Wanneer een zwangerschapstest?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Sunshine88, 20 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sunshine88

    Sunshine88 Actief lid

    3 aug 2010
    350
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo dames,

    Ik ben 28 mei bevallen en we zijn alweer bezig voor een tweede.
    Ben nu nog steeds niet ongesteld geworden, vorig jaar 21 juli was voor het laatst.
    Weet iemand wanneer ik zou kunnen testen of ik zwanger ben?

    X
     
  2. tyndall

    tyndall Bekend lid

    11 jun 2011
    588
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou zeggen je kan nu testen maar weet je wanneer je ei is geweest? Minstens 10 dagen na je ei denk ik is het vroegste dat je iets kan zien op een test.
     
  3. Sunshine88

    Sunshine88 Actief lid

    3 aug 2010
    350
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee ik weet nooit wanneer ik mijn ei heb gehad, dat is t m nou juist..
     
  4. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Dan is het een kwestie van gokken.. Je zou elke maand een test kunnen doen. Of elke 2 maanden als die testen te duur zijn. Gewoon de 1e van de maand ofzo ;)
     
  5. Brusjeforyou

    14 jun 2011
    40
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wow das snel voor een tweede. Was t niet 9 maanden zwanger 9 maanden ontzwangeren?? Nou succes iig :)
     
  6. Lin71

    Lin71 Fanatiek lid

    19 apr 2007
    3.481
    0
    0
    prov.groningen.
    nu een test doen als ik jou was. En dan met regelmaat opnieuw testen.
     
  7. Sunshine88

    Sunshine88 Actief lid

    3 aug 2010
    350
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik las ergens dat je tussen de 6 en 8 weken na de bevalling ongesteld moet worden als je geen bv geeft. Morgen is t 8 weken geleden en dan moet je er nog 3 weken bij optellen en dan kan je testen volgens mij.
     
  8. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Die 6 tot 8 weken is geen zekerheid helaas. Sommigen hebben na 3 weken een eisprong, dus na 5 weken een menstruatie. Anderen hebben dat echt pas ruim na die 8 weken, ook zonder bv.. Dat kan gerust en half jaar zijn..
     
  9. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Hoe lang heb je nog gevloeid na de bevalling?
     
  10. Sunshine88

    Sunshine88 Actief lid

    3 aug 2010
    350
    0
    0
    NULL
    NULL
    Na de bevalling heb ik 5 weken gevloeid.
     
  11. trotseblonde

    trotseblonde Actief lid

    25 feb 2010
    401
    0
    0
    thuismama
    brabant
    ik was pas 12 weken na mijn bevalling weer voor het eerst ongesteld, had tijdens bevalling erg veel bloed verloren,dus volgens gyn kon het dan zijn dat je later ongesteld werd,
    dus misschien moet alles gewoon nog weer op gang komen, aangezien je nog maar net bevallen bent!
     
  12. Sunshine88

    Sunshine88 Actief lid

    3 aug 2010
    350
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja ik heb tijdens mijn bevalling niet zoveel bloed verloren 400 ml.
     
  13. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Bij elke vrouw komt de cyclus anders op gang na een bevalling: bij de een is die direct weer terug, bij de ander duurt het maanden en dat is echt niet alleen afhankelijk van de mate van bloedverlies tijdens je bevalling...

    Verder: het wordt echt echt afgeraden om direct weer zwanger te worden he? Laat je hormonen even zakken, voor je er weer aan begint. Mogelijk dat je er dan ook totaal anders tegenaan kijkt!
    En voor je lijf is dat echt verstandiger, een zwangerschap is -ook als je zelf dat gevoel niet zo hebt- toch een enorme aanslag op je lijf!
     
  14. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    O, en naar aanleiding van mijn vraag over het vloeien: een cyclus komt iig niet eerder op gang dan dat het vloeien gestopt is, (soms tegen het einde van het vloeien).
    Maar iig moet je baarmoeder weer schoon zijn en voldoende gekrompen weer, om opnieuw een cyclus te krijgen.
     
  15. Bri

    Bri Niet meer actief

    Wanneer heb je onbeschermde seks gehad? Ik zou 2 weken daarna testen, just to be sure.
    En persoonlijk zou ik vanaf nu AC gebruiken, maar goed, sommige willen al héél snel voor een volgende zwangerschap gaan.
     
  16. Sunshine88

    Sunshine88 Actief lid

    3 aug 2010
    350
    0
    0
    NULL
    NULL
    #16 Sunshine88, 31 jul 2011
    Laatst bewerkt: 31 jul 2011
    Ik heb vanochtend een zwangerschapstest gedaan van de kruidvat maar was helaas negatief.
    Tijdens mijn 1e zwangerschap heb ik 4 x negatief getest, 2 x met die van de kruidvat en 2 x met die van clear blue. Pas na de 5e keer testen gaf de test positief aan terwijl ik allang zwanger was dus misschien is dat nu ook. Ik heb wel last van buikkrampen dat had ik bij mijn 1e zwangerschap ook.

    We zijn ook nog niet zo heel lang aan het klussen, sinds 1 juli en dan om te dag dus misschien heb ik wel te vroeg getest. Ik kan nooit wachten totdat ik kan testen, echt een testverslaafde haha!
     
  17. Sunshine88

    Sunshine88 Actief lid

    3 aug 2010
    350
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ben vanmiddag ongesteld geworden, 9 weken na mijn bevalling.

    Dit zou toch betekenen dat mijn eisprong dan 2 weken geleden is geweest? Want toen hebben we wel geklust..
     

Deel Deze Pagina