Gelukkig heeft Anoek geen verhoging meer! En wat een lekkere tijd: 7.15 uur! Ze slaapt dus lekker door? Ik ben trouwens blij dat je zegt dat je het lastig vind haar te entertainen: ik vind dat namelijk ook soms beetje moeilijk. Ik lees veel voor, dan gaat ze onwijs mee kletsen. Dit is goed voor haar ontwikkeling (heb ik gehoord). En doe oefeningetjes als rechtop komen zitten ed... Ze kletst zelf heel veel met 'meneer Muis' (muisje boven de box. haha!) Ja, vaste tijd van badje ga ik proberen. Wel even puzzelen met dag- en avonddiensten! Vanavond weer werken. Vind het wel lekker. Wordt soms gek van thuis zijn
Dominoo : degene die dan oppast savonds is die dan bij jou in huis? Je man of je ouders? Zo ja dan kan die haar in bad doen. En ze 'moet' natuurlijk niet elke dag in bad. Entertainen : voorlezen doe ik soms. Vind dat zo raar. Ze snapt er toch geen bal van. Hahahahaha. Hoe oefen je dat rechtop zitten? Anoek had net geen verhoging maar volgens mij is ze niet goed in orde. Net tijdens rondje wandelen ging ze huilen. Nu ligt ze ook te jammeren in bed. Haar hoofdje voelt wel warm aan. Ga haar er maar uit halen. Beetje moederliefde geven...?!
Oh gossie, dan is ze echt nog niet lekker... Lekker even vertroetelen inderdaad! Altijd goed! Rechtop zitten: zelf op de bank of grond zitten met half opgetrokken knieen, daar je kleine rechtop leggen. (dus met de beentjes op je buik en rug tegen jouw bovenbenen aan) Handjes en polsen pakken en haar naar je toe trekken. Als ze zich goed aanspant, komt ze met sterke nek en buik naar je toe. Leuk om te doen!!!
Je moet er alleen wel om denken hoor.... dit moet je nog niet te vaak doen en als jullie kindjes de nek en buik nog niet goed aanspannen (dus het hoofdje hangt naar achteren) Dan beter ook niet doen, want dat is heel slecht voor het nekje! dus vooral ook om denken je kindje moe is dan kun je het beter niet doen!
Jeetje ze blijft huilen en jammeren. Geen verhoging in ieder geval. Net om half 3 flesje gedaan en half uur nadat hij leeg was naar bed, maar ze is niet blij.... Ik wacht nu nog 10 minuutjes anders haal ik haar er maar uit. Had het idee dat ze moe was namelijk. Pfff konden ze maar praten he die kleintjes.
Goedemorgen! Gisteren druk gehad, naar een vriendin van mn moeder geweest die staaat hier in de buurt op een camping. Savonds lekker steppegras wezen eten in Belgie Lwv, hoe gaat het nu met Anoek? Soms zou praten idd wel makkelijk zijn! Dat rechtop zitten doe ik ook regelmatig met julan Entertainen vind ik vaak ook lastig. Want wat moet je nou doen met een baby die niks snapt Ik heb een cd met kinderliedjes, die zet ik wel s aan en dan zing ik mee. Of ga een beetje dansen met hem door de kamer. Kan hij mooi rond kijken. Vanmiddag gesprek op mn werk, gaat denk ik pittig worden. Ik heb van 2 collegas een kaartje gehad en verder van niemand iets gehoord. Mijn baas heeft zelfs niet 1x gebeld ofzo hoe het gaat. Daar ben ik behoorlijk pissig om en dat ga ik hem vanmiddag wel even duidelijk maken. Loopt verder niet zo goed met t bedrijf en er zitten nu 4 (!!) Thuis met een burn out, waaronder mijn vervangster (die ze toen maar gelijjk ontslagen hebben) mijn andere collega die ook secretaresse is en de andere secretaresse (we zitten met 3 secretaresses dus, waaronder ik) die heeft een nieuwe baan! Dat betekend dat ik dus overblijf, ik ga niet meer fulltime werken en ik ben dus echt niet van plan om voor 3 personen te werken! Ben erg benieuwd naar het gesprek! X
lwv: hoe gaat het vandaag met Anoek?? Xd: jeetje, wat een verhaal van je werk! Ga voor je eigen wensen! Grenzen aangeven, sterkte met het gesprek! (wat een suffe baas trouwens, die niets van zich laat horen!!!) Hier weer afgewezen voor een sollicitatie... nr 3 Caelis, zustertje, sunny, anouchka, hoe is het met jullie en de kleintjes???
@ Dominoo: he meid wat balen zeg van je sollicitatie...heb je er nog meer lopen? @ XD: wat een rare baas zeg.....niks van zich laten horen:x Hoe ging je gesprek? Enne....wat is steppegras??????? @ LWV: Hoe is het nu met Anoek?
Aah wat een mooie fotos! Steppegras, dat is geloof ik Belgische. Heeeele dunne frietjes. Dan krijg je een homp vlees haha met daarop een berg gras (frietjes dus). 1x in de zoveel tijd is dat wel heel lekker. Lekker vreten hihi Tja het gesprek was in 1 woord verschrikkelijk. Er werken ongeveer 10 mensen, en hebben 3 ontslag genomen. 4 hebben een burn out. Dus ik kom straks terug met 2 collegas die ik ken... Er is een nieuwe secretaresse. Ik moest aangeven wat ik wilde gaan werken want dat was nog niet geregeld. Ik wil 3,5 dag gaan werken en de 3 volle dagen wil ik 9 uur per dag werken. Het enige wat mn baas zei was dat hij er geen voorstander van was.... Ik weet nu dus nog niks!! Ik heb alles maar met ja en amen beantwoord. Er werd namelijk als eerste gezegd dat mijn contract 31 dec stopt enja, ik zou dan een vast contract moeten krijgen. mijn baas zei: neem je verantwoordelijkheid je ziet hoe het hier gaat, hou je ogen open. Met andere woorden, zoek een andere baan dat is voor ons beter dan je te ontslaan. Ik had toen zoiets van ik zeg niks meer, laat hem maar lullen ik ga hier geen woorden aan vuil maken. Ben sowieso al opzoek naar wat anders dus hopelijk heb ik dat voor de 15e gevonden dan moet ik namelijk weer beginnen. Alleen tja, welke dagen en wat voor contract ik krijg?! Geen idee... Ik laat het nu van hun afhangen.
Ik wordt een beetje moe van Jelke..... pfff hij is al sinds gisteren overdag jengelig/huilerig.... Wat ik ook doe niks is goed. Vanmiddag zat hij in de wipstoel voor de smurfen nou dat vond hij een half uur leuk en zonet toen wij gingen eten heeft vriendlief hem in de wipstoel voor de dvd van Coldplay gezet. Nou dat vond hij ook erg leuk een half uur lang. Zat echt mee te swingen, maar verder wil hij vandaag overdag maar niet slapen en hij zit nu bij vriendlief op de arm, maar zelfs dat is niet goed..... Gisteren was Jelke 8 weken oud dus ik denk een sprongetje????
@ SQ: 8 weken kan idd sprong zijn....heb je het boek : Oei ik groei"? Heel herkenbaar.......is wel wat prijzig maar ik vindt hem erg nuttig
Hoi meiden, ik heb het erg druk gehad (en nog steeds), en heb niet echt terug gelezen. Hoe ist het met iedereen ? Groetjes Mams85.
Hoi dames! Met Anoek gaat het vandaag weer helemaal goed!!!!! JIPPIE!!! XD : Wat onwijs k.l.o.t.e. zeg op je werk. Hoop inderdaad voor je dat je snel wat anders vind. Wat een stomme baas heb jij zeg. Ik moet over 1,5 week weer beginnen. Op zich niet zo veel zin in eigenlijk. Bevalt me namelijk wel 'huismoeder'. hahahaha Sunny : Het kan inderdaad heel goed een sprongetje zijn. Die heb je namelijk inderdaad rond de 8 weken. Mag ik vragen hoe lang je Jelke laat huilen als je hem in bed leg? Soms moet je hem misschien maar gewoon even wat langer laten huilen. (Zet je gewoon even de babyphone uit....) Klinkt hard maar heeeeeel soms doe ik dat ook. Wel geteled nu 3x gedaan ofzo in haar 11 weken. Anouchka : Leuke fotos!
*Breekt ff met een brakke koffiekop in* @ Lvw, of andersom Ja met mij gaat het eindelijk beter, Ik ben nu sinds maandag 32 uur per week aan het werk. Ik werk nu in een callcenter, maar wel de meest relaxte die ik aan mijn cv kan toevoegen De werksfeer is echt optimaal, eindelijk zonder die godvergeten belcomputer, en geen goede doelen donateurs werven of mensen stalken voor groen stroom Ik bel nu alleen bedrijven Lichamelijk/geestelijk helemaal hersteld bijna. Zit nu alleen nog aan de medicatie voor mijn lange nekspieren (die tot je stuitje lopen), omdat die dus migraine/duizeligheid/etc uitlokken daar ze zo stijf staan dat er geen mensendieck/chiropractor/manueel of fysiotherapeut er wat aan kan doen. Heb een hele fijne neuroloog gehad en hem was het wel meteen duidelijk, voor de zekerheid een ct-scan gedaan. Eindelijk dus geen kastje naar de muur policy. Dus nu koppijnloos door t leven, je weet niet half wat voor een verschil dat kan maken . Ik begin wordt om 0715 opgehaald door een collega, en we moeten om 07.55 opt werk zijn, dus best lange dagen. En ik kan niet op mijn werk forummen helaas (damn it) Hoe ist verder hier met iedereen ? Groetjes Mams85
Hey mams! Leuk dat je even langs komt wippen werkze! Met mij en de kleine gaat alles goed! Fijn dat je nu geen hoofdpijn meer hebt!! Vanochtend om 5.15 fiep bij Julan erin gedaaan en om 6 uur kwam hij voor de fles, 6 uur!!! Jihaaaa het begin is gemaakt. Wil eigenlijk nog even slapen maar meneertje is klaarwakker en heeft erg veel plezier hihi Lwv, werken... Ik heb net zoveel zin als jij geloof ik thuis zijn kan ik ook nog wel even volhouden Sunny, hoe gaat het nu.. Ging vannacht wel goed? Ik heb eigenlijk nog nooit iets van een sprongetje gemerkt. Kan dat ook? Julan huilt eigenlijk nooit. Alleen als er iets is en ooit uit verveling maar als we hem dan even pakken ofzo is het alweer goed X
@lwv, ik laat jelke gerust even 5 minuten huilen als ik aan zijn huilen hoor dat hij gewoon moe is. Ik herken namelijk aan de manier van huilen of hij moe is of honger heeft. Maar jelke huilt bijna nooit en was gisteren echt ontroostbaar. Zat totaal niet lekker in zijn vel... Dus ik denk echt het 8 weken sprongetje. Maar ik heb geen mieite met even laten huilen hoor... Dat hebben ze soms nodig om in slaap te komen. @xd, jelk heeft om 23.00 de fles gehad en slaapt nu nog. Maar zal hem zo wakker maken. Hij slaapt nu gemiddeld zo'n 8 uren door... Eerst kwan hij dan om 5.30 voor de speen maar hij heeft vannacht in 1 ruk door geslapen. Hij red het prima zonder voeding 8 uren lang. Heerlijk. Fijn dat Julan het in de gaten begint te krijgen. Komen jullie ook weer aan je rust toe. @mams, fijn dat je nu een leuke baan hebt en dat het qua gezondheid ook weer veel beter met je gaat. Dan zit je ook meteen lekkerder in je vel. Hier gaat het dus ook prima... Alleen Jelke had last van een sprongetje.... Ben benieuwd hoe het vandaag gaat. Verder groeit hij als kool en volgende week donderdag weer naar het CB voor de eerste prikjes. Liefs
Oh ik heb echt geen zin. Maar ze zeggen vaak dat het wel fijn is om weer te werken. Zal mij benieuwen. XD: Wat goed van Julan dat hij langer slaapt nu! Anoek doet niets meer met haar speen. Ik geef hem wel eens en ze pakt hem niet. Ze heeft haar duimpje nu echt goed gevonden. Sunny: Ik bedoelde dat niet verkeerd hoor met het laten huilen! Maar sommige laten hun kindje helemaal niet eens liggen als ze huilen. Goed van je dat je Jelke al zo goed begrijp met z'n huiltjes. Ik heb het ook al aardig in de gaten wanneer ze huilt wat er aan de hand is. Het is meestal of honger of slaap. Dan denk ik echt dat Jelke last heeft gehad van een sprongetje. Je kan tijdens zo'n sprongetje niets anders doen dan lekker moederliefde geven. Want tijdens zo'n sprongetje zijn ze het liefst bij/in een vertrouwde omgeving ...en dat is mama! Ik geloof dat ik me ga vervelen vandaag. Iederen is werken, mn huisje is al aan kant. Bah. Wat gaan jullie doen vandaag?