iedere keer als ik hier kijk krijg ik echt zo'n honger lekker een frikandel speciaal en een patatje ..ga misschien straks toch nog wat bestellen
@Siem, erg he? Dankzij deze poll krijg ik straks misschien alle vk's en gyns op mijn dak vanwege het feit dat iedereen die hier geregeld even bij-leest, 5 kilo meer aangekomen is dan gemiddeld. Maar ach, whatever, als wij het maar naar onze zin hebben toch? En lijnen kan wel weer na de bevalling. En als je borstvoeding geeft val je vaak ook wel weer snel af. Dus... Groetjes!
Mmmm niet echt hele rare eetgewoontes, maar ik ben een echte zeur geworden als het om eten gaat. Bijv. als ik zin in een appel heb moet ie wel uit de koelkast komen anders hoeft het niet. Vorige week vreselijke zin in kaas, groot blok gekocht. 1 stukje op en het was weer genoeg. Verder kan ik de geur van vlees echt niet verdragen en ook koffie lust ik niet meer. Als me nog wat te binnen schiet laat ik het weten!
toen k zwanger was was k helemaal verslaafd aan waterijsjes die goedkope lange en broodjes frikandel pizza
@All, 3x raden wat ik momenteel in de koekenpan heb liggen spetteren in een scheutje olie. @Anneliesje, ik ben normaal een enorme zeur als het op eten aankomt. Nu dus juist niet, althans minder. Manlief helemaal gelukkig, want die lust werkelijk alles. Dus als je nog eens zeurt vanwege het eten en iemand stoort zich daaraan dan laat je hem of haar dit maar eens lezen. Dan zeggen ze vast: Och, 9 maanden zeuren is toch niet zo erg! Groetjes allemaal en tot schrijvens!
Ik heb op het moment nog niet echt rare eetgewoontes. Maar misschien is het daar een beetje vroeg voor. Ik eet wel super veel fruit, maar ja das nie echt raar natuurlijk he!
heb vandaag iets nieuws ontdekt. niet zo zeer raar, wel een uitkomst: vegetarische leverpastei en filet amiricain. dus geen rauw vlees of hoge percentages vitamine A. kan vegetarisch toch nog een uitkomst bieden
In het begin van m'n zwangerschap kon ik niks eten - alles kwam er weer uit! Toen droomde ik van echte FANTA en ijs ... Daarna heb ik een weekje geleefd op schepsnoep uit t Kruidvat. En toen is mijn oude verslaving van chips terug bovengekomen ... En die is er spijtig genoeg nog steeds. Maar ... ik troost mezelf dat ik nu ook elke dag m'n fruit MOET hebben ... elke ochtend vers geperst appelsiensap ... elke dag kiwi's, nectarines en perziken ! LEKKER! (heb er net weer enkele binnen - maar ook de chips heb ik vandaag al gehad) Hopelijk zal k de chips kunnen afzweren want dat is toch echt te veel van t goede aan t worden!
@All, gek genoeg dacht ik dat ik na de bevalling vast geen frikandel meer kon zien. Maar heb er inmiddels al weer 2 gehad. Het zijn er geen 4 a 5 per week maar toch... Groetjes!
Ik ben nu helemaal gek op tomaat,komkommer,feta en een paar olijfjes erbij.....heerlijk. En van die zure napoleon ballen. Verder heb ik met vlagen van die fruit vreet aanvallen...aarbei,perzik,nectarine,druiven,kersen. Verder vind ik geur van vlees zo vies...bah Vorige zwangerschap heb ik mij helemaal gek gegeten aan broodje's haring....mijn vriend smekend opbellen (viskraam stond langs zijn werk)of hij weer z'n broodje mee wilde nemen. Als hij dan zei dat hij al onder weg naar huis was dan brak ik in tranen uit....achter af wel grappig maar op dat moment niet.
ik wordt sinds 2 wkn elke nacht wakker getrappeld voor een waterijsje (voorkeur peren smaak) daarna is zij weer stil en ik klaarwakker! hahaha oh en reuzemergpijpjes van de c1000
@Vlindertje, gek he wat hormonen met een mens kunnen doen. :- ) @kvptje, pas maar op dan! Straks zijn de waterijsjes niet aan te slepen. Moet je misschien ook nog wel zo'n mega-diepvries (zo eentje die je in restaurants wel eens ziet) aanschaffen. Groetjes!