Mijn dochtertje word sinds een paar dagen 's morgens steeds wakker met een kletsnatte luier en dan zit het ook op het beddengoed en alles, wie weet een goede luier die wel de urine van 's nachts allemaal kan absorberen?
Ik gebruik de babydry van pampers, deze houden de nacht prima vol. De luier even opschudden voor je hem om doet wil ook nog wel eens helpen, dan nemen ze net even meer vocht op dan normaal. Verder zou je als haar gewicht en bouw het toe laat een maatje groter kunnen nemen dan ze overdag draagt. Ik zelf pak voor de nacht altijd een maat groter zodra ze het minimale gewicht hebben bereikt dat op het pak staat (mits de luier dan natuurlijk goed past en niet aan alle kanten flubbert) beide meiden dragen nu de 4+ versie. (ja ik weet het een jaar leeftijdsverschil, maar weinig verschil in gewicht )
ik gebruik voor Tycho overdag babydry maar 4 en voor 's nachts de babydry maat 4+. Ik kan wel merken dat het scheelt. Toevallig had hij vannacht een maat 4 aan omdat 4+ op was en manlief vergeten was deze te halen en Tycho zijn hemd en pyamabroek waren nat toen ik hem uit bed haalde vanmorgen! xxx
Hier ook voor 's nachts 4+ meestal kruidvatluiers (nu toevallig een pak aldi, werkt ook) en dat gaat goed (tenzij ze net voor het slapen gaan een keer echt heel veel gedronken heeft, dan houdt geen enkele luier het een hele nacht) Babydry was hier standaard babywet, pampers komen er hier daarom niet meer in.