Maart 2012 Mama's!!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Tara86, 24 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Anna27

    Anna27 Fanatiek lid

    7 feb 2011
    2.484
    0
    0
    Dat is inderdaad wel ideaal zeg!

    Ik blijf me een beetje bllllleulgh voelen.... Kom niet echt van de bank af, en voel me niet echt misselijk, maar ook niet alsof ik vanavond eens even lekker uitgebreid kan gaan eten...
    Net de vraag van mijn schoonmoeder of we vanavond mosselen kwamen eten: nou, nee bedankt!
    Mijn zoontje gaat zo naar bed, en dan ga ik toch maar even liggen. Sinds ik vorige week superberoerd wakker werd, heb ik dat niet meer gedurfd, maar dit is ook niks zo.
     
  2. roos1

    roos1 Bekend lid

    25 mei 2011
    554
    0
    0
    NULL
    NULL
    pfieuw, weer eventjes een weekendje weg geweest, en weer héél wat leeswerk precies!
     
  3. Burberry

    Burberry Actief lid

    21 dec 2007
    417
    0
    0
    wat gaat de topic hard!

    @ naatje:fijn dat je weer naar huis mag meid!
    @rens: ik had toevallig ook die steken maar dan vannacht,werd er zelfs door gewekt.van mijn vorige zw-schap weet ik dat het er gewoon bij hoort,vervelend is het wel.

    ik wil ook wel een schoonzus als VK!fijn zeg dat je elke week een echo kan krijgen,ik kijk zelf erg uit naar donderdag me 1e echo maar ben tegelijkertijd ook wel wat nerveus..

    en hier nog steeds misselijk,me buik knort voortdurend ik ga dan meteen iets eten maar daarna voelt het ook niet echt fijn. ojaaa en ik heb het enorm koud!! als jullie zouden weten wat ik allemaal voor kleding aan heb zou je denken: alsof je in siberie bent! haha
     
  4. Rens

    Rens Fanatiek lid

    27 mrt 2011
    1.079
    0
    36
    Limburg
    Hier gaat het weer redelijk. Ik denk dat er iets niet goed zat in mijn darmen, want ben al 6 x voor de grote boodschap geweest vandaag. Denk dat daar de krampen ook telkens vanaf komen...

    Verder moet ik zeggen dat ik vandaag een heeeeeeeeeeeeeel klein beetje misselijk ben en gisteren helemaal niet. Heb beide keren voor het slapen gaan die zetpil gepakt. Dus ze doen wel degelijk wat. Maar heerlijk, eens een dag niet bluuuuhhhh!!! ;)

    Ik ga zo nog even naar pap en mam. Mijn zusje heb ik het moeten vertellen omdat ze per ongeluk de foto's van mijn positieve test op de camera zag (domdomdom!!). Mijn ouders weten nog van niks. Ze hebben het er wel veel over volgens mijn zusje... Mijn moeder wil niks liever dan oma worden en mijn vader zegt de hele tijd: dat duurt nog wel ff met die... Nou fijn toch? Heb ze ook even voor de gek gehouden dat als we in onze vakantie nog niet zijn aangeteld (eind aug) dat we dan lekker een lastminute pakken... Ik laat ze nog ff zweten... Nog een kleine 2 weken. Pff, wachten duurt lang. Maar ik wil eerst nog een goede echo hebben en weten hoever ik nu precies ben. Dan kunnen we het EINDELIJK van de daken afschreeuwen...

    Burberry, hopelijk voel je je snel wat beter meis! Voor de rest kan ik het niet allemaal meer bijhouden wat bij wie hoort hier :( Jullie typen veel te veel voor iemand die fulltime werkt en savonds alles bij moet lezen hahah!
     
  5. Laura1981

    Laura1981 Actief lid

    8 jul 2011
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    Naatje, fijn dat je weer thuis bent!!
    Rens, steken zijn wel herkenbaar, maar af en toe wel een (beetje) pijnlijk.
    echo op zondag, fijn zo'n schoonzus!!!
    eten: ik kan de hele dag wel door eten, niet alles, zoals vlees en soep staat me niet aan. Maar vooral pittige dingen, broodje jam.. heerlijk!! En meteen ook gewoon veel... herken ik zooo niet van de vorige zwangerschap, dan was ik blij 1 hapje brood binnen te hebben. Maar ja, op deze manier is het wel makkelijker om het verborgen te houden.
    buikje: Dacht vorige week echt dat ik nu al een zwangerschapsbroeken aan zou moeten, maar de darmen houden het nog rustig en heb gelukkig zonder problemen nog mijn gewone broeken aan.
    koud: overdag heb ik daar ook last van, maar 's nachts lig ik boven de dekens te slapen omdat ik het dan weer warm heb. Vorige zwangerschap lag ik midden in de winter (kon worden geschaatst en lag pak sneeuw) boven op de dekens, en wist niet waar ik de warmte moest laten... zo raar..

    Zal morgen even bellen met de vk. Wou eerst later nog wel bellen, maar als ik kijk in m'n agenda, heb ik gewoon geen tijd om naar de vk te gaan. De komende twee weken lukt nog wel, maar daarna ben ik meer weg dan thuis. Gelukkig heeft onze vk ook avondspreekuur, wel zo fijn.
     
  6. Jael

    Jael Lid

    12 mrt 2011
    32
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    Ik ga even een egoberichtje plaatsen.

    Ik ben me toch moe! We hebben 1 augustus oplevering van ons nieuwe woning 200km van onze huidige woonplaats. Mijn vriend werkt al in onze nieuwe woonplaats en verblijft daar dus ook bij mijn moeder (die daar dus woont). Vorig weekend ben ik daarheen geweest en dit weekend was hij gelukkig hier. Want het was wel een zware week alleen met onze dochter van 2. Vroeg opstaan, naar de opvang brengen, werken en dan vooral het ophalen en daarna nog eten koken is vermoeiend zo na een lange werkdag. Gelukkig werk ik maar 2 hele dagen en een halve dag per week. Maar van boodschappen doen en 'normaal' avondeten is niets gekomen. Ik heb zowat het hele weekend op de bank gehangen of geslapen terwijl m'n vriend lekker met dochter bezig was en natuurlijk ook heerlijk gekookt heeft. Nu hij weer weg is zie ik ontzettend op tegen komende week. Vooral omdat ik zoveel geslapen heb. Dat kan straks niet meer. Gelukkig is het maar vier dagen, want donderdag komt mijn vriend ons weer halen en blijven we lekker daar bij hem. Komende week is ook mijn laatste werkweek, maar dan komen de zorgen, want ik heb nog niets anders gevonden. :(

    Zijn jullie ook zo moe?

    Wanneer gaan jullie het familie vertellen? Hier weet alleen mijn beste vriendin het. We willen het mijn schoonfamilie vertellen als we een familieweekendje hebben, het tweede weekend van september. Ik ben dan al 14 weken. Maar mijn schoonmoeder schiet echt in de stress als ze hoort dat ik zwanger ben en nog geen werk heb.

    Mijn familie vertellen we het pas als ik werk heb gevonden(hopelijk). Mijn moeder kan namelijk echt geen geheimen bewaren, dus die verteld het gelijk door, ook al zeg ik dat ze dat niet mag doen omdat ik eerst werk wil vinden.

    Mijn schoonfam. woont trouwens ook heel ergens anders dan waar we gaan wonen. Dus dan maakt het niet zoveel uit als ze het verder vertellen.

    Volgens mij is het best een lang berichtje geworden?
     
  7. Mon

    Mon Fanatiek lid

    6 jul 2011
    1.135
    0
    0
    NULL
    NULL
    Die vermoeidheid is heel herkenbaar. Ik ben dan ook blij dat manlief gewoon hier thuis is de hele week, weet niet hoe ik het zou moeten redden in mijn eentje (los van het feit dat ik het gewoon qua tijden ook echt niet zou redden). Man en dochter zijn nu naar een verjaardag en ik ben lekker thuis gebleven. Voelde me niet bepaald in staat tot allerlei sociale praat en een huis vol rond denderende kinderen. Het lijkt ook wel erger dan bij de eerste zwangerschap...

    Verder lijk ik toch al een klein beetje een buikje te krijgen. Hoop dat ik het met gewone broeken red tot aan 12 augustus (eerste echo en vk), want daarna willen we het pas gaan vertellen... Anders worden het veel rokjes en lange shirtjes over toch maar zwangerschapsbroeken de komende weken. :D
     
  8. la femme

    la femme Fanatiek lid

    16 jan 2007
    1.576
    0
    0
    Hey meiden

    Hier weer opgeknapt. Nu wel zorgen dat ik voldoende blijf drinken.
    Vandaag wel een emotionele dag, want mijn zoon is net opgehaald door zijn opa en oma om tot zaterdag te gaan logeren...242 km van ons vandaan. Op dit moment met die geweldige hormonen kan ik wel blijven huilen...heerlijk hoor ;)

    @ Rens: Fijn dat de zetpillen werken. Hier ook veel krampen/ steken. Volgens mij is dat het oprekken van bm of je banden of dergelijk ;) Fijn dat het weer over is.
    Mijn ouders weten het al, mijn zusje ook.
    @ Burberry: Heb je nu toch wel de zetpillen genomen? Hier ook extra kleding aan. Maar ja het is ook echt buiten net herfst.
    @ Salapio: Hier ook dinsdag beginnen met plassen op potten :D
    Fijne vakantie alvast. En hopelijk kan je veel zon vinden, want dit weer is niets...
    @ Sasjuh: Onzekerheden blijven altijd. Maar probeer gewoon toch een beetje te genieten. Ik heb ook geen echte kwalen nu en ook niet gehad...en heb toch echt al 2 kinderen rondlopen. Succes ermee..
    @ Missjuf: Hopelijk stopt het bloeden snel, zodat je snel duidelijkheid hebt en weer verder kan gaan. Weet je zeker dat je met niemand dit verdriet gaat delen? Je mag het in ieder geval hier altijd je hart luchten...sterkte
    @ Leske: Lekker gewokt? en ook lekker gewerkt? Ik neem aan dat je nu een aantal dagen vrij bent...
    @ Laura: Weer wat bij kunnen tanken?
    Hier ook veel duizelig. Ben ook bekend met een lage bloeddruk. Erg vervelend. Ik heb het 's nachts ook zo warm....ik dacht dat dat veel later pas was in mijn vorige zwangerschappen.
    @ Hekate: Erg he dat je gewoon naar een paar minuten je kids zo kan missen. Hoelang blijven ze weg?
    Wanneer moet je hond ongeveer gaan bevallen?
    @ Eva: Ja onze hormonen werken niet altijd mee..en volgens mij voelen die ukkies dat heel goed aan. Sterkte
    @ Lautjuh: Wat naar dat je zoveel last hebt van je eczeem. Heb je wel iets wat verzacht en wat je mag gebruiken? Lastig hoor.
    @ Naatje: Jippie, terug naar huis. Goed eten dus en hopelijk blijft het dan onder controle..
    @ Debende: Dat is makkelijk zo'n schoonzus. Heerlijk hoor. Zou ik zeker geen nee tegen zeggen.
    @ Anna: Jammer dat je je zo blehh voelt. Misschien helpt juist wat eten. Ik krijg dan tijdelijk wat energie, terwijl ik er van te voren tegen aanhik.
    @ Jael: Succes met de verhuizing. Jammer dat je nog geen nieuwe baan hebt gevonden. Zal nu wel wat lastiger worden...Succes ermee.

    Morgen dus weer werken na 3 weken vrij te zijn geweest. Ik denk dat ik dan de vermoeidheid pas echt goed ga voelen. Ik heb een behoorlijk fysiek beroep en mijn collega is zwanger en weet dat nog niet van mij. Er zal dus meer op mijn schouders komen. Ach ik heb wel 3 weken mogen uitrusten....
    Ik ben benieuwd hoe het gaat verlopen. Daardoor wel minder online.

    Fijne week allemaal

    Liefs Femme
     
  9. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    Ik gebruik Zarqa Zarqa - Producten. Dat helpt nog enigzins.
     
  10. tiepmiep

    tiepmiep Bekend lid

    10 mei 2011
    956
    11
    18
    R,dam
    Hier weer een berichtje na de laatste keer dat ik na de vk zou gaan om een beetje gerust gesteld te worden. Ik had ik ziekenhuis echo gehad daar was een knipperlichtje te zien maar het vruchtje ligt heel vreemd.. ze konden het niet op meten en hadden het ook nog nooit zou gezien... Nu ben ik afgelopen Donderdag naar vk geweest en ook daar een knipperlichtje gezien maar ook daar was het een vreemd gezicht ze probeerde me wel wat gerust te stellen dat er een hartje te zien was en dat dat zo en zo positief is. Maar ik blijf me rot voelen waarschijnlijk ligt het helemaal boven in achter tussen de dooier of helemaal in de wand maar waarschijnlijk is het kleiner als gemiddeld want het is dus niet op te meten word er zo onzeker van..nu heb ik gelukkig elke week een echo in het ziekenhuis en vk wil me over 2 weken ook weer zien.. Ik heb ook niet echt kwaaltjes ja beetje moe borsten wat groter en gevoeliger soms misselijk en heel veel boeren.. Maar genieten doe ik niet echt ben me alleen maar aan het druk maken met de gedachten of het allemaal wel goed is... sorry voor ego berichtje .. maar voelt zo klote !!
     
  11. Leske

    Leske Fanatiek lid

    11 jul 2011
    1.308
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Tiepmiep, ik begrijp heel goed dat je er onzeker van wordt, erg vervelend. Fijn dat je snel weer terug mag voor een echo en hopelijk dan meer zekerheid.

    Gisteren lekker gewokt ja, zag er als een berg tegenop (heb steeds geen trek door de misselijkheid), maar als ik dan eet, is de misselijkheid weg.
    Veel gewerkt afgelopen dagen en nachten, nu nog een late dienst en een slaapdienst en dan 5 dagen vrij.

    Ook hier overdag erg koud en 's nachts bloedheet... die hormonen toch?! :( En idd erg moe, al lijkt het iets minder te worden. Kortom, gewoon lekker zwangeren, niet meer en niet minder, hihi.

    Nu aan het koken, manlief heeft nu slaapdienst, en zo meteen maar weer proberen wat te eten. Valt niet mee, maar het moet.

    Meiden, hele fijne avond en weer een fijne week gewenst!
    Liefs, Leske
     
  12. Laurie

    Laurie Fanatiek lid

    29 feb 2008
    2.188
    1
    0
    Personeelsfunctionaris
    @ tiepmiep: jeetje wat een onzekerheid. Kan me voorstellen dat je nog niet kunt genieten. Sterkte de komende tijd.

    Hier niet meer misselijk, maar wel ontzettend moe..... Heb vanmiddag zelfs even geslapen. En lag er gisteren ook al om 9 uur in.

    Herinner me dat ook wel van mijn bij mijn dochter, maar volgens mij begon het toen wel later in de zwangerschap.
     
  13. Em85

    Em85 Actief lid

    30 mrt 2009
    174
    0
    0
    Josagi bedankt voor je reactie.
    Ik ben best zenuwachtig voor woensdag.
    Wij hopen zo dat alles goed is.
    Mijn man heeft heel sterk het idee dat het er 2 zijn.
    Heb verder bijna nergens last van, alleen vermoeidheid en een moeilijke stoelgang.
    Had jij ook zo vroeg een positieve test?
    Bij MvM had ik met 4,5 week al een knal test. Dat had die mevrouw echt niet verwacht.
     
  14. Rens

    Rens Fanatiek lid

    27 mrt 2011
    1.079
    0
    36
    Limburg
    Em85... zullen we elkaar een beetje helpen? Jij wat gemakkelijker naar de WC en ik wat moeilijker... Zou er op dit moment een moord voor doen hahaha!
     
  15. Em85

    Em85 Actief lid

    30 mrt 2009
    174
    0
    0
    Alle zwangeren gefeliciteerd!!!!!
    Het is zo druk hier dus ik kan niet op alle berichtjes reageren dus doe het maar algemeen.

    Wanneer vertellen jullie het aan familie?
    Wij willen het na de eerste echo vertellen want we kunnen het niet voor ons houden na 5 jaar en zoveel teleurstellingen.
    Het valt familie ook op dat we nu niet naar Dusseldorf gaan dus ze gaan al iets vermoeden.
     
  16. roos1

    roos1 Bekend lid

    25 mei 2011
    554
    0
    0
    NULL
    NULL
    @tiepmiep,

    ik kan me voorstellen dat je erg onzeker blijft...je wil uiteindelijk toch dat de gyn gewoon zegt; "hm, dat ziet er allemaal prima uit!" ... Als ze dan beginnen met 'dat heb ik nog nooit gezien'... je zou voor minder gaan twijfelen!

    Wel goed dat het hartje klopt, da's toch een heel goed teken he!

    Enuhhh...
    Daar dient dit forum toch voor? Ik zie zo regelmatig verontschuldigingen staan... Dit is juist de plek om even over je twijfels te vertellen... Niet verontschuldigen hoor! ;)
     
  17. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    @rens, om die reden heb ik ze meteen overgezet! en ik ben dus niet de enige die het niet meteen aan de ouders verteld, dacht al dat ik beetje raar was....

    wij wachten in ieder geval tot de 1e echo. geen idee wanneer we die krijgen, maar ga proberen rond de 7 weken. als dan alles goed lijkt gaan we het denk ik vertellen. nu weet alleen een dinnetje het
     
  18. Leske

    Leske Fanatiek lid

    11 jul 2011
    1.308
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heej,
    Tjee, 5 jaar, dan wordt je geduld heel erg op de proef gesteld. Wij zijn zelf ook via de mmm zwanger geraakt. Hebben al een dochter van 4,5 via ICSI en nu dus zwanger van nummertje 2, ook via ICSI. Inderdaad een weg van teleurstellingen en hoop en die hoop wordt gelukkig uiteindelijk bij de meeste mensen beloond. Maar wel bijzonder hè, om zo zwanger te raken. Is echt genieten en heel fijn dat het tegenwoordig allemaal kan. Maar jullie zijn er helemaal voor naar Dusseldorf gegaan dan? Of wonen jullie daar in de buurt? Wij zijn in Tilburg onder behandeling geweest. Top ziekenhuis wat dat betreft, heel tevreden.
    Hele fijne zwangerschap gewenst!

    Liefs, Leske
     
  19. Rens

    Rens Fanatiek lid

    27 mrt 2011
    1.079
    0
    36
    Limburg
    Justme... Mijn ouders weten wel van de MMM af, de ouders van mijn man niet. Mijn moeder heeft toen aangegeven: als het een keer zover is, wil ik het niet weten want dan kan ik me niet inhouden! En nee, ze zou het ook echt niet kunnen. Ze is dan zo blij voor ons dat het geen 5 minuten duurt voordat ze mijn tante heeft ingelicht etc. En ik vind het zelf ook nog wel pril... Stel dat het misgaat, zou ik het ze wel vertellen hoor... Maar voor nu, nee, een geheimpje tussen mij, mijn partner en mijn zusje!

    Denk wel dat schoonouders erg versteld gaan staan. Ze hebben geen idee dat we ermee bezig zijn en schoonmoeder is zeg maar in haar 2e jeugd. Net getrouwd met schoonstiefpapa... Weet niet of ze het heel erg leuk gaat vinden om al oma te worden. Klinkt direct zo oud he ;) Maar ze heeft helaas geen keus!
     
  20. Bloempjuh23

    Bloempjuh23 Bekend lid

    25 sep 2008
    726
    0
    0
    Hallo meiden!

    Pff van dit weer wordt je sowieso moedeloos. Maar vandaag is echt een vreselijke dag. Ben weer enorm misselijk en vreselijk moe. Ik ben blij dat mijn vandaag thuis is want anders had ik echt niet voor mijn dochtertje kunnen zorgen.

    Daarom ook maar weer een kort berichtje.

    Over het vertellen.. Wij wachten ook tot na de 12 weken om het iedereen te vertellen. Ik vind het zo'n kritieke periode dat ik graag wil wachten tot we die onzekere periode voorbij zijn. En dan heb ik ook 2 goede echo's gehad als het goed is. Vriendinnen zitten wel elke keer te gissen want die weten van onze tweede kinderwens af. Maar ik kan me er elke keer nog uit kletsen haha.

    Morgen heb ik mijn eerste echo. En ik vind het echt heel erg spannend. Hopelijk zien we ook een mooi knipperlichtje. Dan ben ik 8w2d dus dan zou er al wat meer te zien moeten zijn.

    Ik ga nog even een theetje doen en dan maar weer naar bed.

    Liefs Bloempjuh
     

Deel Deze Pagina