Maart 2012 Mama's!!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Tara86, 24 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Burberry

    Burberry Actief lid

    21 dec 2007
    417
    0
    0
    hoi,ik heb die zetpillen(emasefene) ook vanmiddag opgehaald. tot nu toe niet ingenomen omdat hubby mij hier hele tijd bang maakt, van kan het geen kwaad voor de baby,je bent bijna 8 weken,ongeboren vrucht is zooo kwetsbaar enzo enzo..dus wordt hier langzaam beetje gek.:(

    wat ik ook niet snap is dat in de bijsluiter staat dat je het max 7 tot 10 dagen mag gebruiken? en daarna dan? wat heb ik eraan als het maar voor tijdelijk is en ik me daarna weer onwijs misselijk voel...:(
     
  2. Burberry

    Burberry Actief lid

    21 dec 2007
    417
    0
    0
    echt waar?? dat wist ik niet,nou klaten we hopen dat het echt zo is, heb a.s donderdag me eerste echo en ben toch wel zenuwwachtig hoewel die misselijkheid natuurlijk ook wel positieve seintje is;)
     
  3. naatje218

    naatje218 Actief lid

    21 jul 2007
    259
    0
    0
    Meiden, ik lees nog steeds mee, maar lig in het ziekenhuus vanwege uitdroging.. Ik bleef maar spugen en de medicatie van de ha werkte niet helaas.. De echo,van beebje wad gelukkig goed!!

    Alle nieuwr zwangerwn, gefeliciteerd!

    Groetjes naatje
     
  4. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    O jee Naatje dan is het wel heel heftig bij jou meis, nou ik hoop dat je daar snel opknapt en weer lekker naar huis mag om van je zw.schap te genieten
     
  5. Laurie

    Laurie Fanatiek lid

    29 feb 2008
    2.188
    1
    0
    Personeelsfunctionaris
    Naatje: jeetje, sterkte!

    Ik ben bij vlagen misselijk, heb in de avond echt een enorme buik die ook echt al zwanger en strak aanvoelt. Voel ook steeds dat er iets in mijn buik gebeurd (geen pijn of kramp)
    Verder zijn mijn borsten erg gevoelig.

    Ik kan op het moment dus niet "vergeten" dat ik zwanger ben daarvoor merk ik teveel op dit moment.
     
  6. Burberry

    Burberry Actief lid

    21 dec 2007
    417
    0
    0
    @naatje: jeetje wat heftig zeg!!hopelijk mag je snel naar huis.sterkte!
     
  7. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    @naatje, jeetje das ook wat! hopelijk knap je snel weer op
     
  8. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Naatje beterschap, hopelijk sterk je snel weer aan en mag je weer naar huis.
     
  9. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    @ Naatje: oh jeetje meis, ik hoop dat je je snel weer beter voelt en je naar huis mag!

    MoedersvoorMoeders komt a.s. woensdag langs :D
     
  10. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    31 mei 2010
    3.251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    @EmvSenR: goed dat je gebeld hebt idd... hoe voel je je nu?
    Dat van je schouder moet je idd goed in de gaten houden. Dat had ik heel laat maar ook bij een bbz 2 jaar geleden. (heb dus een bbz, een mk met 11 weken en 5 dagen en nu dan de mk met 6 weken).
    Niet dat dit verband heeft met elkaar maar wilde eigenlijk zeggen dat ik me bij de bbz echt ook mega K*T voelde.. koorts en later last van schouder.. ik DUIM HARD VOOR JE! Balen wel dat je nog meot wachten op duidelijkheid.

    @josagi
    Gefeliciteerd met weer een goede echo meis! 3 kloppende hartjes wat mooi zeg. Geniet lekker. Ik was een mama van een 2ling (daar zocht je geloof ik naar) maar heb een mk met 6 weken gehad.

    @Minnie
    oef wat vervelend mets dat het komt en gaat. Nog ff paar dagen doorbijten. toi to toiiiii
     
  11. Rens

    Rens Fanatiek lid

    27 mrt 2011
    1.079
    0
    36
    Limburg
    Burberry: ik heb dezelfde zetpillen. De assistente (staat tevens ook in de bijsluiter) dat het ergste gevoel na 2 dagen pilgebruik over is. Je moet de eerste savonds voor het slapen gaan inbrengen en als het echt nodig is, overdag ook nog. Max 4 stuks per 24 uur met minimale tussenpozen van 4 uur. Ik ben erg benieuwd morgenvroeg :)
     
  12. Em85

    Em85 Actief lid

    30 mrt 2009
    174
    0
    0
    Ook ik wil me hier melden.
    Na 5 jaar eindelijk zwanger. We zijn zo blij.
    Woensdag de eerste echo en we zijn er benieuwd of we zwanger zijn van een tweeling.
    Er zijn namelijk 2 top embryo's terug geplaatst.
    Verder geen kwaaltjes dus dat is heerlijk.
     
  13. Laurie

    Laurie Fanatiek lid

    29 feb 2008
    2.188
    1
    0
    Personeelsfunctionaris
    EM85, wat fantastisch voor jullie! Fijn dat je woensdag al een echo krijgt.
     
  14. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    @Sjorsjette, ik vind jou zo dapper meid, je hebt zoveel meegemaakt en toch blijf je hier reageren en meeleven met iedereen.

    @Em85, gefeliciteerd, jij hebt ook een flink traject achter de rug, ik hoop dat het genieten snel kan beginnen voor jullie.
     
  15. Mon

    Mon Fanatiek lid

    6 jul 2011
    1.135
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oke, ik voel me gelijk een stuk minder zielig met mn misselijkheid... Mag echt niet klagen als ik jouw verhaal lees!

    Heel veel beterschap en hopelijk kun je binnenkort echt gaan genieten van je zwangerschap.
     
  16. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    31 mei 2010
    3.251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    @Minnie
    dank voor je compliment :)
    we hebben idd al heel wat moeten doorstaan... ik ben van nature ook echt een doorzetter... wel een echt sociaal emo mutsje... maar ben altijd ook erg begaan met een ander. Doe er in me werk ook veel mee dus denk dat dat me eigen kracht ook sterker maakt.

    verder heb ik natuurlijk wel verdriet, verdriet om dat we nu dus aan de 2 wondertjes die ik met alle liefde in me buik bij me droeg niet het leven op aarde kon schenken.... maar de hemel is daar nu wel 2 engeltjes rijker aan.. 2 engeltjes die over ons waken.. en die ons wel hoop en geloof hebben gegeven dat we ''wel zwanger'' kunnen worden... Net zoals dus de zwangerschap en gezondheid en genot van anderen ons kracht geeft. Dat het dus weldegelijk kan, dat wat we wensen niet onmogelijk is. Maar goed zal er geen onwijssss mega verhaal van maken.. vind het wel een hele lieve opmerking van je!

    Liefs Sjors
     
  17. Laura1981

    Laura1981 Actief lid

    8 jul 2011
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pff.. heb alles even bijgelezen, maar echt niet alles kunnen onthouden.
    Allereerst.. nieuwe dames welkom!! Em85, spannend 1 of 2!

    Drieling: ontzettend mooi dat je drie knipperlichtjes gezien hebt. Leuk zeg!!

    Hier vandaag weer pittig dagje gehad, uurtje eerder begonnen, want zitten met een enorme deadline over 5 weken (en hebben nog werk liggen voor wel 15 weken). Aangezien ik me nu nog steeds goed voel, nu maar even wat extra gedaan! Dus 7 uur begonnen, half 5 vond ik het wel mooi geweest.

    Vanavond nog maar een test gedaan, had nu drie lichte testen gedaan + weinig klachten = twijfel. Maar twijfel was nergens voor nodig, de teststreep kwam tegelijk opzetten met de controlestreep! Vannacht gelukkig wel redelijk geslapen, kan alleen moeilijk in slaap komen omdat ik dan een hongergevoel heb. Eet 's avonds om 10 uur nog maar een broodje, maar veel helpt het niet. Gaan overdag genoeg momenten voorbij dat ik niet stil sta bij de zwangerschap, heel gek, want dat herken ik helemaaaaaal niet van de eerste.

    Willen jullie het geslacht weten? Wij niet, vinden de verrassing na 9 maanden veel te leuk. Extra onderzoeken doen wij niet, hebben op geen enkel vlak extra kans op een kindje die iets zou mankeren. Niet dat dat garantie geeft, maar wil me er niet druk om maken. Vriendinnetje heeft het wel gedaan bij beide zwangerschappen, ze heeft 2 zusjes met downsyndroom. Gekke was wel dat als bleek dat het kindje het downsyndroom zou hebben, dat ze het weg MOESTEN halen. Daarvoor moesten ze tekenen, anders mochten ze die test niet doen. Gelukkig heeft ze twee gezonde kinderen gekregen. Maar ik blijf deze manier wel raar vinden. (jongste is ondertussen al 3, maar toch...) Heb het ook nooit anders gehoord...

    Zo gek he.. .vriendinnetje van me is 15 weken, voelt de kleine al lekker trappelen en is vol bezig met de babykamer en andere benodigdheden. Dan vraagt ze me wel eens hoe ik dat deed met de eerste... valt mij dus op dat ik sinds deze week dus in de tegenwoordige tijd praat, omdat het nu voor ons ook weer ter sprake is. Alleen zij weet niet dat ik zwanger ben :D Ben benieuwd hoelang dat nog duurt :D

    Bij mn eerste zwangerschap met 6 weken en 3 dagen eerste echo gehad, uitwendig en ze had meteen de hartslag te pakken. Reden was dat ik niet wist hoever ik zou wezen, omdat ik nog aan de pil was.
     
  18. la femme

    la femme Fanatiek lid

    16 jan 2007
    1.576
    0
    0
    Wow wat een gebabbel weer.

    @ all: over prenatale screening. Mijn vk begon direct over de vruchtwaterpunctie, maar die doen ze toch pas als het bloeduitslag afwijkend is? Ik wil mijn vruchtje niet schaden....
    @ EmvSenR: Hoe gaat het nu met je? Ik hoop dat je geen schouderpijn krijgt en dat de koorts snel zakt.
    @ Justme: Gefeliciteerd. Je schreef/ schrijft toch in wie ook 35+? Ik heb in het begin daar ook mee geschreven. Fijn dat je net voor de MMM zwanger bent geworden. Hopelijk mag je snel voor de echo. Meestal wel als je in het zh loopt.
    @ Minnie: Stamcellen opslaan? Ik weet dat het bestaat, maar heb daar nog nooit over nagedacht....Hoe kwam je daarbij dan? Via vk?
    Hopelijk blijft het rood nu weg.
    @ Moedertje3: gefeliciteerd
    @ Frenzy: Wow meid wat heb jij al veel meegemaakt. Wat een vreselijk verlies. Ik snap dat onbezorgd zwanger zijn er voorlopig niet in zal zitten. Toch hoop ik dat je een beetje kan genieten van dit nieuwe wonder. En ik duim dat je over 8 maanden een prachtig kindje vast mag hebben.
    @ Pompeloesje: Yeahhhh, genieten meid.
    @ Vreeswijk: Fijn weekend.
    @ Burberry: Succes met de zetpillen. Hopelijk werken ze.
    @ Annemeik82: Ook jij gefeliciteerd. Heerlijk!
    @ Rens: Hopelijk werken de zetpillen goed.
    @ Cupido: Hoe bedoel je dat je twijfelt of het kindje oke is...vanwege de medicatie van je man? Hoe is dat verlopen met je 1e kindje?
    @ AngelaV: Welkom en gefeliciteerd
    @ Josagi: Wow gefeliciteerd met je drieling zwangerschap. Dat is gelijk heel wat in 1 keer. Wat bijzonder zeg. Hoe ben je er zelf onder? Kan je het bevatten? Weet je tot hoelang drieling mama's de baby's vaak dragen? Ik kan me voorstellen dat dat geen 9 maanden is....;)
    @ Laurie: Ik hoop hard met je mee.....
    @ Sasjuh: Hier ook weinig kwalen.....behalve enorme borsten :D
    @ Naatje218: Oh meid, schrikken zeg. Heel veel sterkte en snel weer opknappen hoor. Gelukkig wel een mooie echo.
    @ Em85: Super gefeliciteerd. Wat fijn dat het nu eindelijk toch mag gebeuren. Ik hoop dat dit een prachtige zwangerschap wordt met 1 of misschien zelfs wel 2 kleine wondertjes.
    @ Laura: Fijn dat je een mooie positieve test had. Nu niet meer testen hoor. Lekker weekend vier nu.
    @ Sjorsjette: Hoe gaat het met je? Knap dat je, net als Minnie zegt, zo meeleeft met de andere. Ik weet niet of ik dat zou kunnen.

    Hier verder geen bijzonderheden. Vandaag laatste vakantiedag. Nu weekend vieren...alhoewel ik denk dat ik zo maar eens ga slapen :D

    Welterusten
    Femme
     
  19. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    @La femme, een kennis van mij heeft ook stamcellen op laten slaan van haar zoontje vandaar dat ik op dat idee ben gekomen, wij hebben het ook laten doen bij onze dochter en we gaan het ook weer doen bij dit kindje. Die stamcellen halen ze uit het bloed van de navelstreng.

    Nou meiden ik hou het voor gezien vandaag, ga mn bedje maar eens opzoeken. Welterusten allemaal!!!!
     
  20. Annemieke82

    Annemieke82 Actief lid

    15 mrt 2010
    158
    0
    0
    Zeeland
    Allemaal bedankt voor de lieve reacties!

    Naatje: Beterschap, hopelijk knap je snel wat op!

    Misselijke meiden: Ik duim dat de middeltjes helpen!

    Ik ga zo lekker slapen, welterusten iedereen!
     

Deel Deze Pagina