lekker gedoucht en moet om 5 weer bij vk zijn. Geplande afspraak moest ik gewoon door laten gaan zodat ze straks nog even kunnen kijken en alles kunnen checken. Kleine was nog steeds niet ingedaald, zoals verwacht. Straks toch maar even bespreken dat ik het zo geen 2 weken meer trek, zeker niet met die slapeloze nachten.
     
  7. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    Jan 16, 2011
    3,569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    @ supernova, wat een plaatje is het zeg. Genieten hoor zo'n heerlijk manneke dicht bij je. Hoe lang heb je nog kraamzorg ?

    @ mirowsu, volgens mij las ik ergens anders op het forum dat ze is bevallen.

    @ julia, lekker een extra slaapje overdag. Geniet er van ennuh hopelijk gooit Yuri snel zijn ritme andersom.

    @ BD en Elio, bah, dikke knuf vanaf hier.

    @ Bd, succes vanmiddag bij de controle. Ben benieuwd of ze iets kunnen doen.

    Ik ben benieuwd of Misty al is bevallen.

    Hier een drama-nacht gehad, het rommelde behoorlijk, maar doorzetten ho maar. Dus ik ben er op een gegeven moment maar uit gegaan. Vanochtend nog even erin gedoken en pas tegen 10 uur weer wakker geworden.
     
  8. Marrie28

    Marrie28 Fanatiek lid

    Jun 27, 2007
    1,711
    0
    36
    @ Vive: hoera! Ze is er! Gefeliciteerd met jullie kleine Saartje. Nu eerst uitgebreid kennismaken met elkaar. Enjoy!
     
  9. ientje

    ientje Fanatiek lid

    Jun 7, 2010
    2,999
    0
    36
    Hoi meiden, even gauw een berichtje van hier, we beginnen in een ritme te komen!
    Kleine man had nogal last van krampjes, en ik van stuwing. Die combi was een ramp met bv geven, dus hij heeft een aantal keer alleen maar kunstvoeding gekregen, dmv een spuit in zn mond laten druppelen. Nogal vermoeiend ;) en hij had moeite om aan te komen mede daardoor.
    Intussen heeft ie de afgelopen 24 uur alle voedingen moeiteloos aan de borst gedronken, dus dat is helemaal super! En hij is ook weer aangekomen vandaag. Precies 4 kilo, dus we gaan de goeie kant op.
    's Nachts slapen we nu goed, dus ik begin weer een beetje tot leven te komen ;)
    Vandaag voor 't eerst lekker naar beneden en op de bank, had er eerder totaal geen behoefte aan! Lekker op mn bedje vond ik best.
    Kraamhulp is vandaag voor het laatst geweest, vanwege drukte moest ze de laatste dagen 'smiddags naar een ander gezin. Maar dat kostte ons maar 2 a 3 uurtjes per dag, dus dat viel best mee. Toen ze weg was, ging ik even in het zorgplan kijken, had ze achterin een paar lieve gedichtjes geschreven, en bedankt, boehoooeehh tranen met tuiten! Hub snapte dr niks van, maar ik stroomde even over van gelukjes.

    Sorry, beetje (boel) ego, maar ik kom echt een dezer dagen weer helemaal bijkletsen hoor! Nog even te druk met aanpassen aan deze nieuwe happy situatie :)
    Dikke knuffels voor iedereen!
     
  10. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    Feb 6, 2008
    3,639
    0
    0
    Gelderland
    Nova, wat een knapperd!

    Hoe gaat het hier met iedereen? Och, ik zit toch zo lekker heel de dag al op mijn bedje te genieten. Alleen vanmorgen even naar beneden geweest, de jongens daarna naar de bso en kdv en ik zit prinsesheerlijk te genieten en niks te doen. Begin inmiddels aardig formaatje pamela te ontwikkelen en de eerste auwtjes bij aanleggen zijn een feit. Echter, de naweeen lijken al iets minder heftig, dus daar ben ik blij om. Zal zo ook even een fotospam houden hier ;)

    Nog geen nieuws van Misty?

    Bd, hoe was het bij de vk?

    Eli, nog iets gaande?

    Annelies, ohhh alweer een brakke nacht, meid trek je het nog een beetje?

    Ien, jij dus geen kraamzorg meer, boehoeeeee! Hormoontjes doen hun werk goed! Wel fijn dat hubje nog zo'n tijd vrij is toch? Heerlijk! Krijg je veel bezoek of doe je het rustig aan?

    Vive, al thuis met Saartje?

    Sucre, nog wat leuks gedaan vandaag?

    Wie wat waar wanneer nog meer, ik probeer het bij te houden maar ben vast de helft vergeten.

    Tot later! :)
     
  11. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    Feb 6, 2008
    3,639
    0
    0
    Gelderland
    De trotse broer. (die inmiddels is verhuisd naar 'middelste' ipv jongste)
     
  12. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    Feb 6, 2008
    3,639
    0
    0
    Gelderland
    'Punk' is mijn achternaam...
     
  13. Elionorah

    Elionorah Bekend lid

    Jun 14, 2010
    761
    0
    0
    Nurse
    Amsterdam
    Wow Juul, mooie foto's van mooie kindjes!!

    @voorwerk, hier blijft t wat onrustig, t zet niet door helaas.
    Dus m'n buik is helemaal beurs, en m'n rug doet zeer.
    Hubby wil dat t vandaag of morgen gebeurd.
    Ik ook wel, maar dan moet de vk denk ik de vliezen breken.
    Ik durf eigelijk nog niet zo goed te bellen naar vk hierover.
    Toch zie ik er wel tegenop om zo nog dagen door te gaan.
    What to do? Die contracties doen wel echt pijn.
     
  14. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    Jan 16, 2011
    3,569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    Owww wat een droppies zeg Julia. Dat is toch wel om enorm verliefd op te worden.

    @ elio, ik zou gewoon weer bellen. Dan word ook goed duidelijk dat je het niet meer trekt.

    Ik ben gewoon enorm brak op het moment en mijn humeur is tot op het nulpunt gedaald. Nog even af zien; ben ondertussen lekker de tour aan het kijken, wat spelletjes aan het doen en aan het zoeken voor een leuke er-op-uit bestemming voor als ik er weer een beetje bovenop ben.
     
  15. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    Feb 6, 2008
    3,639
    0
    0
    Gelderland
    @Eli, ik zou ook bellen hoor. Dan zijn ze vast op de hoogte en stel het gaat zo door en je trekt het morgen of overmorgen echt niet meer, dan zijn zij al op de hoogte omdat je al eerder e.e.a. hebt aangegeven.

    Annelies, wanneer heb jij weer een controle afspr staan? (heb even geen lijstje in mijn hoofd :) )
    Gelukkig wat afleiding, maar het duurt en duurt maar op deze manier, hopelijk snel een bevalling in het vooruitzicht, slopend dit! Knuffel!!
     
  16. SupernovA

    SupernovA Fanatiek lid

    Nov 27, 2010
    1,419
    0
    0
    Zuid Holland
    Juul: wat een mooie mannen op jouw gespamde foto's! De jongste-nu-middelste ziet er erg trots uit met zijn kleine broertje in zijn armen. Mooi hoor!

    Eli: gewoon bellen hoor! Het is ook niet goed als je er doorheen zit!

    Anneliesje; nog een leuke bestemming kunnen vinden voor erop uit?
     
  17. Pina

    Pina Actief lid

    Nov 22, 2006
    467
    0
    0
    zelfstandig ondernemer
    Zuid-Holland
    @ Julia: Wat een schattige foto van trotse broer met punkie! Erg lief!

    @ Nova: Jij ook al zo'n knapperd! Mooie foto!

    @ Bd: Bij jou dus ook nog niets ingedaald. Bij mij ook nog helemaal niet, bleek bij strippoging dus ook dat er echt nog geen haast wordt gemaakt daarbinnen. Ze schijnt het wel naar d'r zin te hebben en spartelt nog vrolijk rond. Strippen was dan ook niet mogelijk.

    Ik denk wel dat ze een beetje op me lijkt, ik was vandaag nog druk aan het werk, dus misschien stellen we allebei dingen gewoon uit tot het uiterste moment, haha!

    Groetjes Pina
     
  18. AnkeM

    AnkeM Fanatiek lid

    May 21, 2011
    2,278
    1
    0
    HI daar ben ik weer even. Zit met Birgit op schoot, ze heeft krampjes, echt zovzielig. Gelukkig komt het er nu allemaal uit, kind van d'r vader zo te horen en ruiken. :D

    Julia van harte met je zoon Yuri, mooie foto's en wauw wat een bos haar!
    Vive gefeliciteerd met Saartje, leuk nu een meisje.
    Nova, wat een knappe vent!

    Ons Kleintje Ik wens je veel nieuwe kracht en sterkte toe voor jou, hopelijk heb je een sterke schouder in de buurt.

    Verder alles goed hier, nog niet veel bezoek gehad maar dat is eigenlijk wel relaxed. Leuke kraamhulp en de zon schijnt eindelijk weer!
     
  19. Bd81

    Bd81 Fanatiek lid

    Jun 5, 2007
    2,754
    1
    0
    Julia: Pamela is er dus niets bij haha. Pijn valt mee?
    Die eerste foto is echt schattig, trotse broer!

    Ien: lief van de kraamhulp die gedichtjes. En die hormonen he...

    Elio: mijn vk (had weer die minst leuke) ziet geen nut in eerder actie ondernemen hoor. Ben nog geen 40 weken dus nog erg vroeg zegt ze pffff....

    Anneliesje: Erg he de tijd doden. Vind hier ook verschrikkelijk hoor. Kleintje kom maar op dan hebben we tenminste wat te doen. Ik heb vanmiddag ook een weekje weg geboekt met schoonouders. Gewoon NL hoor, naar limburg. Vriend lekker fietsen en wij er lekker op uit. Twee vliegen in 1 klap.

    Pina: dus je kon niet gestript worden. En wat is er nu afgesproken?

    Net dus op controle geweest. Gaf dus aan wat ik al verwachtte. Volgende week gewoon controle. Heb wel zelf aangestuurd op strippen, dus als het mogelijk is volgende week woensdag strippen. Mocht dit niets uithalen dan nog een week wachten en pas bij 41,5 week door naar gyn. Daar krijg je dan eerst standaard onderzoek (ctg, echo, bloed, urine, etc) en dan pas paar dagen later inleiden.
    Ze gaf aan dat als je nu in gaat leiden het risico groter is op complicaties omdat je lichaam er nog helemaal niet klaar voor is. Daarnaast kan het veel heftiger zijn en is de vraag of het wel doorzet. Ze willen dus zeker tot volgende week wachten en kijken of strippen mogelijk is.
    Had weer die minst leuke vk, maar ze was nu wel minder bot dan vorige keer.
    Heb wel aangegeven dat ik hoop dat het eerder komt en dat ik het niet zie om tot 42 weken te blijven lopen.
    Afwachten dus, hopen op gebroken vliezen dat is het enige wat nu de bevaling op kan wekken......
     
  20. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    Jan 16, 2011
    3,569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    @ julia, je ticker moet nodig aangepast worden :D Ik heb trouwens pas maandag weer een afspraak. Dan is R. ook vrij dus die gaat lekker met me mee. Ik ben ook nog geen 40 weken he, dus echt klagen mag ik niet.

    @ bd, bah wat vervelend zeg dat er nog niets gedaan kan worden. Wel logisch dat ze niets doen als het kwaad zou kunnen, maar het is wel enorm balen, omdat je er op een gegeven moment zo doorheen gaat zitten.


    @ anke, oww wat zielig krampjes :( Wel lekker dat er nog niet zoveel bezoek is geweest, zo kun je lekker aan elkaar wennen.

    @ supernova, neehh nog niet echt iets leuks gevonden. Ik zoek nog even verder :)

    @ sucre, hoe is het met je ?
     

Share This Page