Het VriendenClubje

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door flowertje, 21 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamaNiess

    MamaNiess Fanatiek lid

    6 aug 2008
    2.166
    10
    38
    Vrouw
    Paradise.
    Hey Dames,

    Was even benieuwd hoe het gaat hier met de rest?
    Bij ons gaat het wel prima, ben alleen al bijna een weekje niet echt fit, en wil niet echt doorzetten helaas! :( Heb dan liever dat het even doorzet en dan een paar dagen goed ziek, dan paar weken er mee moeten rond lopen!

    Lees hier ook dingen over het noodweer van afgelopen week? Hier eigenlijk alleen maar regen gehad, en wat wind, maar kon niet echt spreken over noodweer. (Friesland.)

    Het weekend niet echt veel plannen, zou eigenlijk vandaag met de jonge moeders van ons consultatie bureau een BBQ gaan houden, maar voel me er zelf nog niet fit genoeg voor! Dus heb helaas af moeten zeggen! Maar ze zullen het vast zonder mij ook wel gezellig hebben.. ;)

    Morgen een rustig dagje in de planning, heb laatst dvd's gekocht dus misschien daar een paar van kijken...

    Lees dat sommige gaan zwemmen, heerlijk hoor! Leuk en fijn he dat de kinderen daar zo van kunnen genieten! :D
     
  2. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    28 aug 2008
    1.902
    0
    0
    Brielle
    Wat vervelend dat je niet lekker bent Misz, ik zou idd ook liever gewoon even een paar daagjes echt ziek worden en er daarna vanaf zijn..

    Vandaag dus naar het zwembad geweest en dat was weer geweldig, daarna heeft Lana ook heerlijk geslapen ;)
     
  3. brademarie

    brademarie Fanatiek lid

    17 dec 2009
    1.091
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Misz..balen dat het dan niet doorzet he? dan blijf je maar zo aankwakkelen al die tijd, hopelijk ben je snel weer beter!
    @saskia.. lekker he dat zwemmen, wij zijn gisteren ook geweest en zoonlief heeft vervolgens vanaf het in de auto stappen heerlijk 2 en half uur lang geslapen, hij heeft amper wat gemerkt dat ik hem in bed stopte volgens mij hihi, heerlijk hoor dan konden papa en mama tenminste ook nog even lekker samen in bed tegenelkaar aan kruipen want we waren pas om 2 uur in bed die nacht, gezellig buzz gespeeld bij de buurtjes.
    Gisteren zijn we naar de verjaardag van mijn tante geweest, onze zoon daarvoor bij zijn opa en oma gebracht om daar verder te kunnen slapen en wij zijn na de verjaardag met een koppeltje familie bij de japanner wezen eten, heerlijke sushi en vlees/vis gerechten, top! Heerlijk weekendje gehad zo, zit echt wat lekkerder in mn vel, daar doen we het voor, die pittige EMDR... heftig, maar merk nu al wat resultaat!!

    vanmiddag om 4 uur vertrek ik met mn zus naar amsterdam, niet lachen... we gaan naar Take that hihi... ben benieuwd!!! :D

    en hoe is het met de rest??!!

    fijne dag!!
     
  4. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    28 aug 2008
    1.902
    0
    0
    Brielle
    Lekker weekendje zeg!
    En Take That vind ik zelf ook erg leuk hoor, dus daar zal ik echt niet om lachen ;)

    Ik heb vandaag gewerkt en daarna even snel postzegels gehaald voor Lana..
    We hebben het superdieren plaatjes boek vol, dus nu verkoop ik de dubbele kaartjes en geld ervoor gaat bij Lana in haar spaarpot.
     
  5. Selena149

    Selena149 Niet meer actief

    Mag ik ook meebabbelen ? :) :)

    Even kort voorstelrondje: ben 21 jaar, woon sinds 10 maanden in ons huisje hier in klein dorpje in N-H waar ik voor naar de andere kant van het land heb moeten verhuizen i.v.m. vriendliefs werk. Helaas heb ik in die 10 maanden hier nog geen 1 contact weten op te bouwen (in ons dorpje wonen alleen kleine kinderen of 50+ mensen). Laatste jaar studie hier gedaan (nu klaar) maar daar zaten alleen maar mensen van 17/18, thuiswonend en vol in het uitgaanswereldje. Niet wat voor mij. :( Verder werk ik niet i.v.m. afkeuring en ben ik zwanger van de 1e. Vriendlief werkt in de ploegendienst waardoor ik de afgelopen 10 maanden zo goed als bijna altijd alleen thuis zit en begin dat nu wel te voelen. Zou graag wat meer contacten in de buurt hier ergens willen opdoen en eens wat afspreken.
     
  6. MamaNiess

    MamaNiess Fanatiek lid

    6 aug 2008
    2.166
    10
    38
    Vrouw
    Paradise.
    Hoi Selena,

    Welkom bij dit vriendenclubje! :D
     
  7. veroon

    veroon Fanatiek lid

    27 jun 2008
    2.055
    0
    0
    almere
    Ik zou ook zeker wel graag me willen kletsen, heb wel losse vriendinnen maar erg weinig kontact ermee,
    Ik mis zeker wel een vriendin waar je ook wel eens kan afspreken.

    Ik ben veronica 34 uit almere
    heb 2 kinderen, 1 meisje mandy van 2 en een jongen kevin van 6
     
  8. gimena

    gimena Niet meer actief

    Welkom :)
     
  9. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    28 aug 2008
    1.902
    0
    0
    Brielle
    Welkom beide!
     
  10. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Als er nog meiden zijn uit de buurt van Kampen,je mag me een pb sturen!
    Ik ben gescheiden ,2 meiden van 2 en 8 ,spiritueel maar ook met beide benen op de grond .bourgondiër,wijntje,hapje,muziek,bios ,terras,gezelligheid!


    Zo.:p
     
  11. gimena

    gimena Niet meer actief

    hihi komt niet uit de buurt maar moest wel even lachen ben Spiritueel maat staan ook met beiden benen op de grond.:D
     
  12. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    nuchtere zweefteef :D;)
     
  13. gimena

    gimena Niet meer actief

    haha :p:D
     
  14. fiona1987

    fiona1987 Fanatiek lid

    16 mrt 2009
    1.074
    0
    0
    renkum
    zou me ook graag willen aansluiten in deze groep:D

    heb 2 vriendinnen die ik niet heel veel zie werk niet dus zit de hele dag thuis(geen rijbewijs)met me dochter vroeger wel vriendinnen gehad maar ja ik was heel goed voor iedereen maar achteraf bleek dat ze me allemaal gebruikten.
     
  15. Saskia1982

    Saskia1982 Fanatiek lid

    28 aug 2008
    1.902
    0
    0
    Brielle
    Welkom hier Fiona!
     
  16. gimena

    gimena Niet meer actief

  17. MamaNiess

    MamaNiess Fanatiek lid

    6 aug 2008
    2.166
    10
    38
    Vrouw
    Paradise.
    Hallo Dames,

    Ik was eigenlijk gewoon even benieuwd hoe et met jullie gaat! Hier gaat het naar omstandigheden wel goed, zit alleen niet echt zo lekker in mijn velletje op dit moment..
    a.s zondag moet ik namelijk mijn laatste bloedverdunners in nemen. En dan pas 10 aug te bloedprikken.. Maar die uitslag krijg ik pas in september. Vind het allemaal wel erg spannend, want dan krijg ik te horen of ik trombose aanmaak. De kans dat ik het wel heb is wel erg groot, zit in de familie. Ook is het voor mij nog elke keer moeilijk dat het bijna 22 augustus is.. Dan is mijn moeder 8 jaar overleden, heb ik altijd geruime tijd van te voren al moeite mee!

    Maar ook zijn er hier positieve dingen! heb laatst een sollicitatie gesprek gehad, en ben daar voor aangenomen!
    Begin dus 22 augustus met werken.. Ik ga werken bij de maaltijdenservice voor gemiddeld 28 uur per week!
    Gelijk maar op zoek gegaan naar een oppas voor de kleine man, en ook al meteen een hele leuke en aardige gastouder gevonden.. klikte meteen! Dus dat is erg fijn!
    Zou natuurlijk straks wel wennen zijn, want de kleine man moet naar de opvang vanaf half 7 tot half 5, want ik werk zometeen van 7 tot 16. Maar dat gaat vast helemaal goed komen!

    Voor de rest in de vakantie nog leuke dingen in de planning, zo gaan we sowieso een nachtje weg naar een hotel in Rhenen en daar naar de dierentuin! Heb daar dus zin in haha!!

    En wat gaan jullie allemaal doen in de vakantie?



    EN voor de nieuwelingen! WELKOM!! :D
     
  18. Reza83

    Reza83 Bekend lid

    23 apr 2011
    599
    0
    16
    Hoi Meiden, ik kom ook even mee babbbelen.
    Ik ben 28 jaar en kom uit Purmerend.
    Mijn man en ik hebben een kinderwens en zijn nu bezig met onze 2e ronde.

    @Misz86 Wat vervelend dat je misschien trombose hebt.
    Ik heb ongeveer 7 jaar geleden plots een trombosebeen gekregen (toch een stom woord, gekregen :()
    Maargoed ik heb 2 jaar bloedverdunners moeten slikken en moeten bloedprikken. Was een vreemde tijd maar gelukkig is alles goed gekomen en heb ik er na genoeg geen last meer van.
    Sterkte 22 aug! :(
     
  19. flowertje

    flowertje VIP lid

    8 jun 2007
    10.165
    0
    0
    Zwaag
    Welkom reza
     
  20. Chantalleke1985

    Chantalleke1985 Actief lid

    10 apr 2009
    316
    0
    16
    Ik wil me ook aanmelden als dat mag? Zit ook regelmatig alleen thuis daar vriendlief onregelmatige diensten werkt en ik op dinsdag, donderdag, zaterdag en zondag vrij ben. Toevallig iemand uit omgeving Breda?
     

Deel Deze Pagina